Novinky

RECYDRESSY - WORKSHOPOVÁ ŠICÍ DÍLNA, KDE SI MŮŽETE PŘEŠÍT SVŮJ ORIGINÁLNÍ OBSCENE KOUSEK!!!

Přivezeme starší OEF merch, který si můžete vytunit na nový originální kousek. Můžete si sami vyrobit tílko, naučíte se jak z pánského Trója udělat super sexy holčičí model zcela bez šití, obscene polštáře se budou skvěle vyjímat na vašem gauči! 

MAPA AREÁLU!!!

Mrkněte na mapu ať víte kde co hledat :) 

To nás dostalo! Obscene Extreme Festival je stále populárnější! Už i pro piráty a plagiátory.

Pirátskou edici oficiálního merchandise pro 20. výročí Obscene Extreme Festivalu jsme objevili na e-shopu E-Bay.com. A byli jsme překvapeni její astronomickou a neuvěřitelnou cenou. 

OBSCENE EXTREME MERCHANDISE 2018!!!

HURÁÁÁ!!! Konečně je to tady!!! Představujeme vám Obscene Extreme merchandise pro rok 2018!!!

POMOZ PŘÍRODĚ, ODVEZ SI VLASTNÍ ODPAD!!!

Jak jistě všichni víte, OBSCENE EXTREME FESTIVAL razí kromě „animal friendly“ stylu taky styl ekologický. Vratné kelímky nebo recyklovatelné nádobí jsou jen malé věci, které můžeme pro přírodu udělat. V jedné věci nám můžete pomoci i Vy!!! 

VEGAN ZÓNA NA OBSCENE EXTREME 2018!!!

Máme tady novinku pro milovníky dobrého jídla! Obscene Extreme je od začátku vegetariánský festival a my jsme si pro vás letos připravili i VEGANSKOU ULIČKU ve které najdete spoustu skvělých stánků, kde budete moci ochutnat vynikající veganskou gastronomii!!!

Máte volné dvě hodiny???

Extrémně obscenní rozhovor doplněný o pár solidních songů!!!

Čaute všichni a vítejte Na Bojišti!!!

Čím začít, když moje milovaná Argentina o víkendu vyfičela ze šampionátu po absolutně zpackaném mistrovství, kde trenér je tááák špatný, že to prostě neuvěřitelně moc bolí a člověk jako já, který se těší na mistrovství světa dlouhé 4 roky, na hráče jako je třeba galantní fotbalový tanečník Paulo Dybala (ten dostal neuvěřitelných 20 minut za 4 zápasy!!!)...

Ubytování a férová taxi služba pro OEF fans!!!

Podle našich zpráv je ubytování přímo ve městě všude obsazené. Krkonoše ovšem nabízejí spoustu ubytovacích kapacit ve vesnicích a městech kolem Trutnova.

BIRDFLESH - Následkem rodinných důvodu, jsme nuceni přehodit dobu našeho vystoupení na OEF z pátku na sobotu!!!

Takže skutečná BIRDFLESH  párty začne ve sobotu v 15:40!!! Děkujeme Čurbymu a kámošům RECTAL SMEGMA za pomoc a vstřícnost!!! Brzy čau!!!

OEF TEENAGER PASS!!! Podporujeme Obscene mládí!!!

Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. Jsme rádi, že můžeme na festivalu OEF přivítat více mladých lidí, kteří si mohou užít atmosféru, kde jsou bourány hudební hranice a poznat alternativu k masové kultuře, kterou jsou bombardováni všude jinde.

OBSCENE EXTREME 2018 FESTIVALOVÉ CD!!!

Jako každý rok, pro Vás máme zdarma ke každé vstupence, už klasické, festivalové CD. Letos to bude porce 43 drtících songů a z toho se můžete se těšit i na JEDENÁCT nezveřejněných skladeb a některé z nich byly složeny a nahrány speciálně pro tuto OEF kompilaci!!!

Čurby dnes valí směr Blava!!! Od 22.00 do půlnoci speciál o Obscene Extreme, fotbale, životě a dalších mega důležitých věcech!!!

Metal z pyramidy Slovenského rozhlasu. V Rádiu_FM každý pondelok od 22:00 do 0:00.

Slave To The Grind na Obscene Extreme 2018!!!

Jsme neskutečně potěšeni, že se na Obscene Extreme festivalu 2018 bude promítat Slave To The Grind!!!

BUĎTE READY!!! ANO, BUĎTE PŘIPRAVENI - DEN D, HODINA H A SEKUNDA S SE BLÍŽÍ!!! LÍSTKY NA MÍSTĚ??? ŽÁDNÝ PROBLÉM!!!

Připravte se – brzy to vypukne!!! Předprodej skončil, ale festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. 

NAPALM DEATH + OBSCENE EXTREME SPOLEČNÁ CHARITATIVNÍ AKCE!!!

I letos máte možnost podpořit dlouholetou charitativní akci s naším letošním headlinerem, britskou grind coreovou legendou NAPALM DEATH!!! Pokračujeme v podpoře našich velkých oblíbenců!!! 

NOVÝ DESIGN OEF KELÍMKŮ PRO ROK 2018!!!

1. NO FEST FOR THE FEEBLE

2. ABBESS OF BATTLEFIELD

3. 20TH ANNIVERSARY 

HELL! HELL! HELLO všichni!

"Tady je SelfieTheClown a píše všem vám chorobným fuckerům! První věc, co musím říct je WOW! Je tady 20. výročí Obscene Extreme a já jsem opravdu nadšený, že se ho můžu zůčastnit.

I V NAŠEM EXTREMNÍM LESE SE KÁCÍ!!!

Dnes jsme obdrželi smutnou zprávu, že náš švédský kamarád, zpěvák skvělých brusek DISKONTO, UNCURBED, USURPRESS a dalších, STEFFE PETTERSSON, umřel!!! 

FLY HIGH TRIBE SUSPENSION SHOW!!!

V celé své kráse se vám předvedeme na naší suspension show, tentokrát pod heslem "Happy birthday". Bude oslava, bude dort, bude prdel a možná přijde i kouzelník. Těšíme se na vás.