Novinky

GRINDEŘI MENTÁLNÍHO ROZKLADU – KAOSQUAD!!!

Dámy a pánové, v tomto případě posloucháte jižní Čechy!!! Kapela KAOSQUAD je jedním z mnoha zástupců této plodné scény a za svůj si vybrala styl oldschool grindcore. Založeni v roce 2009, kdy  Kozel (nyní Lahar) s Víťanem, kteří v té době fungují jako dvojčlenný projekt chrlící hnilobné melodie s názvem Pyosemia, oslovují Aleše(ex-Grex, Mururoa), zda by nezasedl  na bubenickou stoličku. Společné hraní se osvědčuje a KAOSQUAD se dere na světlo.

Novozélandský prapor hardcore/punku, MASTER BLASTER!!!

Jako tradičně na OBSCENE EXTREME, mezi extrémní styly patří i řádně nasraný hardcore/punk a my jsme pro Vás vybrali kapelu našich protinožců, novou, ale kurevsky našlápnutou čtveřici MASTER BLASTER. Založeni teprve v roce 2015, kdy vydali své první demo „You Suck“ a následovně singly z nichž vyčnívá EP „Doomsdays“, což je neuvěřitelně intenzivní nahrávka.

Pozor, důležité hlášení!!! Grinders všech zemí, spojte se!!!

Opět po roce tady máme unikátní fotbalové klání a tentokrát se nám pod  nohy připletou, kromě dnes již tradičních "rivalů" Brutal Assault  Obscuros, i kvalitní teamy s mnoha hvězdami a to Mighty Sounds Rebels a  Rock For People's Ninjas!!! 

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 20.6.2017 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

S.D.I. - ROZHOVOR!!!

OEF: Proč jste se rozhodli, že se SDI vrátí?

Reinhard:  V roce 2013 jsem byl vážně nemocen a uvědomil jsem si, že nemá smysl čekat na ten správný moment, jestliže chcete opravdu něco udělat. Takže to teď dělám. 

S&M PROJECT SHOW!!!

Exordium…

CREATIVE WASTE - ROZHOVOR!!!

Před pár lety jsme dělali rozhovor pro OE v Mexiku, jak se, hoši, máte? Proběhly v kapele nějaká zásadní změny? Fawaz: Máme se skvěle! Prostě jen děláme to, co jsme dělali. Dostali jsme se na další úroveň, hrajeme víc akcí a trávíme víc času ve studiu. Zrovna nahráváme nové album a chceme ho velmi brzy vydat. 

Nenávistný hudební terorismus ze Slezska!!! BOTTOM!!!

Jako jednu z posledních brusek OEF 2017 Vám představujeme polskou skvadru BOTTOM. Tento sextet vznikl už v roce 1995 a přísahá na brutální mix grindcore a hardcore staré školy, ovšem s moderním zvukem. Po dvou demech, dvou EP, a dvou deskách, vydávají zbrusu nové, velké album „Psychofilia“ na značce Deformeathing Production.

HURÁÁÁ!!! OBSCENE EXTREME GALERIE 2016 JE TADY!!!

Pojďme zavzpomínat na minulý ročník OEF a připomenout si parádní atmosféru, která Na Bojišti panuje každý rok!!!

BRODEQUIN - ROZHOVOR!!!

OEF: Některé show jste odehráli s drum padem a byla to úplně nová zkušenost. Podle mě to bylo výborné. Jak na to reagovalo obecenstvo?
Jamie: Ano, s tímhle vybavením jsme odehráli 4 show a Mike a já jsme pro naše zesíky používali jen iPady. Byla to pro nás nová zkušenost. Jon má opakované problémy se zády a bokem a někdy se mu špatně chodí, takže nebylo možné, aby hrál na své staré vybavení po delší dobu.   Takže jsme vlastně využili technologii, která je k dispozici, abychom mohli společně pracovat a tvořit hudbu....

Grindová devastace!!! CHOKED BY OWN VOMITS!!!

Jako jedno z posledních jmen na OEF 2017 Vám představujeme českou grindovou úderku CHOKED BY OWN VOMITS!!!. Chlapi založili tuto bandu plnou příjemných textů o vyměšování v roce 2004 a po demáči, velké desce a různých splitech jako poslední nahrávku vydávají absolutně drtící opus „Shit World“, ze kterého určitě zazní spousta grindových záseků i na festivalovém podiu.

