Novinky

MEXICKÁ EXTRÉMNÍ NENÁVIST, BEZ LÍTOSTI A TVRDĚ!!! PODRIDO!!!

Toto je lektvar jen pro ty otrlé!!! Když smícháme hlučný punk s pořádnou dávkou crustu, grindcore a powerviolence, dostaneme toto zabijácké trio z mexické Pachucy, PODRIDO!!! Toto Vás přenese do 80-tých let, kdy byla extrémní muzika v nejspodnějších patrech hudebního undergroundu.

Na Bojiště se vrací indický brutal death metalový orkán zvaný GUTSLIT!!! První likvidace nestačila, ta druhá už bude úplná!!!

Tihle čtyři vražední gentlemani z indické Mumbaie, kteří se u nás ukážou po dlouhých pěti letech, si libují v technickém extrému a v duchu klasik jako Suffocation, Cannibal Corpse, či Dying Fetus.

Jihoamerický crust punk útok v podání SOBRAS DEL DESCONTENTO!!!

Surový crust/punk z Chile, který zanechal na jejich evropském tour v roce 2016 tak silný dojem na českou scénu, že se chystá split LP s tuzemskou hardcore kapelou Conquestio.

Praotcové násilného a agresivního hardcoru NEGATIVE APPROACH!!!

Opravdová legenda světové hardcore scény. O téhle kapele by se dalo jako o jedné z mála napsat a tvrdit, že jde o praotce hlučné a rychlé punkové hudby. Jepičí první existence téhle kapely se datuje do let 1981 až 1984. A i přes tuhle velice krátkou dobu vytvořili zásadní nahrávky světového hardcoru.

PACH HARDCOREOVÉ HLÍNY Z KYSÚC!!! THE PUBLIC!!!

Jedna z mála kapel od našich východních sousedů, která na OEF ještě nikdy nehrála!!! Hardcoreové inferno z Kysúc, THE PUBLIC!!! Nadupaná muzika od skvělých muzikantů, s neméně skvělými texty, na nás útočí už od roku 1995, kdy trojice Ozón, Horák a Giňo dali THE PUBLIC dohromady. 

Multigenerační bezbariérový GRINDING DEATH METAL, který vás dorazí!!! INVIDIOSUS!!!

Tito drtiči z Minnesoty produkují grinding death metal, který má co nabídnout všem věkovým kategoriím a své poslání přenášejí hravým způsobem rovnou do žil.

Bradfordský anarcho punk ANTI-SYSTEM na OEF 2019!!!

Jako každý rok i nastávající ročník Obscene Extreme Festivalu 2019 se neobejde či spíše nesmí obejít bez kvalitní crustové či punkové kapely. A pokud je to navíc legenda žánru, tím více se na ni těšíme. 

Nekonečná zásoba VITAMINU X se bude rozdávat na OEF 2019!!!

Jedna z nejvíce rozjetých hardcore kapel poslední dekády. Není snad festivalu nebo zákoutí světa, kde by se poslouchala rychlá a hlasitá hudba a tahle holandská kapela tam nehrála. Přes malé DIY festivaly a kluby až po velké komerční akce. VITAMIN X mají prostě svoje fans po celém světě a napříč hudebními žánry.

ŠOKUJÍCÍ GRINDCOROVÉ VIOLONCELLO!!! MR MARCAILLE!!!

Sedí na židličce, obklopen hromadou zesilovačů, beden a masakruje nás zvířecím grindcorovým uměním!!! Tuto one man šílenost, pod jménem MR MARCAILLE, budete mít možnost vidět na prknech OEF 2019 i Vy!!! 

Desetileté čekání na MUNICIPAL WASTE končí!!!

Po desetiletém čekání od jejich první prezentace na Obscene Extreme Festivalu zažijí konečně MUNICIPAL WASTE unikátní atmosféru trutnovského areálu Na Bojišti. Jak je to možné? 

POMÁHÁME LÉKAŘŮM BEZ HRANIC!!! NAPALM DEATH + OBSCENE EXTREME CHARITA 2018!!!

VELKÝ DÍK, Vám všem, kteří jste podpořili tuhle akci a koupili si charitativní tričko. Máte srdce na pravém místě!!!

Perverzně death metalové sny z Ankary!!! CENOTAPH!!!

Pod pojmem Turecko si normální smrtelník představí dovolenkový ráj, zatímco pošahancům v momentě napadne krvelačná sekačka CENOTAPH! Batu a jeho družina má na kontě 7 smrtících, zvrácených, brutálních, technických a nevyzpytatelných nosičů, ke kterým se modlí davy BDM nadšenců. 

DARKHORSE a Obscene Extreme Festival? Není jiná cesta!!!

Australská d-beat hardcore kapela DARKHORSE je takovým jakoby synonymem pro světového Obscene Extreme fanouška. Nejenže se již objevili v trutnovském areálu Na Bojišti (2014), ale tahle cháska vystoupila také na asijském OEF (2013) a samozřejmě i na australské verzi (2015).

NEBÝT PUNK NEPŘICHÁZÍ V ÚVAHU!!! N.V.Ú.!!!

Byli jedni z prvních a stále jsou tady!!! Česká stálice punkové dravosti, která bude mít své čestné místo ve středečním PUNK AS FUCK Festu!!! Kdo by to mohl být jiný než východočeští bardi N.V.Ú. s kořeny už v roce 1986, kdy vznikli z punkové bandy Adapter. 

INDIÁNSKÁ DUŠE V APOKALYPTICKÉM SOUNDU PUNK METALU!!!

Teď Vám představíme v pravém slova smyslu mezinárodní, nebo ještě lépe mezikontinentální kapelu!!! Pět borců, kteří zakotvili v německém Berlíně, pocházející ze čtyř zemí, Indonésie, Turecka, Itálie a Mexica!!! 

CHOROBNÝ ZÁPACH ŠPINAVÝCH RYTMŮ A DRTÍCÍCH MELODIÍ!!! SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH!!!

Všichni je známe!!! Pokračovatelé nejchorobnější kapely z rakouské Vídně, Pungent Stench!!! Po rozpadu kapely v roce 2007 se hlavní mozek kapely, Martin „El Cochino“Schirenc, věnuje jiným projektům...

OCHUTNEJTE THRASHOVÝ MOSHBURGER V PODOBĚ INSANITY ALERT!!!

Thrash metal zažívá už několik let svou renesanci a neustále vznikají nové a nové kapely. Aby o sobě daly vědět co nejširšímu publiku a neupadly v zapomnění, musí být zajímaví, divocí a taky dost šílení.

PUNK AS FUCK fest!!!

"Určitě se ptáte proč právě punk? No, protože úplně jednoduše bez punku by tady nebyl grindcore, thrash, death, hardcore a možná by tady nebyla spousta dalších věcí!!! Já jsem velice vděčný, že jsem punk na své cestě potkal a mám mezi punkáči spoustu kámošů a taky se sám jako punkáč cítím (alespoň z části).

ADRENALINOVÁ INJEKCE SPEED METALOVÉHO ÚTOKU!!! BÜTCHER!!!

Ano, už předchozí ročníky OEF nám představily skvělé old schoolové speed metalové bandy a my myslíme, že i speed metal patří do extrémní muziky, a tak Vám teď přivážíme další pecku!!! Ze země pralinek a piva, Belgie, jsou tady vykonavatelé elektrických exekucí, BÜTCHER!!!