Novinky

SVÉRAZNÝ PROJEV ZUŘIVÝCH JAPONSKÝCH DAM!!! FLAGITIOUS!!!

Moc rádi Vám představíme kapelu, která bude na prknech evropského OEF už podruhé. Japonská extremní ženská čtveřice s krkolomným názvem FLAGITIOUS IDIOSYNCRASY IN THE DILAPIDATION se vrací na OEF se svojí pekelně brutální show, kterou by uzemnily i pověstnou Godzilu. 

DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 

Dušení vlastní vytrvalostí!!! SUFFOCATION!!!

SUFFOCATION jsou nesmrtelní ve svém stylu! Překopali historii death metalu skrz naskrz a navzdory neustálým personálním změnám, stále drží svou vlajku hrdě v rukách. Jejich vlastní jizvy je zocelují, a když spustí hymny, na kterých jsme budovali své sny, jen úplní magoři začnou řešit blbosti typu, kde je ten a kde onen člen...

Rychlost a zběsilost v podání SELF DECONSTRUCTION!!!

Rychle a zběsile! I tak se dá ve zkratce popsat tahle japonská kapela s názvem SELF DECONSTRUCTION. Jedna z nejaktivnějších grind/power violence kapel japonské scény co se týče koncertování a nahrávek. Zběsilé tempo plné změn a zvratů, přesně jako to umí snad jenom v Japonsku. 

PERVERZNĚ HŘBITOVNÍ DEATH METALOVÝ TANEC!!! DESECRATION!!!

Po pravdě, kolik znáte extremních smeček z Walesu? Moc ne, co? Máme tady jednu z vedoucích kapel waleského podzemí, skvělé a perverzní DESECRATION!!! Death metal s příměsí grindcore ve vysoké kvalitě nám servírují tito pánové.

SLOVENŠTÍ BASTARDI Z KARPAT ÚTOČÍ ČERTOVOU KOVADLINOU!!! ČAD!!!

Někdo je miluje a někdo nenávidí. Ale oni to mají na háku. Přesně o tom je slovenská dlouholetá úderka ČAD!!! Velmi aktivní kapela, která vznikla už v roce 1994, se nám podruhé představí na prknech OEF.

BRAZILSKÝ OČISTNÝ GRIND CORE POHŘEB NA BOJIŠTI!!! EXPURGO!!!

EXPURGO, další banda z neuvěřitelné zásobárny naprosto šílených kapel Brazílie!!! Tito borci přísahají na energický grindcore s prvky staré školy death metalu s tou neuvěřitelnou nasraností, kterou mají jenom spolky z latinské Ameriky. Zrozeni v roce 2003 ve známém Belo Horizonte, zmítané kriminalitou, špínou a bordelem a odtud pravděpodobně vychází jejich špínou kontaminovaný, chorobný sound.

GRUESOME - Reinkarnace zombíckého death metalu!!!

V době plné moderních sraček, není jednoduché založit kapelu, která svou tvorbu směřuje do old schoolu jako poklona modlám, které nás mnohých k muzice přivedly. GRUESOME vznikly jako pocta staré tvorbě DEATH a navozuje husí kůži svým přesvědčivým provedením.

Z OKR DĚR SE DEROU MRTVOLY NA POVRCH!!! DISFIGURED CORPSE!!!

Tady to mohlo všechno začít. Jedna z nejdéle působících grindcoreových kapel na našem území je zpět na OEF!!! DISFIGURED CORPSE byli jedni z prvních kapel hrajících opravdu extremní styl od roku 1991 a stále, i když nepravidelně, funguje. 

ÚCHVATNÍ ŠPANĚLŠTÍ VYZNAVAČI HOROROVÉHO GRINDU!!! GRUESOME STUFF RELISH!!!

Pokud jste fanoušky hororové tématiky gore a zombie, tato kapela pro Vás nebude žádnou neznámou. Španělský kvintet GRUESOME STUFF RELISH, opravdu reinkarnuje nejlepší roky horror grindu, kdy světu vládlo IMPETIGO!!! 

