Novinky

OBSCENE EXTREME 2019 - Nový plakát!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!

Řezničina na Bojišti – CANNIBAL CORPSE!!!

Před třiceti lety se zrodila největší death metalová legenda. Vznikla v roce 1988 ve městě Buffalo, státu New York, pod názvem CANNIBAL CORPSE a šokovala svět hrůzostrašnými texty a obaly svých alb v kombinaci s úchvatným muzikantským řemeslem. 

VIDEOHRY, ANIMÁCI A THRASH CROSSOVER!!! SPAZZTIC BLURR!!!

Psal se rok 1986, kdy na vrcholu byl „Top Gun“ a vyšla řádka stěžejních metalových desek!!! Ve stejném roce se sešla banda kámošů, aby všem natrhli zadek a takto vznikla naprostá hudební šílenost nazvaná SPAZZTIC BLURR!!! 

GLOBÁLNÍ PUNKOVÝ ARMAGEDDON ZE ZEMĚ TULIPÁNŮ!!! FLEAS AND LICE!!!

Jedno heslo říká: „Old Punks Never Die“ a tady musíme říct, že to platí beze zbytku!!! Na středeční OEF Punk as Fuck fest přijede další známá veličina punkcrustové subkultury, holandští FLEAS AND LICE!!! 

Brazilská grindcore legenda ROT na OEF 2019!!!

Tahle kapela si bez diskuze zaslouží status kultovní či legendární! Nemálo z vás tuhle smečku určitě zná a nemálo z vás na téhle kapele poznávalo a objevovalo styl zvaný grindcore. Brazilští veteráni, ROT! 

PRVNÍ VLNA VSTUPENEK NA OEF 2019 JE VYPRODÁNA!!! DĚKUJEME VÁM!!!

Právě teď je v prodeji další edice vstupenek za 1800 Kč, kterou budeme prodávat do 31.1.2019.

LITTLE PUPPY PRINCESS vám předvedou prvotřídní grind core jízdu!!!

Jižní Korea grind core vrací úder! LITTLE PUPPY PRINCESS (hodně zlý název pro kapelu!) začali hrát jenom z toho důvodu, že na korejské UG scéně chyběla nějaká hodně rychlá a brutální kapela. A že se jim to povedlo!

ÚTOK THRASHCOROVÉHO ŽRALOKA V MOŘI PIVA!!! WEHRMACHT!!!

„Drink beer be free“, tak s tímto mottem se setkáváme už 30 let díky americké legendě thrashcorového běsu, a není to nikdo menší než WEHRMACHT!!! Myslíme, že tady není velkého představování potřeba, protože všichni maniaci napříč styly určitě mají a znají legendární nahrávky jako „Shaark Attack“ nebo „Biermacht“. 

Veteránské bratrské hardcore/punk duo ACTIVE MINDS na OEF 2019!!!

Veteránská kapela z Anglie, která již více než 30 let působí na DIY hardcore/punk scéně. Kapelu tvoří pouze bratrské duo a i v této, řeklo by se osekané, sestavě dokážou rozpogovat každého, kdo má rád rychlý a úderný hardcore/punk se sociálně-kritickými texty.

Druhý hardcore nálet v podobě DROPDEAD na OEF 2019!!!

Tak a ten, kdo si myslel, že už je neuvidí anebo je prostě nehezky prošvihnul, tak ten se, sakra, spletl! Králové rychlého hardcoru jsou opět tady! DROPDEAD podruhé na Obscene Extreme Festivalu! 

ŠPATNÁ REPUTACE RUMUNSKÝCH POULIČNÍCH PUNK ROCKERŮ!!! SCANDAL!!!

Ohlašujeme další úlovek pro OEF PUNK AS FUCK FEST a to drsné street punkové bojovníky z Rumunska, SCANDAL!!! Kapela nám představuje trošku jinou tvář punku, než na kterou jsme na OEF zvyklí. V jejich muzice najdeme punkové melodie i sing-along popěvky tak typické pro Oi muziku!!! 

ZUŘIVÝ PUNKOVO METALOVÝ VZTEK POD BIČEM DIKTÁTORA!!! MAR DE RABIA!!!

Ano, znovu kapela z latinské Ameriky!!! Nikdy se nenabažíme těch nasraných tónů jejich muziky tak, jak to umí muzikanti z těchto končin!!! Není divu, když borci z venezuelské kapely MAR DE RABIA žijí drtivou většinu svého života pod státní diktaturou, tedy něco, co my tady v Česku ještě velmi dobře pamatujeme. 

Rumunská krvavá jízda pokračuje! Z transylvánských lesů k nám míří goregrindové seskupení CLITGORE!!!

Tihle rumunští vampýři vám vysají veškerou krev z vašich těl a nebudou k tomu používat zuby a nebudou vás kousat do krku. 

HIMALAJSKÝ TANEC HORSKÉ SMRTI!!! UGRAKARMA!!!

Po letošním vystoupení skvělé nepálské kapely Chepang na OEF jsme neváhali a zasekli dráp do této hornaté země a dalším jménem na OEF 2019 jsou skvělí horští death metalisté UGRAKARMA!!! 

Čím dál lepší grind hardcore sype v podání IMPLORE!!!

Tahle německá grind/hardcore rubanice prošla od svého založení v roce 2013 sakra znatelným vývojem. Dalo by se říct, že čím déle fungují a hrají, tím lepší jsou. Zrají jako kvalitní víno.

Američtí praotcové agresivní a rychlé hudby - SIEGE!!!

Opravdu legendární a kultovní kapela, jinak se ani američtí SIEGE nedají nazvat! I přes nepočetnou diskografii čítající debutní kazetu „Drop Dead“, třísongovou účast na neméně kultovní kompilaci „Cleanse The Bacteria“...

Grind závazek v podobě nastupující grind generace TANTALUM!!!

Houston, Texas. Město zasvěcené kvalitní underground produkci. Jedním z důkazů budiž poměrně mladá grind sypanice s názvem TANTALUM, která přesně v době příštího Obscene Extreme Festivalu bude brázdit v dodávce evropské krajiny spolu se svými krajany ze stejného města i těsta, Cryptic Void.

Další hnilobný virus se k nám hrne z centra Mexika, jmenuje se PARACOCCIDIOIDOMICOSISPROCTITISSARCOMUCOSIS a vy už jste teď nakaženi!!!

Mexické kapely neodmyslitelně patří k OEF prakticky od prvopočátku našeho festivalu. 

CRYPTIC VOID s protřelými tvářemi UG scény na OEF 2019!!!

Škatulky, škatulky. Americkou kapelu CRYPTIC VOID si můžete přidat do škatulky s názvem grind/thrash. A navzdory všem škatulkářům musíme konstatovat, že tohle je ultra, mega, rychlej parádní nářez, ze kterýho Vám poteče krev ušima.