Novinky

ŽRALOCI POTŘEBUJÍ VÁŠ PODPIS!!!

Každý rok je z EU exportováno průměrně 3500 tun žraločích ploutví. Je na čase tento masakr ukončit!

FESTIVAL OF WEIRD RIFFS - NOVÝ PLAKÁT!!!

Jaká šílenost vám ještě ve středečním programu chybí?

Cyjan!!! Ztráta kamaráda není nikdy přijemná. Cyjan byl můj kámoš nejen od ranných let našeho festivalu, ale mnohem déle...

Vlastně ani nevím, kdy jsme se potkali poprvé, možná někdy v roce 1993 v Německu? 

OBSCENE EXTREME 2020 - NOVÝ PLAKÁT!!!

We are the OEF. Outside All Boundaries. Forever.

Předprodej tištěných vstupenek: PRAHA!!!

Chceš tištěnou vstupenku na Obscene Extreme 2020??? 

CHOROBNÝ, HNILOBNÝ A KRVÍ NASÁKLÝ DEATH METAL Z PRAHY: SNĚŤ!!!

Začátkem roku 2018 se ve vlhkých a špinavých sklepeních Prahy zrodila nová hnilobou protkaná pětičlenná sestava. SNĚŤ (jinými slovy též - gangrenózní nekróza) je druh tkáňové smrti způsobené nedostatkem krevního zásobení. 

Nekompromisní drcení kostí v podání CONAN!!!

Soundtrack k epochální bitvě, kde krev stříká na všechny strany a barbaři třímající těžké sekery drtící jednu lebku za druhou. Přesně tohle si budete představovat, až na vás udeří těžkotonážní produkce doom/sludge válečníků z britských ostrovů v podání kultovních, CONAN!

Mučivé tóny a soundtrack k pohřebnímu pochodu? MORBID EVILS!!!

Jak smrdutý sliz, táhnoucí se riffy s opravdu pekelnou atmosférou. Nic pozitivního. Toho se vám dostane od finských MORBID EVILS ve speciální středu na Obscene Extreme 2020. Kapele, které se již od svého startu dostalo kultovního statusu.

KDYŽ TICHO NENÍ ZAPOMENUTO A POŘÁD ZNÍ HODNĚ NAHLAS!!! FORGOTTEN SILENCE!!!

Neuvěřitelné se stalo skutečností!!!

Solidní porce typického „heavy“ sludge/doom metalu v podání BEGGAR!!!

Těžkotonážní stoner sludge metal, v podání britských BEGGAR, bude dalším příjemným osvěžením žánrové středy. Hrubý hutný zvuk a nálož nápadů, melodií a riffů. Produkce BEGGAR je dobře poslouchatelná a naprosto skvostně zahraná.

Chceš tištěnou vstupenku na Obscene Extreme 2020??? Vyzvedni si ji u jednoho z našich distributorů!!!

V Praze, Ostravě, Polsku i na Slovensku nebo si ji objednej přes Obscene e-shop. 

DISHARMONICKÝ HUDEBNÍ SVĚT BRAZILSKÉHO EXTRÉMU!!! DEAFKIDS!!!

Možná si ještě někteří z Vás vzpomenou na hlučné brazilské trio DEAFKIDS, kteří na OEF 2014 drtili syrový d-beat/crust nátěr!!! Tito borci s neúnavným Douglasem, totiž za několik let ušli notný kus cesty a jejich muzika seznala opravdovou změnu!!! 

Rána kladivem od AUTHOR & PUNISHER!!!

Ohohoho. Tohle bude totální pecka pro žánrovou středu na Obscene Extreme Festivalu! AUTHOR & PUNISHER, aneb totální industriální doom/drone metal nářez. A to všechno v podání pouze jedné osoby, kterou je jistý Tristan Shone, maník, který si všechny nástroje používané při tvorbě AUTHOR & PUNISHER tvoří a vyrábí sám.

OBSCENE EXTREME - FESTIVAL OF WEIRD RIFFS - Středa 15. 7. 2020!!!

Tento rok nebylo tak úplně jednoduché vymyslet koncept středečního večera, nějaké nápady jsme měli, ale čertužel se nám je nepodařilo naplnit, alespoň pro tento rok... 

LATINSKÁ BLASFEMIE V THRASHOVÉM RYTMU!!! HERESY!!!

No schválně, kolik znáte extrémních smeček z centrální Ameriky? Není jich moc, co? My Vám teď představíme Kostarické kvarteto HERESY, které, ač dosti mladé, slaví nemalé úspěchy na mezinárodní thrash metalové scéně!!! 

REZERVACE PRO VIP KEMP, PARKOVÁNÍ A LOCKERBOXY!!!

Rezervujte si své místo ve VIP kempu, na parkovišti nebo lockerbox pro vaše osobní věci TADY.

SMRTELNÝ CROSSOVER EXTRÉMŮ!!! PHANTOM CORPORATION!!!

Máme tady novou a neokoukanou krev od našich sousedů z Německa. PHANTOM CORPORATION, banda starých přátel, kteří dali dohromady skvělou kapelu, mixující nejlepší aspekty death metalu a crustcore a opravdu se jim to daří!!! 

Živelný a přitom stále ostrý grind od GENDO IKARI!!!

Technicky dokonalý a svou strukturou totálně živelný grindcore s podivnými zvuky v podkladu? Ok, tak to pro vás máme skotské GENDO IKARI! Trochu industriálna a noise vsuvek, také nikdy nikoho nezabilo, nebo ano?

OBSCENE EXTREME 2020 - NOVÝ PLAKÁT!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše, kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!  

GORE GRINDOVÉ STŘEVNÍ TSUNAMI!!! JIG-AI!!!

Jedna z posledních kapel, potvrzená na Obscene Extreme 2020, jsou všem známí vrhači samurajské katany, která vám rozpárá střeva, JIG-AI!!! Není zde třeba dlouhého představování, neboť JIG-AI jsou dlouholetými podporovateli OEF a na festu hráli už minimálně šestkrát a to včetně OEF Asia nebo OEF America!!!