Novinky

RADIO WAVE: Festival Obscene Extreme letos oslaví dvacet let!!!

"S Čurbym, který za tím vším stojí, jsme se ohlédli do minulosti i podívali do budoucnosti a řeč samozřejmě došla i na jeho fotbalovou vášeň." Moderuje Viktor Palák.

Freak fest: Fly High Tribe, známí matadoři obscéní zábavy!!!

Mysleli jste si, že absolutní dno pokleslé zábavy je odpoledne s čajem s pratetičkou Mildred, která obléká svého pudlíka do růžových šatiček? Pak si vám dovolujeme představit seskupení lidí se zcela novými úrovněmi zvěrstva, o kterých se vám ani nesnilo. 

Jen TŘI TÝDNY do Obscene Extreme 2018!!!

NAŠE PŘÁNÍ:
Obscene Extreme má pověst jednoho z nejpřátelštějších festivalů a na to jsme pořádně hrdí, proto vyhlašujeme žádnou toleranci pro jakékoliv projevy násilí či obtěžování!!! Užijte si náš festival v klidu a míru, jak je naším zvykem!!!

S&M Project - zlo a nenávist!!!

Exordium

Zlo a nenávist

Obscene Extreme 2018 - PROGRAM!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a sdílejte kde se dá!!! Děkujeme!!!

DRTÍCÍ NÁRAZ SMRTÍCÍHO JÁDRA!!! CRUSHER!!!

Bohužel jsme nuceni ohlásit další změnu, snad poslední, v programu. Na středečním BACK TO 1999 PARTY nevystoupí avizovaní INGROWING!!! Vztahy v kapelách jsou křehké a jejich rozkol postihnul i tyto veterány!!!

Čurby o obscene extreme v Echu Viktora Paláka!!!

Už zítra ve 21:00 na Rádiu Wave! 

V rámci dnes již neodmyslitelné tradice na Obscene Extreme vám s hrdostí představujeme The OEF Freak Show aneb "Grindcore pro oči"!!!

Letošního ročníku Freak Show se zúčastní: Samora Squid, idiotský Tasmánčan s gumovými kostmi a železným žaludkem, který zde předvede bombastické divadlo, jaké zde nebylo k vidění od roku 2015. Tohle vám najisto rozdrtí koule!

Jeden měsíc do 20 výročí OBSCENE EXTREME festivalu!!! Be there or f*** off!!!

Barney & NAPALM DEATH ‡ vás zve na OBSCENE EXTREME 2018 ‡ Barney říká: „Bude to neskutečně FANTASTICKÉ!!!“ Uvidíme se už brzy!!! IN FANS WE TRUST!!!

KINDER GRINDER – DĚTI NA OEF!!!

I děcka mají na OEF své místo – dvě týpíčka, kde bude pro děti připraven bohatý program. Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou! Děti do 14let samozřejmě neplatí vstup! Vezměte své ratolesti s sebou ať si také užijí festivalový nášup!!! 

LEGENDÁRNÍ NĚMECKÝ MLÝNEK SMRTI NA OEF 2018!!! FLESHCRAWL!!!

Občas se stávají smutné věci a i my musíme ohlásit kapelu, která se nakonec OEF 2018 nezúčastní. A těmi jsou američtí profesoři smrti, SOLSTICE!!! Díky dlouhodobějším zdravotním problémům bubeníka Alexe Marqueze, které se poslední dobou ještě zhoršily, musela kapela SOLSTICE zrušit celé plánované evropské turné!!! Přejme Alexovi brzké uzdravení a brzký návrat SOLSTICE na podia!!!

SOLSTICE ruší účast na OEF!!!

Drazí pořadatelé a přátelé,

oznamujeme Vám, že SOLSTICE "SHOW OF FORCE European Tour" bylo zrušeno. Kvůli problémům se sestavou a dlouhodobou nemocí nohou ALEXE MARQUEZE, která se v poslední době zhoršila, se rozhodl, že zruší evropské koncerty.

AKREDITACE PRO NOVINÁŘSKOU OBEC PRO OEF 2018 + LABELŮ/DISTER PRO GRIND MARKET!!!

Něco málo přes jeden měsíc nás dělí od vypuknutí dalšího ročníku OEF a proto prosíme novinářskou obec aby žádosti o akreditace na festival nenechávali na poslední chvíli!!! 

Obscene Extreme 20th Anniversary Pre-Party!!!

Výroční Obscene se kvapem blíží. Již tradičně se můžete v úterý řádně aklimatizovat a připravit na naší Pre-Party! 

F.U.B.A.R. byli přinuceni zrušit účast na OEF!!!

"Je nám líto, že vám musíme oznámit, že nemůžeme zahrát na Obscene Extreme Festivalu 2018. Kvůli osobním povinnostem jednoho z členů naší kapely není možné, abychom se zůčastnili letošního ročníku...

SILNÁ GORE NÁLOŽ OD ONE MAN PROJEKTU!!! DEEP DIRTY!!!

Představovat Stefana Schäfera je těm, kdo se po death/gore/grind kolbištích už nějaký ten čas pohybují, asi docela zbytečné!!! Pokud by snad ale někdo z vás přeci jen nevěděl, tak je to šéf 666 Records, majitel firmy 666 Strings (která tvoří kytary pro Haemorrhage, Rompeprop, Guineapig a další zvučná jména)...

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 30.6.2018 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.