Novinky

Grinding death metal z Finska se řítí k nám do amfiteátru!!! GALVANIZER!!!

Kapela se objevila v roce 2013 se svým rychlým, brutálním grinding death metalem, který byl poprvé nahraný na jejich EP “Horrid Tales of Death...” o dva roky později. Nabušené energií, hrubostí a drtivou rychlostí se na světlo světa vyřítilo jejich debutní album „Sanguine Vigil“ v roce 2017.

LEGENDÁRNÍ HARDCORE PUNKOVÁ RYCHLOST VÍTĚZÍ!!! TERVEET KÄDET!!!

Legendární banda ze země tisíců jezer, která odstartovala svoji pouť v roce 1980 a ovlivnila kapely a muzikanty na celém světě!!! Ano, nejde o nikoho jiného než o laponské šílence z města Tornio, TERVEET KÄDET!!! 

Dance and destroy od HETZE!!!

Dance and destroy! To je motto téhle belgické ultra rychlé power violence/hardcore řežby s názvem HETZE. Dalo by se říct, že takhle kapela po vyslovení jejich jména přímo rezonuje poslední dva roky v evropské fastcore scéně. Na kontě debutní album, které bylo vřele přijato.

TEN ZATRACENĚ VZDOROVITÝ BRITSKÝ PUNK JE TADY ZPĚT!!! VARUKERS!!!

Ne, na Obscene Extreme prostě nemůže chybět ten energický, nasraný a intenzivní styl jako je punk!!! Proto Vám po letech opět představujeme britské punkové legendy, VARUKERS!!! 

Destrukce v několika sekundách v podání D.I.S.!!!

Švédskem načichlý d-beat, který hrajou maníci se zkušeností z grind/death metal (např. Phobia) kapel? To nemůže dopadnout jinak než skvěle. 

Hlučný hardcore nálet od RAW PEACE!!!

Pokud máte rádi japonský psycho hardcore alá G.I.S.M. nebo Zouo, tak tuhle belgickou smečku sestavenou z velice protřelých tváří UG scény nesmíte nechat jen tak projít kolem. Napište si do kalendářů, že RAW PEACE zahrají na Obscene Extreme Festivalu 2020!

Pod nadvládou rohatého old school death metalu!!! INCANTATION!!!

Blasfemičtí démoni, v čele s Johnem McEntee, se po 4 letech opět vracejí znesvětit Trutnov a je více než pravděpodobné, že horkými železy právě poctivě kují nový strašidelný materiál.

Moderní grind core zvěřina v podání UNSU!!!

Francouzská grind scéna je pojem sám o sobě. Není divu, že grind kapely pocházející právě z téhle země mají svoji kvalitu. Jednou z kapel, která se představí na Obscene Extreme Festivalu v roce 2020, jsou poměrně neznámí UNSU. Věřte ale, že jakmile rozbalí svůj zničující set nezůstane jediná končetina v celém trutnovském areálu v klidu.

Brazilská temperamentní hardcore/metal vichřice AÇÃO DIRETA!!!

Tuhle brazilskou smečku s názvem AÇÃO DIRETA můžeme s klidným svědomím zařadit po boku dalších jihoamerických hardcore/punk legend jako jsou např. Ratos de Porão či Agrotoxico nebo Armagedom. Vznik téhle kapely se datuje do téměř neuvěřitelného roku 1987!!!

Když propojení technického brutal deathu a melodických prstolamů přivedou do transu!!! ORIGIN!!!

Posedlost kosmickou energií lze zhudebnit do pořádné divočiny. Právě američtí ORIGIN jsou v tom průkopníci a jejich kompletní historie srší hvězdnými motivy. Stavte se však na jejich show a máte co dělat, aby vás jejich asteroid nerozdrtil na kousky!!!

OBSCENE EXTREME 2020 - Nový plakát!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše, kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!  

Ultra bláznivý a rychlý fastcore z Leedsu!!! ONA SNOP!!!

Fast core power violence s nádechem Monty Python’s Flying Circus? Že to není možné? Ale je. Obzvláště u těchto bláznivejch Anglánů. ONA SNOP.


Jedinečný, živý set v podání legendárních PIG DESTROYER!!!

Tohle je top grind kapela současné UG scény. PIG DESTROYER udávají svým moderním nabušeným zvukem svého posledního alba „Head Cage“ (Relapse, 2018) a naživo totálně zběsilou jízdou směr celé extrémní hudební scéně.

DRTIVĚ GRINDOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD!!! KRLJA!!!

Další bandou pro OEF 2020 je drtící čtveřice nazvaná KRLJA ze slunného Chorvatska!!! Po skvělých zástupcích chorvatského grindu jako Bolesno Grinje, nebo Dislike jsou tady služebně mladší KRLJA, kteří umně mixují grindcore s death metalem a špetkou crustu!!! 

Texaský nářez elektrickou kytarou v podání P.L.F.!!!

Kdo nezná tuhle kapelu, tak se zřejmě nevyzná v grind core scéně. Máme za to, že PRETTY LITLLE FLOWER aka P.L.F. jsou jedním ze základních kamenů současné celosvětové grind scény. 

KOSA NÁS OPĚT KOSÍ!!!

Špatná zpráva z tábora stench coreových bardů INSTINCT OF SURVIVAL!!! Několik dní zpět, odešel náhle, basák této skvělé kapely, PACIK, na druhou stranu řeky Styx!!! Jsme zdrceni!!!

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLU S NÁMI!!! CANNIBAL CORPSE + OBSCENE EXTREME PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC!!!

Tento rok jsme, DÍKY VÁM, vybrali krásných 120.888 Kč/4 835 Euro. Společně jsme Lékaře bez hranic od roku 2012 podpořili částkou 866.390 Kč/34.655 Euro. 

Milovníci porno průmyslu tešte se, portugalští gigolové GRUNT se vrací na OEF!!!

Tihle, latexem zaobalení, portugalští perverzáci nám vůbec nejsou žádnou neznámou. Mají za sebou celou řadu skvělých koncertů po celé Evropě i mimo ni a na OEF prknech se taky neukáží poprvé.

HYMNY NOVÉ GENERACE ULTRA THRASHE!!! CRISIX!!!

Další bandou pro OEF 2020 jsou dost možná nastupující hvězdy ultra thrash metalového žánru, španělští mladíci, CRISIX!!!

Brazilská patologická invaze se žene na Bojiště. FLESH GRINDER potvrzeni pro OEF 2020!!!

Na tomto jihoamerickém kontinentu se můžou pyšnit mnoha skvělými kapelami všech žánrů. Mezi nimi se tetelí tito goregrindoví veteráni, kteří przní scénu již od roku 1993.