Novinky

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 30.6.2018 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

Mrtvoly budou vstávat z hrobů, postarají se o to CORPSESSED!!!

Chorobný death metal, při kterém vstávají mrtví z hrobů. S tím z Finska přijedou na trutnovská prkna uctívači Lovecrafta a okultních věd, CORPSESSED. Nečekejte žádný nablýskaný death metal, uhlazený a plný melodií. 

Jihočeská nekompromisní grind core palba v podání BUT!!!

Jihočeské grind core tornádo BUT (aka БУТ) není na české scéně žádnou neznámou. Kapela, jejíž vznik se datuje k roku 2009 a která původně vznikla se členy ex-Exhale, Den Za Dnem a Ingrowing, byla již od svého počátku považována za černého koně UG scény.

Vraždy, mučení, rozklady mrtvol. Vítejte ve světě UNDERGANG!!!

Prkna OEF znesvětily bandy ze všech koutů světa. Dánsko nevyjímaje, ale s dánštinou budeme mít tu čest skoro každý z nás. Ze severu Evropy se totiž přiřítí skvadra UNDERGANG, která šíří zkázu ve své mateřštině. Nečekejte ovšem žádnou procházku Legolandem, nýbrž ten nejchorobnější old school death metal toho nejhrubšího zrna.

DRUHÁ GENERACE ZLÉHO, JAVOROVÉHO PUNK-METALU!!! GOLERS!!!

Letos již v pořadí druhý zástupce Kanady, zběsilí metaloví punkáči, GOLERS!!! Kapela, která vznikla v roce 1998 po rozpadu Subversion, hraje hrubý sypec, vycházející z rychlé metalové kytary s punkovou a thrashovou divokostí. Ne nadarmo kluci ve své zemi předskakovali kapelám jako Toxic Holocaust, Strapping Young Lad, Kreator, Suicidal Tendencies nebo Poison Idea. 

STAŘÍ PUNKOVÍ KANADŠTÍ ŠVÁBI POPRVÉ NA BOJIŠTI!!! DAYGLO ABORTIONS!!!

Není mnoho kanadských kapel, které na OEF hráli, ale pár se jich už před šíleným publikem představilo. Ovšem nikdy to nebyla taková legenda, která by na scéně byla už od roku 1979!!!

Jeden z tuzemských základních kamenů grind scény na OEF 2018!!! NEEDFUL THINGS!!!

Tuhle kapelu je radost oznamovat! Legendární kultovní old school grindcore sypec z Pardubic. Kdo by neznal NEEDFUL THINGS! 

FLORIDŠTÍ THRASH DEATH METALOVÍ VETERÁNI PÁLÍ OD BOKU!!! SOLSTICE!!!

Dalším zástupcem mixáže mezi death a thrash metalem jsou veteráni z USA SOLSTICE!!! Kapela fungující už od roku 1990 je pevně svázána se členy několika významných amerických smeček jako jsou Malevolent Creation nebo Cannibal Corpse.

Němečtí grind veteráni ENTRAILS MASSACRE!!!

Další z řady kultovních evropských grindcore kapel jsou u nás velice dobře známí ENTRAILS MASSACRE. Rodné město Rostock a datum vzniku 1990! A ano, tihle grind veteráni jsou jednou z kapel, které hráli na úplně prvním ročníku Obscene Extreme Festivalu.

25 let od založení s vámi na OEF 2018 oslaví brazilští AGROTÓXICO!!!

Tahle brazilská hardcore/punk legenda letos oslaví kulaté 25. výročí od svého založení. Co může být lepšího než oslavit to s nimi naživo na letošním Obscene Extreme Festivalu 2018! 

OLD SCHOOL DEATH METALOVÉ TORNÁDO VRAŽDÍ DISKOFILY!!! SHAMPOON KILLER!!!

SHAMPOON KILLER!!! Jak všeříkající jméno. Nepřátelé diskofilního trsání, po jejichž koncertě zůstane určitě krev na tanečním parketě.

SONICKÝ ÚTOK GRINDOVÝM JAZZEM S PŘÍCHUTÍ SAXOFONU!!! LE SCRAWL!!!

Už po čtvrté nás přijedou rozsekat němečtí experimentátoři LE SCRAWL!!! Grind coreová nálož s prvky jazzu, ska i jiných rozličných odnoží muziky, to vše podkresleno skvělým saxofonem je to, čím jsou LE SCRAWL po celém světě známí!!! 

KRÁTKÉ, HLUČNÉ, ZBĚSILÉ A NASRANÉ!!! AGATHOCLES!!!

Představujeme Vám headlinera středečního programu BACK TO 1999 OEF PARTY!!! Pokud znáte historii OEF, tak je jasné, že to nemůže být nikdo jiný než legendární belgická mince coreová bruska, AGATHOCLES!!!

GRINDOVÍ ROZPAROVAČI Z BRITÁNIE!!! BASEMENT TORTURE KILLINGS!!!

Vítáme další opravdu brutální sebranku z britských ostrovů, na jejich prvním OEF vystoupení!!! BASEMENT TORTURE KILLINGS!!! Tito propagátoři snuff grindu vznikli v roce 2007 a vydali 3 velká alba a několik split alb společně s kapelami jako Desecration nebo Holocausto Cannibal, přičemž na svých štacích v UK a Evropě ukazují jejich fans, jak prezentovat jejich vražedné songy!!!

MEXICKÁ GORE GRIND PITVA REZAVOU BŘITVOU!!! OXIDISED RAZOR!!!

Představujeme Vám další mexické zástupce gore grindu, kvarteto OXIDISED RAZOR!!! Určitě Vám toto jméno není nijak neznámé, vždyť na OEF prknech se už objevili v roce 2009, kde předvedli brutální gore show. 

POD ŠVÉDSKÝM POVRCHEM TO STÁLE GRINDUJE!!! AXIS OF DESPAIR!!!

Jedna z novějších švédských akvizic, ovšem s ostřílenými muzikanty. AXIS OF DESPAIR!!! Zrovna v těchto dnech si připomínáme úmrtí grindcoreové legendy, kapelníka legendárních Nasum, Mieszka.

Crust core nářez v podání mexických BIO CRISIS!!!

Tohle potěší všechny fans skandinávského crustu. Ačkoliv takhle kapela pochází z Mexika, tak produkuje vysoce oktanový crust core nasáklý právě skandinávskou školou.

Letos již po šesté jsme mohli díky Vám, tentokrát ve spolupráci s NUCLEAR ASSAULT, podpořit nezávislou mezinárodní organizaci LÉKAŘI BEZ HRANIC!!!

Díky tomu, že jste si na festivalu, nebo přes e-shop koupili charitativní tričko, jsme mohli v říjnu v pražské kanceláři předat pěknou částku 124.239 Kč.

Jedna ze zásadních brazilských UG kapel na OEF 2018!!! ARMAGEDOM!!!

Brazilská hardcore legenda, která si, světe div se!, ještě v Trutnově na Obscene Extreme Festivalu nezahrála. Takže to bude nejspíš už jedna z posledních brazilských undergroundových legend, které si tak můžeme s klidným svědomím odškrtnout ze seznamu. A kdo že to je? Samotní ARMAGEDOM!

FINSKÉ KRYSY LEZOU Z DÍRY VEN!!! RATTUS!!!

Dost možná, že toto je nejstarší kapela, která kdy na OEF bude hrát. Finští hardcore punkáči RATTUS totiž za svůj vznik označují rok 1978!!! A dnes jsou bezesporu nejznámější jméno skandinávské hardcore punk scény.