Novinky

F.U.B.A.R. aka Fucked Up Beyond All Recognition!!!

Tahle kapela, která je alokovaná na jihu Holandska, toho za svoji více jak patnáctiletou dobu existence stihla opravdu mnoho. Tuny nahrávek, stovky koncertů a nespočet odjetých turné. 


NOVÁ KREV ZE SPOJENÝCH STÁTŮ GRINDCORE!!! ORGAN DEALER!!!

A máme tady další drtičku. Velmi mladí zástupci zběsilého amerického grind core, ORGAN DEALER. Založeni a inspirováni nehostinným předměstím New Jersey v roce 2013, si nemohli vybrat jinou muziku než absolutně šílený grind core. Od svého vzniku už odehráli nejednou tour v Americe, Kanadě a taky mají za sebou jedno evropské tour. 


Nachystejte kostýmy, naleštěte taneční obuv a buďte připraveni na ten nejmohutnější kotel...CBT jsou zpět!!!

Slibovali jsme vám to nejlepší k našemu/vašemu výročí a my své sliby plníme!!! Jeden ze stavebních kamenů gore grind scény, němečtí COCK AND BALL TORURE se vrací na Bojiště, aby vám svým těžkotonážním válcem přejeli všechny údy vašeho těla se speciální zastávkou u vašich sluchovodů.

POST APOKALYPTICKÝ SOUND JAPONSKÉHO ŘEZNÍKA!!! BUTCHER ABC!!!

Letošní první vlaštovka ze země vycházejících slunce!!! BUTCHER ABC, apokalypticky znějící gore death metal, zavítá na Obscene Extreme festival už podruhé. Banda vznikla už v roce 1994, ale pořádně se do toho obuli až po rozpadu jejich přímých předchůdců, známých experimentátorů C.S.S.O.

DRTIVÝ ZVUK PUNKOVÉ KYSELINY Z DIVOKÉHO MEXIKA!!! ACIDEZ!!!

Po letech cestování po celém světě zavítá na OEF 2018 relativně mladý, ale už klasický punkový nářez, banda z mexické Guadalajary, ACIDEZ!!! Vznikli v roce 2003 a už na prvním demu ukázali nasraný punk, který je tak typický pro latinskou Ameriku.

HOLANDSKÁ DIVIZE SMRTELNĚ ZHOUBNÉHO KLADIVA!!! APSHYX!!!

Je čas na představení prvního z headlinerů OEF 2018. Holandská legendární death/doom smečka, ASPHYX, se vrací na trutnovské Bojiště Vás rozemlít na prach!!! Aktivní už od roku 1987, kdy ASPHYX stál u zrodu evropského death metalu, a jeho desky „The Rack“ nebo „Last One on Earth“ jsou klenoty žánru. 


BOMBY VÁLEČNÉHO NÁBOŽENSTVÍ A PŘETVÁŘKY!!! ANTIGOD!!!

Tuto válku musíme vyhrát…řekl by dobrý voják Švejk. Ale my myslíme válku v kotli, kde si vy všichni užijete válečné vřavy za doprovodu českých ANTIGOD!!! Tato thrash/death metalová sebranka se dala dohromady v roce 2011, ovšem členové nejsou žádnými nováčky, ale spíše veterány scény, kteří působili v kapelách jako Disfigured Corpse, Euthanasia, nebo Isacaarum.

Ve jménu starého poctivého grindcoru - NASHGUL!!!

Španělská grind kapela, NASHGUL, hraje přesně ten styl, který do produkce OEF sedne jak pověstný zadek na hrnec. Nekompromisní old school grindcore bez zbytečných kudrlinek. Totální pocta kapelám jako Napalm Death, Repulsion, Assück nebo Brutal Truth. Jejich poslední album s názvem „Cárcava“ můžu poslouchat pořád dokola a jenom těžko se mi omrzí.

JIHOČESKÉ TOI TOI KOMANDO GUTALAX NA OEF 2018!!!

Rádi tančíte? V tom případě jsou tady pro vás gore grindový GUTALAX. Přijďte si zapařit do kotle, protože tahle česká banda to umí na podiu pořádně rozjet.

