Novinky

HEADCOVERS MERCH!!!

OEF MERCHANDISE 2017

Buďte ready!!! Ano, buďte připraveni - den D, hodina H a sekunda S se blíží!!!

Připravte se – brzy to vypukne!!! Poslední důležité INFO k OEF 2017. 

FULL OF HELL - ROZHOVOR!!!

FULL OF NOISE. FULL OF GRIND. FULL OF HELL.

GRIND ŠKOLKA - TRÉNINK BOJOVÝCH SPORTŮ PRO NEJMENŠÍ!!!

Vegan Figter: 

"Za necelý týden startuje v Trutnově kultovní Obscene Extreme Festival a kromě naší exhibice se na téhle skvělé akci, kam se sjíždějí tisíce fanoušků té nejtvrdší muziky z celého světa, můžete těšit i na jednu specialitku: Grindovou školku. :-) ...

FIEND byli nuceni zrušit vystouepní na OEF i celé turné!!! Drtiči NO GOD RHETORIC vrací úder z Brna!!!

"Kvůli nepředvídaným okolnostem několik měsíců před tím, než jsme měli s Haggus vyrazit, musí Fiend oznámit, že to tento rok bohužel nezvládne. Vážné rodinné záležitosti, které měli dopad na finance, znemožnili, abychom teď mohli dorazit. Jsme tím zničeni, protože jsme se opravdu na všechno moc těšili. ...

NUCLEAR ASSAULT + OBSCENE EXTREME > SPOLEČNÁ CHARITATIVNÍ AKCE!!!

Velice náš těší spojení naší dlouholeté charitativní akce s naším letošním headlinerem, americkou thrash legendou, NUCLEAR ASSAULT!!!

Lístky na místě??? Žádný problém!!!

Festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. 

KINDER GRINDER – TATTOO WORKSHOP!!!

V rámci dětského koutku bude v pátek odpoledne (v případě zájmu i v sobotu) pro prcky k dispozici tetovací workshop. Nejmenší grindeři a grinderky si budou moci vyzkoušet práci se strojkem a potetovat třeba pomeranče - pod vedením Marka Haltufa.

Fly High Tribe show!!!

Letošní suspension show bude jiná, vážná, silná a přísná. Při rituálním divadle beze slov budeme svou bolest, kov a intenzitu jeho ostrosti sdílet a přijímat chladnokrevně. Bolest je nutná, utrpení nikoli.

OBSCENE EXTREME 2017 Merchandise!!!

1. SILENCE SUCKS

2. SCUM 

3. NO FEST FOR THE FEEBLE 

FREAK FESTIVAL!!! Letošní klání v lidské houževnatosti a nezničitelnosti bude v duchu extrémní zážitkové gastronomie!!!

Vedle královské disciplíny v podobě časovky exování půllitru slané, teplé vody, máme v úmyslu zaútočit na vaše chuťové pohárky i nahořko a anihilaci dokončit kapsaicinovou vypalovačkou.

OBSCENE EXTREME 2017 festival CD!!!

8 (!!!) dosud nevydaných skladeb pro vás, fuck yeah!!!

KINDER GRINDER – DĚTI NA OEF!!!

I děcka mají na OEF své místo – dvě týpíčka, kde bude pro děti připraven bohatý program. Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou! Děti do 14let samozřejmě neplatí vstup!

Princezna Tweedle Needle neznající bolest (Nizozemí), natahovací a obscénní Samora Squid (Tasmánie) a bizarní ďáblice, Evelyn Frantti (Finsko) spojují síly, aby vám představili FULL FIST FREAK SHOW!!!

Oslavu všech věcí podivných, bizarních, plných bolesti, zvedajících žaludek a jedinečných. Věci, které se dostávají do míst, kam by neměly, těla nelidsky zdeformovaná. Tohle je vizuální verze grindcore!!!

S KÝM SE UVIDÍME PŘESNĚ ZA TŘI TÝDNY NA BOJIŠTI???

OBSCENE EXTREME 2017
July / Červenec 5 - 9, 2017
TRUTNOV - Battlefield / Na Bojišti
CZECH Republic

TEENAGER PASSES!!! Podpora Obscene mládí!!!

Jak všichni víte, neustále uvažujeme o změnách na OBSCENE EXTREME FESTIVALU, aby Vy, nejlepší fanoušci extremní muziky, jste se na festivalu cítili co nejlépe. Jednu novinku bychom tady měli, co potěší zejména rodiče odrostlejší, teenagerovské mládeže. 

GOMORA za AGE OF WOE!!! ŠPINAVÁ BLASFEMIE CRUSTOVÉHO D-BEATU!!!

Čertužel ani letos se nám nevyhnula změna line upu. AGE OF WOE nemohou dojet na Obscene Extreme festival z blíže neobjasněných důvodů, tak místo nich nasazujeme žižkovské crust zbojníky GOMORA!!!

OBSCENE EXTREME/VEGAN FIGHTER - FIGHT FOR ANIMALS!!!

@Vegan fighter - speciální porce adrenalinu pro všechny odvážné a nevěřící, že bez masa jde nejen žít, ale i vrcholově sportovat. Přijď si během exhibice zkusit sparing v boxu, thai boxu nebo MMA s profi fightery a fighterkami, kteří jsou z etických důvodů vegani.