OBSCENE EXTREME 2017 - MERCHANDISE!!!

Pokuď jste si na OEF nestihli koupit naše parádní trička nebo jiný merch, máte další možnost!!!

METH LEPPARD grindcore z daleké Austrálie!!!

Tahle grind core sypanice z Austrálie vznikla v roce 2014 a tvoří ji duo maniaků, kteří dříve působili v kapelách jako Powexchuck a Seminal Embalmment. Za těch pár let existence nahráli a vydali demo a pár split sedmipalců (s Jack, Durian atd.).

Mix hardcore, grindu a metalu od švédských GOD MOTHER!!!

Moderní mix metalu a hardcoru od švédských GOD MOTHER jistě potěší nejednoho fanouška kapel jako Dilinger Escape Plan, Pig Destroyer nebo Converge, ke kterým bývá tahle kapela pro svůj unikátní mix stylů přirovnávaná. Takže zběsilé math rock pasáže se střídají se sludge/grind polohami a to celé je zabaleno do živelného hardcore projevu.

JEDEME DÁL!!! NUCLEAR ASSAULT A OBSCENE EXTREME PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC!!!

Na festivalu jsme vybrali krásných 98.562,- Kč a pokračujeme dál… Limitovaný počet 200 kusů triček byl na OEF vyprodán a my jsme dali vytisknout dalších 100 kusů.

F.U.B.A.R. aka Fucked Up Beyond All Recognition!!!

Tahle kapela, která je alokovaná na jihu Holandska, toho za svoji více jak patnáctiletou dobu existence stihla opravdu mnoho. Tuny nahrávek, stovky koncertů a nespočet odjetých turné. 


NOVÁ KREV ZE SPOJENÝCH STÁTŮ GRINDCORE!!! ORGAN DEALER!!!

A máme tady další drtičku. Velmi mladí zástupci zběsilého amerického grind core, ORGAN DEALER. Založeni a inspirováni nehostinným předměstím New Jersey v roce 2013, si nemohli vybrat jinou muziku než absolutně šílený grind core. Od svého vzniku už odehráli nejednou tour v Americe, Kanadě a taky mají za sebou jedno evropské tour. 


Nachystejte kostýmy, naleštěte taneční obuv a buďte připraveni na ten nejmohutnější kotel...CBT jsou zpět!!!

Slibovali jsme vám to nejlepší k našemu/vašemu výročí a my své sliby plníme!!! Jeden ze stavebních kamenů gore grind scény, němečtí COCK AND BALL TORURE se vrací na Bojiště, aby vám svým těžkotonážním válcem přejeli všechny údy vašeho těla se speciální zastávkou u vašich sluchovodů.

POST APOKALYPTICKÝ SOUND JAPONSKÉHO ŘEZNÍKA!!! BUTCHER ABC!!!

Letošní první vlaštovka ze země vycházejících slunce!!! BUTCHER ABC, apokalypticky znějící gore death metal, zavítá na Obscene Extreme festival už podruhé. Banda vznikla už v roce 1994, ale pořádně se do toho obuli až po rozpadu jejich přímých předchůdců, známých experimentátorů C.S.S.O.

DRTIVÝ ZVUK PUNKOVÉ KYSELINY Z DIVOKÉHO MEXIKA!!! ACIDEZ!!!

Po letech cestování po celém světě zavítá na OEF 2018 relativně mladý, ale už klasický punkový nářez, banda z mexické Guadalajary, ACIDEZ!!! Vznikli v roce 2003 a už na prvním demu ukázali nasraný punk, který je tak typický pro latinskou Ameriku.

HOLANDSKÁ DIVIZE SMRTELNĚ ZHOUBNÉHO KLADIVA!!! APSHYX!!!

Je čas na představení prvního z headlinerů OEF 2018. Holandská legendární death/doom smečka, ASPHYX, se vrací na trutnovské Bojiště Vás rozemlít na prach!!! Aktivní už od roku 1987, kdy ASPHYX stál u zrodu evropského death metalu, a jeho desky „The Rack“ nebo „Last One on Earth“ jsou klenoty žánru.