DRCENÍ PRSTŮ A HLAV S BEZMASOU DIETOU!!! FLESHLESS!!!

Další kapelou, kterou Vám představujeme, není nikdo jiný než česká death/grindová stálice a vpravdě veteráni scény, FLESHLESS. Jistě nepotřebují dlouhé představování, protože jsou aktivní už od roku 1990 pod názvem ZVRATOR a od roku 1993 jako FLESHLESS. Frontman Vláďa je známým propagátorem extrémní undergroundové scény a je i majitelem nahrávací společnosti NICE TO EAT YOU records.

NEJLEVNĚJŠÍ EDICE VSTUPENEK NA OEF 2018 BUDE BRZY VYPRODÁNA!!!

Právě teď je v prodeji nejlevnější vlna vstupenek za 1500 Kč a mizí opravdu rychle…

Králové kängu opět zasahují!!! MOB 47!!!

Tuhle švédskou kapelu prostě milujou všichni. Od punks až po grind heads. MOB 47 opět zasahují! Švédská punková legenda je zkrátka nesmrtelná. Aktuální sestava je od roku 2017 okysličená novou krví v podobě nového basáka Christoffera (mj. Korsfäst, Lautstürmer) a celá trojice je tak připravená rozpogovat celé Bojiště!

Maďarský grind/crust JACK opět na OEF!!!

Tahle maďarská grind/crust smečka toho má celkem dost za sebou, nespočet nahrávek a křížem krážem projetou (nejenom) Evropu. I u nás v Čechách toho odehráli hromadu. Ono taky ač se to nezdá, mají za sebou již více jak 20 let existence a to musí být někde znát.

OEF ODPOČÍTÁVÁNÍ - 299 DNÍ!!!

Picture of the Day.. OEF atmoška, každý den...

Imigrindcore z Nepálu na OEF 2018!!! CHEPANG!!!

Imigrant grindcore! Tak to tu ještě nebylo! Kapela, založená v roce 2016 a složená z nepálských imigrantů, kteří se usadili v USA, protože na ně a členy jejich rodin byl uvalen trest smrti. Někteří jejich příbuzní se stále v Nepálu nacházejí a jde jim prý o krk.

VRAŽEDNĚ BRUTÁLNÍ OPERACE BUBLAJÍCÍHO HNIJÍCÍHO GORE!!! GENERAL SURGERY!!!

Ano, máme tady další legendu patologického grindcore/death metalu a to přímo ze země tří korunek, GENERAL SURGERY!!! 

Totální grindcore výsyp v podání CONVULSIONS!!!

Totální grindcore výsyp ze Španělska v podání poměrně nové a mladé kapely CONVULSIONS zřejmě řádně zatočí s fans pod pódiem výročního Obscene Extreme Festivalu příští rok v červenci 2018.

Přitahujeme šrouby - BENIGHTED!!!

Všichni milovníci extrémní a zběsilé hudby musí opět chrochtat blahem!!! Tihle francouzští řezníci se s tím rozhodně nemažou a každé jejich vystoupení je slušná zabíjačka. BENIGHTED je prostě 100% záruka, že jejich set vám vykuchá a převrátí naruby vaše vnitřnosti jak ostře nabroušenej řeznickej nůž.

Čeští death metaloví veteráni stále hrnou!!! TORTHARRY!!!

Je opravdu nemnoho kapel, které se přes čtvrtstoletí drží svého kopyta a my myslíme, že česká death metalová stálice TORTHARRY mezi ně určitě patří. Pod názvem TORTHARRY hrají už od roku 1991 a mají na své pažbě už osm dlouhohrajících alb, které slaví vetší, či menší úspěchy napříč světovou scénou. 

BUDOUCNOST THRASHE SE JMENUJE ULTRA-VIOLENCE!!!

Tito vskutku mladíčci z italského Turína, kteří opravdu vypadají jako děti, nám přivážejí na OEF 2018 vysokotřaskavou směs násilného, ale přitom melodického, thrash metalu. Založeni v roce 2009 na troskách kapely Fallen Angel a na kontě kromě debutního EP „Wildcrash“ už dvě dlouhohrající desky, z nichž ta poslední, „Deflect the Flow“ z roku 2015, vyšla u renomovaných Candlelight Records.