Novinky

POD ŠVÉDSKÝM POVRCHEM TO STÁLE GRINDUJE!!! AXIS OF DESPAIR!!!

Jedna z novějších švédských akvizic, ovšem s ostřílenými muzikanty. AXIS OF DESPAIR!!! Zrovna v těchto dnech si připomínáme úmrtí grindcoreové legendy, kapelníka legendárních Nasum, Mieszka.

Crust core nářez v podání mexických BIO CRISIS!!!

Tohle potěší všechny fans skandinávského crustu. Ačkoliv takhle kapela pochází z Mexika, tak produkuje vysoce oktanový crust core nasáklý právě skandinávskou školou.

Letos již po šesté jsme mohli díky Vám, tentokrát ve spolupráci s NUCLEAR ASSAULT, podpořit nezávislou mezinárodní organizaci LÉKAŘI BEZ HRANIC!!!

Díky tomu, že jste si na festivalu, nebo přes e-shop koupili charitativní tričko, jsme mohli v říjnu v pražské kanceláři předat pěknou částku 124.239 Kč.

Jedna ze zásadních brazilských UG kapel na OEF 2018!!! ARMAGEDOM!!!

Brazilská hardcore legenda, která si, světe div se!, ještě v Trutnově na Obscene Extreme Festivalu nezahrála. Takže to bude nejspíš už jedna z posledních brazilských undergroundových legend, které si tak můžeme s klidným svědomím odškrtnout ze seznamu. A kdo že to je? Samotní ARMAGEDOM!

FINSKÉ KRYSY LEZOU Z DÍRY VEN!!! RATTUS!!!

Dost možná, že toto je nejstarší kapela, která kdy na OEF bude hrát. Finští hardcore punkáči RATTUS totiž za svůj vznik označují rok 1978!!! A dnes jsou bezesporu nejznámější jméno skandinávské hardcore punk scény. 


Tři dámy a jeden pán aka finský raw punk uragán KOVAA RASVAA!!!

Tak tahle smečka zahřeje u srdíčka všechny návštěvníky Obscene Extreme Festivalu, kteří mají rádi žánrovou rozmanitost. Punk z Finska! Co víc si můžeme přát. Tyhle dámy a jeden pán vám předvedou, co znamená finský raw punk naživo. 

NĚCO PĚKNÉHO K NÁM PŘIJEDE Z POLSKÉHO GRIND LABYRINTU!!! SQUASH BOWELS!!!

Další ze speciálních show na výročí 20 let OEF!!! Staří známí, polští kumpáni SQUASH BOWELS, kteří u nás hráli už v roce 1999, se po rozpadu dali pro Obscene Extreme Festival dohromady!!! 

MORBIDNÍ GRIND COREOVÝ TANEC MEZI KUPAMI HNOJE!!! DOBYTČÍ MOR!!!

Otevřenou lednici se zvířaty nabodnutými na háku a tlejicí maso evokuje název následujícího úlovku pro OEF 2018!!! DOBYTČÍ MOR, nebo anglicky MURRAIN, jak chcete!!! 

DEPARTMENT OF CORRECTION žijí grindem!!!

Tak tohle je pravej grind sypec? Pokud máte v okolí někoho, kdo ještě neslyšel nic o stylu grind core (je kolem vás vůbec někdo takový?), tak pustit mu jakoukoliv nahrávku téhle kapely, bude mít okamžitě jasno. A co že to budete pouštět? Francouzský hyperaktivní grind výplach DEPARTMENT OF CORRECTION. 

ŠVÉDSKÁ SYROVÁ PUNKOVÁ JÍZDA V PODÁNÍ HVĚZDNÉ SESTAVY!!! WOLFHOUR!!!!

Co dostanete, když dáte dohromady členy švédských brusek Anti Cimex, Slaktattack a Blisterhead??? Syrovou, punkovou jízdu v d-beat taktu WOLFHOUR!!! Tito pánové se dali dohromady v roce 2013 s vizí hrát syrový punk, tak jak to umí jen Švédi. 

