Novinky

NĚCO PĚKNÉHO K NÁM PŘIJEDE Z POLSKÉHO GRIND LABYRINTU!!! SQUASH BOWELS!!!

Další ze speciálních show na výročí 20 let OEF!!! Staří známí, polští kumpáni SQUASH BOWELS, kteří u nás hráli už v roce 1999, se po rozpadu dali pro Obscene Extreme Festival dohromady!!! 

MORBIDNÍ GRIND COREOVÝ TANEC MEZI KUPAMI HNOJE!!! DOBYTČÍ MOR!!!

Otevřenou lednici se zvířaty nabodnutými na háku a tlejicí maso evokuje název následujícího úlovku pro OEF 2018!!! DOBYTČÍ MOR, nebo anglicky MURRAIN, jak chcete!!! 

DEPARTMENT OF CORRECTION žijí grindem!!!

Tak tohle je pravej grind sypec? Pokud máte v okolí někoho, kdo ještě neslyšel nic o stylu grind core (je kolem vás vůbec někdo takový?), tak pustit mu jakoukoliv nahrávku téhle kapely, bude mít okamžitě jasno. A co že to budete pouštět? Francouzský hyperaktivní grind výplach DEPARTMENT OF CORRECTION. 

ŠVÉDSKÁ SYROVÁ PUNKOVÁ JÍZDA V PODÁNÍ HVĚZDNÉ SESTAVY!!! WOLFHOUR!!!!

Co dostanete, když dáte dohromady členy švédských brusek Anti Cimex, Slaktattack a Blisterhead??? Syrovou, punkovou jízdu v d-beat taktu WOLFHOUR!!! Tito pánové se dali dohromady v roce 2013 s vizí hrát syrový punk, tak jak to umí jen Švédi. 

PEKELNÁ SKANDINÁVSKÁ APOKALYPSA S BRAZILSKÝM BĚSNĚNÍM!!! FORÇA MACABRA!!!

Tato kapela jistě srovná bojiště se zemí!!! FORCA MACABRA je dlouholetá finská bruska, která drtí pekelnou rychlostí ve stylu thrash core, s nemalou dávkou punkové divokosti. 

PANCÉŘOVÝ GRIND BLACK SPERMBAND HLÁSÍ SPECIÁLNÍ OEF SHOW!!! ISACAARUM!!!

Nikdo by to asi už nečekal, ale ano, je to tak, ISACAARUM budou na OEF 2018!!!

D-beat/grind v podání AFGRUND!!!

Ne každá kapela si může svoji tvorbu popsat jako d-beat grind. Jednou z nich ale jsou původně švédsko/finští AFGRUND, ke kterým tenhle popis sedne naprosto suverénně.

KAZATELÉ AMORÁLNÍ SLAM DEATH METALOVÉ SODOMIE!!! KRAANIUM!!!

Ze země black metalu, Norska, k nám míří borci, kteří se upsali brutálnímu slam death metalu, KRAANIUM!!! Jsou jedněmi z pionýrů slam death metalového žánru a vznikli v roce 2001.

MISANTROPICKÁ OSLAVA 30 LET NÁSILNÉHO EXTRÉMU!!! CRIPPLE BASTARDS!!!

Nejen OEF slaví, ale i tato kapela, která je s festivalem svázána od počátku, slaví taky a to neuvěřitelných 30 let existence na extremní scéně!!! Kdo jiný by to mohl být než italští mafiáni CRIPPLE BASTARDS!!! 

Sex, drogy a rock'n'roll – MALIGNANT TUMOUR!!!

Vyprodané haly a stadiony, desetitisíce odjetých a nalétaných kilometrů po koncertních štacích, vysoce ceněné nahrávky, fanynky odhazující své svršky i spodky, televize, rádio, dokumenty, VIP lóže, skandály, luxusní hotely, sláva, úspěch. Sex, drogy, alkohol a rock'n'roll. 

ŠPINAVÝ BRAZILSKÝ HARDCORE KARNEVAL!!! LOBOTOMIA!!!

Ze známého města samby na řece Tiete, Sao Paula, vítáme další legendární sebranku LOBOTOMIA!!! Je to až k neuvěření, ale tito pánové se dali dohromady už v roce 1984!!!

BRUCEXCAMPBELL aka LA grind core finest!!!

Uf. Hrubost. Tahle americká grind core kapela to zřejmě na příštím OEF 2018 řádně rozčísne. A o kom, že je řeč? BRUCEXCAMPBELL. Nabušenej zvuk, grind zběsilost, řádně prasáckej murmur. Pokud znáte kapely jako In-Disgust, P.L.F., nebo třeba Excruciating Terror určitě budete vědět, kam tímhle míříme.

FORENZNÍ METALOVÝ GRIND CORE ZE ZEMĚ TEQUILY!!! THANATOLOGY!!!

Další zástupce latinsko-amerického běsu se jmenuje THANATOLOGY!!! Už podle názvu je zřejmé, že půjde o hrubý nářez s lyrikou ve vodách temných stránek medicíny. 

ŠÍLENÍ ŠVÉDŠTÍ FARMÁŘI ZPĚT NA OEF!!! BIRDFLESH!!!

Už popáté budou tito zběsilí farmáři ze švédského Växjö balit své vidle, lopaty a gumáky a zamíří na jejich, dá se říct, domovskou půdu do Trutnova. OEF maniakům není třeba připomínat, že nejde o nikoho jiného než o kapelu BIRDFLESH!!! 

ZIMA JE SKORO TADY A MY PRO VÁS MÁME NĚKOLIK PARÁDNÍCH KOUSKŮ MIKIN Z OEF 2017!!!

Mohla by se ti hodit i Sons of Grind větrovka!

Další produkt plodné australské power violence scény - POWERXCHUCK!!!

Australské power violence komando, které tuzemské grind podsvětí dost dobře zná. Stopa v podobě debutního sedmipalce na lokálním Psychocontrol Records je pro kapelu i pro naší kotlinu již navěky nesmazatelná. 

DEATH METAL S PŘÍCHUTÍ MORAVSKÉ SLIVOVICE!!! MELANCHOLY PESSIMISM!!!

Z města zaslíbeného death metalu, Uherského Hradiště, nám po letech přijedou nakopat zadky čeští klasici žánru, MELANCHOLY PESSIMISM!!! 

ZBĚSILÝ GRIND CORE S D.I.Y. ETIKOU!!! INHUMATE!!!

Francouzští INHUMATE si kroutí svoji 27. sezónu a jsou další peckou na OEF 2018!!! Tyto chlapíky určitě netřeba představovat. Všem fandům extremní muziky a OEF zvlášť jsou velmi známí. Vždyť na Bojišti nám zahrají už pošesté.

SVÉRAZNÝ PROJEV ZUŘIVÝCH JAPONSKÝCH DAM!!! FLAGITIOUS!!!

Moc rádi Vám představíme kapelu, která bude na prknech evropského OEF už podruhé. Japonská extremní ženská čtveřice s krkolomným názvem FLAGITIOUS IDIOSYNCRASY IN THE DILAPIDATION se vrací na OEF se svojí pekelně brutální show, kterou by uzemnily i pověstnou Godzilu. 

DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy.