Novinky

Obscene Extreme 2017 - Program!!!

Pomozte s propagací OEF ►► LIKE✔ SHARE✔ TAG✔

NOVÝ DESIGN OEF KELÍMKŮ PRO ROK 2017!!!

I letos jsme pro vás připravili novou edici festivalových kelímků. Kdo jiný by na kelímcích měl být než naši věrní fans!!! Děkujeme!!!

GRINDEŘI MENTÁLNÍHO ROZKLADU – KAOSQUAD!!!

Dámy a pánové, v tomto případě posloucháte jižní Čechy!!! Kapela KAOSQUAD je jedním z mnoha zástupců této plodné scény a za svůj si vybrala styl oldschool grindcore. Založeni v roce 2009, kdy  Kozel (nyní Lahar) s Víťanem, kteří v té době fungují jako dvojčlenný projekt chrlící hnilobné melodie s názvem Pyosemia, oslovují Aleše(ex-Grex, Mururoa), zda by nezasedl  na bubenickou stoličku. Společné hraní se osvědčuje a KAOSQUAD se dere na světlo.

Novozélandský prapor hardcore/punku, MASTER BLASTER!!!

Jako tradičně na OBSCENE EXTREME, mezi extrémní styly patří i řádně nasraný hardcore/punk a my jsme pro Vás vybrali kapelu našich protinožců, novou, ale kurevsky našlápnutou čtveřici MASTER BLASTER. Založeni teprve v roce 2015, kdy vydali své první demo „You Suck“ a následovně singly z nichž vyčnívá EP „Doomsdays“, což je neuvěřitelně intenzivní nahrávka.

Pozor, důležité hlášení!!! Grinders všech zemí, spojte se!!!

Opět po roce tady máme unikátní fotbalové klání a tentokrát se nám pod  nohy připletou, kromě dnes již tradičních "rivalů" Brutal Assault  Obscuros, i kvalitní teamy s mnoha hvězdami a to Mighty Sounds Rebels a  Rock For People's Ninjas!!! 

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 20.6.2017 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

S.D.I. - ROZHOVOR!!!

OEF: Proč jste se rozhodli, že se SDI vrátí?

Reinhard:  V roce 2013 jsem byl vážně nemocen a uvědomil jsem si, že nemá smysl čekat na ten správný moment, jestliže chcete opravdu něco udělat. Takže to teď dělám. 

S&M PROJECT SHOW!!!

Exordium…

CREATIVE WASTE - ROZHOVOR!!!

Před pár lety jsme dělali rozhovor pro OE v Mexiku, jak se, hoši, máte? Proběhly v kapele nějaká zásadní změny? Fawaz: Máme se skvěle! Prostě jen děláme to, co jsme dělali. Dostali jsme se na další úroveň, hrajeme víc akcí a trávíme víc času ve studiu. Zrovna nahráváme nové album a chceme ho velmi brzy vydat. 

Nenávistný hudební terorismus ze Slezska!!! BOTTOM!!!

Jako jednu z posledních brusek OEF 2017 Vám představujeme polskou skvadru BOTTOM. Tento sextet vznikl už v roce 1995 a přísahá na brutální mix grindcore a hardcore staré školy, ovšem s moderním zvukem. Po dvou demech, dvou EP, a dvou deskách, vydávají zbrusu nové, velké album „Psychofilia“ na značce Deformeathing Production.

HURÁÁÁ!!! OBSCENE EXTREME GALERIE 2016 JE TADY!!!

Pojďme zavzpomínat na minulý ročník OEF a připomenout si parádní atmosféru, která Na Bojišti panuje každý rok!!!

BRODEQUIN - ROZHOVOR!!!

OEF: Některé show jste odehráli s drum padem a byla to úplně nová zkušenost. Podle mě to bylo výborné. Jak na to reagovalo obecenstvo?
Jamie: Ano, s tímhle vybavením jsme odehráli 4 show a Mike a já jsme pro naše zesíky používali jen iPady. Byla to pro nás nová zkušenost. Jon má opakované problémy se zády a bokem a někdy se mu špatně chodí, takže nebylo možné, aby hrál na své staré vybavení po delší dobu.   Takže jsme vlastně využili technologii, která je k dispozici, abychom mohli společně pracovat a tvořit hudbu....

Grindová devastace!!! CHOKED BY OWN VOMITS!!!

Jako jedno z posledních jmen na OEF 2017 Vám představujeme českou grindovou úderku CHOKED BY OWN VOMITS!!!. Chlapi založili tuto bandu plnou příjemných textů o vyměšování v roce 2004 a po demáči, velké desce a různých splitech jako poslední nahrávku vydávají absolutně drtící opus „Shit World“, ze kterého určitě zazní spousta grindových záseků i na festivalovém podiu.

OBSCENE EXTREME AFTERSHOW PARTY!!!

Neděle 9. července 2017

Vstup: 200,- Kč / approx. 8 euro (Dělíme mezi kapely vystupující na after párty...)

VEGAN FIGHTER NA OBSCENE EXTREME 2017!!!

Letos se vám přijede představit tým VEGAN FIGHTER se svojí exhibicí bojových sportů. Máte chuť a odvahu vyzkoušet si s nimi trénink? Budete mít možnost!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME 2017!!!

Středa 5.7.2017 start 14.00, Čtvrtek 6.7.2017 start 12.00, Pátek 7.7.2017 start 10.00, Sobota 8.7.2017 start 10.00. Celkem 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + speciální středeční show + mnohem více!!! Cena vstupenky včetně Obscene Extreme 2017 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! Obscene Extreme 1999 - 2017, děkujeme za podporu!!! 

NUCLEAR ASSAULT – tahle hra stále není u konce!!!

Danny Lilker :
"Zdravím šílenci!! Nuclear Assault je velmi potěšen, že může říci, že se objeví na Obscene Extreme 2017! Někteří z vás si možná řeknou "Počkat!": myslel jsem , že poslední vystoupení Nuclear Assault v Evropě bylo na Eindhoven Metal Meetingu v prosinci 2015! Máte pravdu, opravdu jsme to řekli. 

MEATKNIFE – ŘEZNÍCI JSOU ZPĚT!!!

Gore Death metaloví mistři z Německa se vrací na prkna OEF 2017. Kapela založená v roce 1995, hrající v nejlepší tradici slam/gore/groove. Po několika nahrávkách se kluci rozpadají, aby se po pěti letech hibernace opět sešlo originální duo Matze a Krüger a našli zbývající dva členy Toba s Mariem. Výsledek  jejich spolupráce je jejich nejnovější počin „Pimple With Pus“.

MALIGNANT TUMOUR pitevna ožívá po 20 letech na OEF afterparty!!!

MALIGNANT TUMOUR a OBSCENE EXTREME…toť nerozlučné pouto, které vzniklo už před více než 20-ti lety a stále existuje. Právě proto, a taky díky tomu, že jejich velice ceněný split počin, společně se SQUASH BOWELS letos oslaví 20 let od jeho vydání na značce OBSCENE PRODUCTION, Vám můžeme oznámit jejich speciální a exkluzivní (opravdu jen jediný) set na nedělní OEF afterparty.