PEKELNÁ SKANDINÁVSKÁ APOKALYPSA S BRAZILSKÝM BĚSNĚNÍM!!! FORÇA MACABRA!!!

Tato kapela jistě srovná bojiště se zemí!!! FORCA MACABRA je dlouholetá finská bruska, která drtí pekelnou rychlostí ve stylu thrash core, s nemalou dávkou punkové divokosti. 

PANCÉŘOVÝ GRIND BLACK SPERMBAND HLÁSÍ SPECIÁLNÍ OEF SHOW!!! ISACAARUM!!!

Nikdo by to asi už nečekal, ale ano, je to tak, ISACAARUM budou na OEF 2018!!!

D-beat/grind v podání AFGRUND!!!

Ne každá kapela si může svoji tvorbu popsat jako d-beat grind. Jednou z nich ale jsou původně švédsko/finští AFGRUND, ke kterým tenhle popis sedne naprosto suverénně.

KAZATELÉ AMORÁLNÍ SLAM DEATH METALOVÉ SODOMIE!!! KRAANIUM!!!

Ze země black metalu, Norska, k nám míří borci, kteří se upsali brutálnímu slam death metalu, KRAANIUM!!! Jsou jedněmi z pionýrů slam death metalového žánru a vznikli v roce 2001.

MISANTROPICKÁ OSLAVA 30 LET NÁSILNÉHO EXTRÉMU!!! CRIPPLE BASTARDS!!!

Nejen OEF slaví, ale i tato kapela, která je s festivalem svázána od počátku, slaví taky a to neuvěřitelných 30 let existence na extremní scéně!!! Kdo jiný by to mohl být než italští mafiáni CRIPPLE BASTARDS!!! 

Sex, drogy a rock'n'roll – MALIGNANT TUMOUR!!!

Vyprodané haly a stadiony, desetitisíce odjetých a nalétaných kilometrů po koncertních štacích, vysoce ceněné nahrávky, fanynky odhazující své svršky i spodky, televize, rádio, dokumenty, VIP lóže, skandály, luxusní hotely, sláva, úspěch. Sex, drogy, alkohol a rock'n'roll. 

ŠPINAVÝ BRAZILSKÝ HARDCORE KARNEVAL!!! LOBOTOMIA!!!

Ze známého města samby na řece Tiete, Sao Paula, vítáme další legendární sebranku LOBOTOMIA!!! Je to až k neuvěření, ale tito pánové se dali dohromady už v roce 1984!!!

BRUCEXCAMPBELL aka LA grind core finest!!!

Uf. Hrubost. Tahle americká grind core kapela to zřejmě na příštím OEF 2018 řádně rozčísne. A o kom, že je řeč? BRUCEXCAMPBELL. Nabušenej zvuk, grind zběsilost, řádně prasáckej murmur. Pokud znáte kapely jako In-Disgust, P.L.F., nebo třeba Excruciating Terror určitě budete vědět, kam tímhle míříme.

FORENZNÍ METALOVÝ GRIND CORE ZE ZEMĚ TEQUILY!!! THANATOLOGY!!!

Další zástupce latinsko-amerického běsu se jmenuje THANATOLOGY!!! Už podle názvu je zřejmé, že půjde o hrubý nářez s lyrikou ve vodách temných stránek medicíny. 

ŠÍLENÍ ŠVÉDŠTÍ FARMÁŘI ZPĚT NA OEF!!! BIRDFLESH!!!

Už popáté budou tito zběsilí farmáři ze švédského Växjö balit své vidle, lopaty a gumáky a zamíří na jejich, dá se říct, domovskou půdu do Trutnova. OEF maniakům není třeba připomínat, že nejde o nikoho jiného než o kapelu BIRDFLESH!!!