Novinky

OBSCENE EXTREME 2020 přesouváme na červenec 2021!!!

Obavy posledních dní se, čertužel, naplnily a my musíme oznámit to, co mnozí z vás již možná očekávají. Přestože i pro nás samotné je to stále těžko uvěřitelné, tak letos se v tradičním červencovém termínu na Bojišti neuvidíme.

Pokud jste ještě neviděli film ČURBY - The 20 Anniversary of Obscene Extreme, je čas to napravit!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence, který natočil fanoušek pro fanoušky. Najdete ho zdarma na Youtube. Napište nám do komentářů, jak se vám líbí.

Přežije OBSCENE EXTREME rok 2020? Jedině společně!!!

Dostáváme mnoho emailů a zpráv, jak to bude s OEF? Zda máme plán B? Ano. Plán je takový, že pokud se situace kolem COVID-19 neuklidní, tak budeme muset celý ročník 2020 přesunout na červenec 2021, včetně kapel. 

Všem OEF fanouškům a podporovatelům!

Množí se nám dotazy, co bude s OEF 2020. To v této chvíli nejsme schopni říct, ale za OEF team mohu potvrdit, že tento ročník je téměř připravený...

AUTHOR & PUNISHER na OEF tento rok nevystoupí!!!

Tyhle novinky nemáme rádi!!! Na AUTHOR & PUNISHER jsme se v OEF crew těšili všichni! Věříme, že tuhle skvělou show, co Tristan vytváří budeme mít možnost Na Bojišti ještě zažít a rozhodně A&P pozveme na OEF znovu co nejdříve!!!

FEST CUP 2020 - Šampion přivádí fotbalové divadlo snů k sobě domů!!!

Díky jedinečnému a dle slov odborníků i poměrně zaslouženému vítězství v loňském ročníku fotbalového turnaje hudebních festivalů Fest Cup využil Čurby, šéf týmu Obscene Extreme Grinders, právo přesunout turnaj jinam. A to do Křičeně!

SUSPENSION WORKSHOP NA OBSCENE EXTREME!!!

I tento rok vám ve spolupráci s Fly High Tribe přinášíme možnost zažít něco jedinečného - BODY SUSPENSION!

Hurááá!!! Jedeme do Rumunska!!!

A víte proč se tak moc těším? Protože tuhle akci (společně s Českým centrem v Bukurešti) pořádá můj dlouholetý kamarád, neunavný fanoušek a podporovatel Obscene Extreme - Coro, který přesně ví, co se za naším festivalem skrývá a jaké má hodnoty!!! 

ŽRALOCI POTŘEBUJÍ VÁŠ PODPIS!!!

Každý rok je z EU exportováno průměrně 3500 tun žraločích ploutví. Je na čase tento masakr ukončit!

FESTIVAL OF WEIRD RIFFS - NOVÝ PLAKÁT!!!

Jaká šílenost vám ještě ve středečním programu chybí?

Cyjan!!! Ztráta kamaráda není nikdy přijemná. Cyjan byl můj kámoš nejen od ranných let našeho festivalu, ale mnohem déle...

Vlastně ani nevím, kdy jsme se potkali poprvé, možná někdy v roce 1993 v Německu? 

OBSCENE EXTREME 2020 - NOVÝ PLAKÁT!!!

We are the OEF. Outside All Boundaries. Forever.

Předprodej tištěných vstupenek: PRAHA!!!

Chceš tištěnou vstupenku na Obscene Extreme 2020??? 

CHOROBNÝ, HNILOBNÝ A KRVÍ NASÁKLÝ DEATH METAL Z PRAHY: SNĚŤ!!!

Začátkem roku 2018 se ve vlhkých a špinavých sklepeních Prahy zrodila nová hnilobou protkaná pětičlenná sestava. SNĚŤ (jinými slovy též - gangrenózní nekróza) je druh tkáňové smrti způsobené nedostatkem krevního zásobení. 

Nekompromisní drcení kostí v podání CONAN!!!

Soundtrack k epochální bitvě, kde krev stříká na všechny strany a barbaři třímající těžké sekery drtící jednu lebku za druhou. Přesně tohle si budete představovat, až na vás udeří těžkotonážní produkce doom/sludge válečníků z britských ostrovů v podání kultovních, CONAN!

Mučivé tóny a soundtrack k pohřebnímu pochodu? MORBID EVILS!!!

Jak smrdutý sliz, táhnoucí se riffy s opravdu pekelnou atmosférou. Nic pozitivního. Toho se vám dostane od finských MORBID EVILS ve speciální středu na Obscene Extreme 2020. Kapele, které se již od svého startu dostalo kultovního statusu.

KDYŽ TICHO NENÍ ZAPOMENUTO A POŘÁD ZNÍ HODNĚ NAHLAS!!! FORGOTTEN SILENCE!!!

Neuvěřitelné se stalo skutečností!!!

Solidní porce typického „heavy“ sludge/doom metalu v podání BEGGAR!!!

Těžkotonážní stoner sludge metal, v podání britských BEGGAR, bude dalším příjemným osvěžením žánrové středy. Hrubý hutný zvuk a nálož nápadů, melodií a riffů. Produkce BEGGAR je dobře poslouchatelná a naprosto skvostně zahraná.

Chceš tištěnou vstupenku na Obscene Extreme 2020??? Vyzvedni si ji u jednoho z našich distributorů!!!

V Praze, Ostravě, Polsku i na Slovensku nebo si ji objednej přes Obscene e-shop. 

DISHARMONICKÝ HUDEBNÍ SVĚT BRAZILSKÉHO EXTRÉMU!!! DEAFKIDS!!!

Možná si ještě někteří z Vás vzpomenou na hlučné brazilské trio DEAFKIDS, kteří na OEF 2014 drtili syrový d-beat/crust nátěr!!! Tito borci s neúnavným Douglasem, totiž za několik let ušli notný kus cesty a jejich muzika seznala opravdovou změnu!!!