Novinky

DECULTIVATE budete násilně a bez zbytečných otázek „Milovat“!!!

Pro všechny fans hrubého hardcore šmrnclého špinavým crustem aka fanoušci kapel jako Converge, Cursed nebo Baptists držte se, protože DECULTIVATE vás svým nekompromisním nátěrem smažou z povrchu zemského. A to vše se bude dít na letošním kulatém ročníku Obscene Extreme Festivalu v Trutnově.

Obhajoba!!! Fest cup ovládl tým Mighty Sounds!!!

Fotbalový turnaj českých festivalů FEST CUP 2018 je minulostí. A má stejného vítěze, jako v loňském ročníku - Mighty Sounds.

HURÁÁÁ!!! DVA MĚSÍCE DO OEF VÁM KONEČNĚ PŘINÁŠÍME GALERII Z OBSCENE EXTREME 2017!!!

Pojďme si připomenout minulý ročník OEF a parádní atmosféru, která Na Bojišti panuje každý rok!!!

GO GRINDERS!!! GO GRINDERS!!! GO GRINDERS!!!

Opět tady po roce máme unikátní fotbalové klání a tentokrát se nám pod nohy připletou, kromě dnes již tradičních "rivalů" Brutal Assault Obscuros a Mighty Sounds Rebels, neméně kvalitní team Czech Death Fest!!!

REKTÁLNÍ VYŠETŘENÍ NEANDRTÁLSKÝM GORE GRINDEM!!! RECTAL SMEGMA!!!

Po smutné zprávě, že musí odvolat své OEF vystoupení klasici žánru gore, kapela Cock and Ball Torture, tady máme zprávu velmi potěšující!!! 

OEF TEENAGER PASS!!! Podporujeme Obscene mládí!!!

Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. 

BACK TO 1999 OEF PARTY!!!

Středa 18.7.2018

OEF bude na kusy!!!

Oslava 20 let OEF se speciálním promítáním dokumentárního filmu o Nasum ”Blasting shit to bits – The Final Show”.

VLAJKA GLOBÁLNÍHO GRINDCORE STÁLE VLAJE!!! ONANIZER!!!

Kdo by byl řekl, že letošní vystoupení téhle grind brusky na OEF bude již čtvrté v pořadí? Rok založení: 1996, tzn. 22 let existence!!! 

LEGENDÁRNÍ MASOVÍ ZABIJÁCI BUDOU VRAŽDIT DEATH METALEM!!! DEFLORACE!!!

Další česká legenda na obzoru!!! Stačí říct jméno Václav Mrázek a většina z Vás určitě ví, že budeme mít co do činění s hudebními masovými vrahy, death metalovou mlátičkou ze severu moravy nazvanou DEFLORACE!!! 

KULT MASAKRU VE JMÉNU GORE!!! EXHUMED!!!

Jediní a jedineční!!! Představujeme Vám dalšího z legendárních headlinerů OEF 2018!!! Už podle nadpisu Vám musí být jasné, že se jedná o americkou krvavou brusku, EXHUMED!!!

ITALSKÝ VÝPLACH MOZKU OLD SCHOOL NOISE/GRINDEM!!! BRAINWASH!!!

Toto není žádný italský spagetti western, ale poctivý a brutální grind/noise core v podání veteránů stylu, BRAINWASH!!! Vznikli už v roce 1992, hlavně jako živá kapela, takže nahrávek mají velmi málo, ale naživo je to skvělá a aktivní kapela. 

OBSCENE EXTREME 2018 WARM UP TOUR VE SPECIÁLNÍM OBSAZENÍ!!! SEE YOU SOON!!!

Jak všichni víme, rok 2018 bude pro OBSCENE EXTREME festival ve znamení 20. výročí a proto jsme se rozhodli uspořádat naše první OEF warm up tour, ve skutečně speciálním obsazení. 

MISTŘI HOSPOD A ČESKÉHO GRINDCORE PŘIPRAVUJÍ DERNIÉRU NA OEF!!!

Jsme nadšeni, že můžeme ohlásit jeden ze speciálních návratů na prkna OEF!!! Originální české grindcorové veterány, TWISTED TRUTH!!! 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME 2018!!!

Středa 18.7.2018 start 13.00, Čtvrtek 19.7.2018 start 10.00, Pátek 20.7.2018 start 10.00, Sobota 21.7.2018 start 10.00. Více než 80 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční BACK TO 1999 festival + mnohem více!!!

NAPALM DEATH!!! Potřebujete ještě něco dalšího vědět???

"NAPALM DEATH!!! Ano, jediný možný headliner našeho výročního festivalu!!! Kapela, která mě osobně ovlivnila neskutečným způsobem a dodnes jsem nesmírně rád, že se mi do cesty ještě jako nezralému zajíci připletli nesmrtelné desky "Scum" a "From Enslavement..."! 

Genitální (nebo geniální) bolest z Jižní Afriky, je tu VULVODYNIA!!!

VULVODYNIA... noční můra každé ženy.. nebo také jedna z nejnadupanějších brutal death metalových kapel současnosti. Vyberte si, s čím byste chtěli mít tu čest raději. Jestli s tím druhým, nenechte si ujít vystoupení téhle sebranky z Jižní Afriky na letošním OEF!

ŠVÉDŠTÍ HROBAŘI VRACEJÍ DEATH METAL NA POČÁTEK VĚKU!!! GRAVE!!!

Ano, máme radost, že Vám můžeme představit jednu z kapel, která byla u vzniku evropského death metalu!!! Není to nikdo jiný, než švédská, brutálně podlazená úderka, GRAVE!!!