Novinky

F.U.B.A.R. byli přinuceni zrušit účast na OEF!!!

"Je nám líto, že vám musíme oznámit, že nemůžeme zahrát na Obscene Extreme Festivalu 2018. Kvůli osobním povinnostem jednoho z členů naší kapely není možné, abychom se zůčastnili letošního ročníku...

SILNÁ GORE NÁLOŽ OD ONE MAN PROJEKTU!!! DEEP DIRTY!!!

Představovat Stefana Schäfera je těm, kdo se po death/gore/grind kolbištích už nějaký ten čas pohybují, asi docela zbytečné!!! Pokud by snad ale někdo z vás přeci jen nevěděl, tak je to šéf 666 Records, majitel firmy 666 Strings (která tvoří kytary pro Haemorrhage, Rompeprop, Guineapig a další zvučná jména)...

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 30.6.2018 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

KRVAVÁ POMSTA GRINDOVÉHO MEDVĚDA!!! TEDDY BEAR AUTOPSY!!!

Mezi legendami a kapelami hrajících spoustu let, Vám na OEF často představujeme i kapely čerstvé a neokoukané a to je právě tento případ!!! Nová česká bruska, TEDDY BEAR AUTOPSY, je tady totiž jen od roku 2015!!! Pochopitelně pánové v kapele ale žádní nováčci nejsou, protože kapela TEDDY BEAR AUTOPSY vznikla na troskách známých drtiček Negligent Collateral Collapse a Eardelete!!! 

GRINDOVÉ LIDSKÉ KARGO Z POLSKA!!! F.A.M.!!!

Grind od našich severních sousedů. Toto nemůže uhnout!!! V tradici skvělých a legendárních brusek, jako Squash Bowels nebo Dead Infection Vám představujeme sice služebně mladší, ale neméně drtící kvarteto, F.A.M. (Furor Arma Ministrat)!!!

Už máte své vstupenky na Obscene Extreme 2018? Konec předprodeje se blíží!!!

VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2018 můžete objednávat online nebo koupit tištěné u našich distributorů!!!

OBSCENE EXTREME AFTERSHOW PARTY!!!

Neděle 22.7.2018 - start 18.00

Ticket: 200 Kč (rozdělíme mezi vystupující kapely!).

DECULTIVATE budete násilně a bez zbytečných otázek „Milovat“!!!

Pro všechny fans hrubého hardcore šmrnclého špinavým crustem aka fanoušci kapel jako Converge, Cursed nebo Baptists držte se, protože DECULTIVATE vás svým nekompromisním nátěrem smažou z povrchu zemského. A to vše se bude dít na letošním kulatém ročníku Obscene Extreme Festivalu v Trutnově.

Obhajoba!!! Fest cup ovládl tým Mighty Sounds!!!

Fotbalový turnaj českých festivalů FEST CUP 2018 je minulostí. A má stejného vítěze, jako v loňském ročníku - Mighty Sounds.

HURÁÁÁ!!! DVA MĚSÍCE DO OEF VÁM KONEČNĚ PŘINÁŠÍME GALERII Z OBSCENE EXTREME 2017!!!

Pojďme si připomenout minulý ročník OEF a parádní atmosféru, která Na Bojišti panuje každý rok!!!

GO GRINDERS!!! GO GRINDERS!!! GO GRINDERS!!!

Opět tady po roce máme unikátní fotbalové klání a tentokrát se nám pod nohy připletou, kromě dnes již tradičních "rivalů" Brutal Assault Obscuros a Mighty Sounds Rebels, neméně kvalitní team Czech Death Fest!!!

REKTÁLNÍ VYŠETŘENÍ NEANDRTÁLSKÝM GORE GRINDEM!!! RECTAL SMEGMA!!!

Po smutné zprávě, že musí odvolat své OEF vystoupení klasici žánru gore, kapela Cock and Ball Torture, tady máme zprávu velmi potěšující!!! 

OEF TEENAGER PASS!!! Podporujeme Obscene mládí!!!

Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. 

BACK TO 1999 OEF PARTY!!!

Středa 18.7.2018

OEF bude na kusy!!!

Oslava 20 let OEF se speciálním promítáním dokumentárního filmu o Nasum ”Blasting shit to bits – The Final Show”.

VLAJKA GLOBÁLNÍHO GRINDCORE STÁLE VLAJE!!! ONANIZER!!!

Kdo by byl řekl, že letošní vystoupení téhle grind brusky na OEF bude již čtvrté v pořadí? Rok založení: 1996, tzn. 22 let existence!!!