OBSCENE EXTREME AFTERSHOW PARTY!!!

Neděle 9. července 2017

Vstup: 200,- Kč / approx. 8 euro (Dělíme mezi kapely vystupující na after párty...)

VEGAN FIGHTER NA OBSCENE EXTREME 2017!!!

Letos se vám přijede představit tým VEGAN FIGHTER se svojí exhibicí bojových sportů. Máte chuť a odvahu vyzkoušet si s nimi trénink? Budete mít možnost!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME 2017!!!

Středa 5.7.2017 start 14.00, Čtvrtek 6.7.2017 start 12.00, Pátek 7.7.2017 start 10.00, Sobota 8.7.2017 start 10.00. Celkem 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + speciální středeční show + mnohem více!!! Cena vstupenky včetně Obscene Extreme 2017 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! Obscene Extreme 1999 - 2017, děkujeme za podporu!!! 

NUCLEAR ASSAULT – tahle hra stále není u konce!!!

Danny Lilker :
"Zdravím šílenci!! Nuclear Assault je velmi potěšen, že může říci, že se objeví na Obscene Extreme 2017! Někteří z vás si možná řeknou "Počkat!": myslel jsem , že poslední vystoupení Nuclear Assault v Evropě bylo na Eindhoven Metal Meetingu v prosinci 2015! Máte pravdu, opravdu jsme to řekli. 

MEATKNIFE – ŘEZNÍCI JSOU ZPĚT!!!

Gore Death metaloví mistři z Německa se vrací na prkna OEF 2017. Kapela založená v roce 1995, hrající v nejlepší tradici slam/gore/groove. Po několika nahrávkách se kluci rozpadají, aby se po pěti letech hibernace opět sešlo originální duo Matze a Krüger a našli zbývající dva členy Toba s Mariem. Výsledek  jejich spolupráce je jejich nejnovější počin „Pimple With Pus“.

MALIGNANT TUMOUR pitevna ožívá po 20 letech na OEF afterparty!!!

MALIGNANT TUMOUR a OBSCENE EXTREME…toť nerozlučné pouto, které vzniklo už před více než 20-ti lety a stále existuje. Právě proto, a taky díky tomu, že jejich velice ceněný split počin, společně se SQUASH BOWELS letos oslaví 20 let od jeho vydání na značce OBSCENE PRODUCTION, Vám můžeme oznámit jejich speciální a exkluzivní (opravdu jen jediný) set na nedělní OEF afterparty.

Brazilská hardcore/punk legenda RATOS DE PORAO opět v Trutnově!!!

Tahle kapela je bez větších diskuzí jedním z pojmů na mezinárodní hardcore/punk scéně. RATOS DE PORAO se opět (a to již potřetí!) vrací na pódium Obscene Extreme Festivalu. Letos tahle brazilská legenda oslaví již 36 let existence, ve které si klasicky prošli několika obdobími a změnami stylů, aby se konečně v novém miléniu vrátili ke svým hardcore/punk kořenům. 

Jediný zástupce saudskoarabské grind scény je zpět! CREATIVE WASTE!!!

Tak schválně, kdo z Vás si pamatuje jedinou saudskoarabskou kapelu, která kdy vystoupila na Obscene Extreme Festivalu? ………. Už? Rok 2012? Nic? CREATIVE WASTE jsou zpátky!

Ahoj, všichni fanatici a podivíni. To jsem já! Selfie The Clown!!!

Vracím se na Obscene Extreme, abych si s Vámi všemi pohrál! Budeme řvát, smát se, řezat, krvácet a propichovat si cestu touhle podívanou a zkoumat hranice mezi příčetností a šílenstvím. Na nadcházející ročník jsem si připravil nějaké nové, speciální chuťovky, které jsou inspirovány duchem tohoto festivalu, ale také stará, oblíbená čísla. Jen se zeptejte sami sebe, co se bude dít, jestliže Selfie náhodou najde kufr s nářadím? Ten, který schováváte na bezpečném místě, daleko od dětí a klaunů.