Novinky

KINDER GRINDER – TATTOO WORKSHOP!!!

V rámci dětského koutku bude v pátek odpoledne (v případě zájmu i v sobotu) pro prcky k dispozici tetovací workshop. Nejmenší grindeři a grinderky si budou moci vyzkoušet práci se strojkem a potetovat třeba pomeranče - pod vedením Marka Haltufa.

Fly High Tribe show!!!

Letošní suspension show bude jiná, vážná, silná a přísná. Při rituálním divadle beze slov budeme svou bolest, kov a intenzitu jeho ostrosti sdílet a přijímat chladnokrevně. Bolest je nutná, utrpení nikoli.

OBSCENE EXTREME 2017 Merchandise!!!

1. SILENCE SUCKS

2. SCUM 

3. NO FEST FOR THE FEEBLE 

FREAK FESTIVAL!!! Letošní klání v lidské houževnatosti a nezničitelnosti bude v duchu extrémní zážitkové gastronomie!!!

Vedle královské disciplíny v podobě časovky exování půllitru slané, teplé vody, máme v úmyslu zaútočit na vaše chuťové pohárky i nahořko a anihilaci dokončit kapsaicinovou vypalovačkou.

OBSCENE EXTREME 2017 festival CD!!!

8 (!!!) dosud nevydaných skladeb pro vás, fuck yeah!!!

KINDER GRINDER – DĚTI NA OEF!!!

I děcka mají na OEF své místo – dvě týpíčka, kde bude pro děti připraven bohatý program. Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou! Děti do 14let samozřejmě neplatí vstup!

Princezna Tweedle Needle neznající bolest (Nizozemí), natahovací a obscénní Samora Squid (Tasmánie) a bizarní ďáblice, Evelyn Frantti (Finsko) spojují síly, aby vám představili FULL FIST FREAK SHOW!!!

Oslavu všech věcí podivných, bizarních, plných bolesti, zvedajících žaludek a jedinečných. Věci, které se dostávají do míst, kam by neměly, těla nelidsky zdeformovaná. Tohle je vizuální verze grindcore!!!

S KÝM SE UVIDÍME PŘESNĚ ZA TŘI TÝDNY NA BOJIŠTI???

OBSCENE EXTREME 2017
July / Červenec 5 - 9, 2017
TRUTNOV - Battlefield / Na Bojišti
CZECH Republic

TEENAGER PASSES!!! Podpora Obscene mládí!!!

Jak všichni víte, neustále uvažujeme o změnách na OBSCENE EXTREME FESTIVALU, aby Vy, nejlepší fanoušci extremní muziky, jste se na festivalu cítili co nejlépe. Jednu novinku bychom tady měli, co potěší zejména rodiče odrostlejší, teenagerovské mládeže. 

GOMORA za AGE OF WOE!!! ŠPINAVÁ BLASFEMIE CRUSTOVÉHO D-BEATU!!!

Čertužel ani letos se nám nevyhnula změna line upu. AGE OF WOE nemohou dojet na Obscene Extreme festival z blíže neobjasněných důvodů, tak místo nich nasazujeme žižkovské crust zbojníky GOMORA!!!

OBSCENE EXTREME/VEGAN FIGHTER - FIGHT FOR ANIMALS!!!

@Vegan fighter - speciální porce adrenalinu pro všechny odvážné a nevěřící, že bez masa jde nejen žít, ale i vrcholově sportovat. Přijď si během exhibice zkusit sparing v boxu, thai boxu nebo MMA s profi fightery a fighterkami, kteří jsou z etických důvodů vegani.

FEST CUP je mrtev, ať žije FEST CUP!!!

V Praze nás na hřišti ve Šterboholích čekala pekelná výheň!!! Hned na začátku musíme připomenout, že náš team, jako jediný, má v kádru i dívky a děti (čest jediné výjimce v dresu Ninjas , Tereza skutečně hrála parádně a jasně dokázala, že hezčí pohlaví nesmíme ignorovat ani na zeleném pažitu) a to nás poněkud znevýhodňovalo. Ovšem jsme team, který věří v budoucnost a není nač si stěžovat!!!

Pouhý jeden měsíc do Obscene Extreme 2017!!!

Pokladna (označování identifikačními páskami, výměna voucherů, info atd.):

Středa 5.7.2017 od 10:00 do Neděle 9.7.2017, 8:00

WOJCZECH - ROZHOVOR

BLAST BEAT NIKDY NESKONČÍ    

Obscene Extreme 2017 - Program!!!

Pomozte s propagací OEF ►► LIKE✔ SHARE✔ TAG✔

NOVÝ DESIGN OEF KELÍMKŮ PRO ROK 2017!!!

I letos jsme pro vás připravili novou edici festivalových kelímků. Kdo jiný by na kelímcích měl být než naši věrní fans!!! Děkujeme!!!

GRINDEŘI MENTÁLNÍHO ROZKLADU – KAOSQUAD!!!

Dámy a pánové, v tomto případě posloucháte jižní Čechy!!! Kapela KAOSQUAD je jedním z mnoha zástupců této plodné scény a za svůj si vybrala styl oldschool grindcore. Založeni v roce 2009, kdy  Kozel (nyní Lahar) s Víťanem, kteří v té době fungují jako dvojčlenný projekt chrlící hnilobné melodie s názvem Pyosemia, oslovují Aleše(ex-Grex, Mururoa), zda by nezasedl  na bubenickou stoličku. Společné hraní se osvědčuje a KAOSQUAD se dere na světlo.

Novozélandský prapor hardcore/punku, MASTER BLASTER!!!

Jako tradičně na OBSCENE EXTREME, mezi extrémní styly patří i řádně nasraný hardcore/punk a my jsme pro Vás vybrali kapelu našich protinožců, novou, ale kurevsky našlápnutou čtveřici MASTER BLASTER. Založeni teprve v roce 2015, kdy vydali své první demo „You Suck“ a následovně singly z nichž vyčnívá EP „Doomsdays“, což je neuvěřitelně intenzivní nahrávka.