Novinky

Grindová smršť z Malajsie – TOOLS OF THE TRADE!!!

Opět závan exotiky z daleké Asie. Malajská grindcore sypanice už jednou Obscene Extreme Festival navštívila a nyní přišel čas na opakovačku.


Agrese, rychlost, mosh…100% thrash metal!!! LICH KING!!!

A máme tady jednu z prvních kapel pro OEF 2018 a hned vytahujeme z rukávu těžký kalibr. Novodobé krále amerického thrashingu, kapelu LICH KING z města Greenfield ve státě Massachusetts. 

Krev, hnis, pitevní stůl, symfonie GORE!!! HAEMORRHAGE!!!

Tady není potřeba žádného představování. Všem OEF maniakům je tato skvadra velmi dobře známá. Aby ne, když na OEF budou hrát už po páté. Mistři gore grindu ze Španělska, kapela, která je jedním ze základních kamenů stylu, HAEMORRHAGE!!! 

Singapurští WORMROT a jejich exkluzivní vystoupení na OEF!!!

Jediné vystoupení v Evropě! Dámy a pánové, v roce 2018, tzn. na 20. ročníku Obscene Extreme Festivalu, se můžete těšit na exkluzivní vystoupení této top grind kapely současnosti, kterou není nikdo jiný než singapurská rubanice WORMROT.

OBSCENE EXTREME 2018!!!

My všichni, kdo stojíme za Obscene Extreme festivalem se strašně těšíme na naše výročí v příštím roce, a již nějakou dobu na něm pilně pracujeme!!! Nedávno jsem zjistil, že první kapelu pro rok 2018 jsem zkontaktoval v září roku 2016 ...

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME FESTIVAL 2018 ZAHÁJEN!!!

NEJLEVNĚJŠÍ EDICE VSTUPENEK PRO OBSCENE EXTREME 2018!!!

NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2018 V PRODEJI OD 1.9.!!!

VSTUPENKA - 1500 Kč. Cena platí pro prvních 500 vstupenek nebo nejpozději do 31.12.2017!!!

Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + speciální středeční show + mnohem více!!!

OBSCENE EXTREME KOLEM SVĚTA!!! STAŇ SE SLAVNÝM I TY!!!

Voláme VÁS, všechny OBSCENE EXTREME maniaky, všude na světě!!! Jak jistě víte, na zatím posledním 19. ročníku OEF na Bojišti v Trutnově, se nám podařilo potvrdit fanoušky z 65 zemí celého světa a my sami víme o dalších národnostech, které byly přítomny. 

TOHLE BUDE BOLET!!!

OBSCENE EXTREME 2018
July / Červenec 18-22, 2018
TRUTNOV - Battlefield / Na Bojišti
CZECH Republic

MEZINÁRODNÍ RODINA GRINDU!!!

Všechny uvedené státy jsou ověřeny, ale myslíme si, že počet národností přítomných na festivalu Obscene Extreme 2017 byl mnohem vyšší. Buďte připraveni na velké sčítání lidu příští rok na výročním dvacátém Obscene Extreme Festivalu!

OBSCENE EXTREME 2018!!!

Uvidíme se příští rok...

DÍKY!!!

UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ ROK...

VEGAN FIGHTER EXHIBICE!!!

  DNES V 17:30 NA STAGI A POTÉ V HLEDIŠTI!

GRIND ŠKOLKA!!!

DNES OD 3:00 HOD.

TATTOO WORKSHOP!!!

Pro děti...

Lístek na sobotu!!!

Jednodenní lístek na sobotu si můžete koupit za 1000 kč :)

GRINDMARKET!!!

Bude otevřen až dnes během odpoledních hodin z důvodu nedodání OEF triček a merchandise. Při výrobě došlo ke zpoždění z provozních důvodů.

PŘÍPRAVILI JSME PRO VÁS OEF KALENDÁŘ KE STAŽENÍ!!!

Máme tu pro vás možnost stažení kalendáře pro smartphony, který vás upozorní na každou kapelu :)

OBSCENE EXTREME MERCHANDISE 2017!!!

Prosíme, návštěvníky Grind marketu, aby si v rámci rychlejšího odbavení sepsali svůj nákup předem. Napište prosím, číslo, pod kterým je produkt, o který máte zájem a požadovanou velikost. Tímto pomůžete nám i sobě a zkrátíte si čekání. Také Vás prosíme, aby jste se chovali slušně k obsluhujícímu personálu. Víme, že čekání je delší, ale děláme co můžeme. Letos jsme provedli několik zlepšení, věříme, že se osvědčí.  Děkujeme za spolupráci