Novinky

UŽ MÁTE SVÉ VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2019? KONEC PŘEDPRODEJE SE BLÍŽÍ!!!

VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2019 můžete objednávat online nebo koupit tištěné u našich distributorů!!! Cena pro předprodej je 2000 Kč do 6.6.2019!!! 

BEER REVOLUTION - Pivovar Trautenberk!!!

V roce 2015, ve výšce 1045 metrů nad mořem a 5 metrů pod zemí, ve stoletém sklepení bývalé Tippeltovy boudy v Malé Úpě začínáme vařit pivo horalů. To je začátek našeho příběhu o Pivovaru Trautenberk. Přijďte ochutnat!

FREAK fest... If The Kids Are United!!!

Letos opět otevřeme neojblíbenější festival milovníků mývalího trash porna freakiádou, hnědým hřebem světových sportovních klání, v těsném závěsu následovaným legendárním drážděním mořské okurky na čas. Co vás tedy letos čeká a nemine? 

BEER REVOLUTION - Pivovar Mordýř!!!

Pivovar Mordýř  - Historie a současnost!!!


Pivečko jsme měli odjakživa rádi. S postupným znechucením z univerzální chuti mnohých dnešních piv jsme pozvolna přešli k domácímu vaření a nakonec uzrála myšlenka podělit se o chutné pivo i s veřejností.

Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME Film!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!

SUSPENSION WORKSHOP!!! Pátek a Sobota!!!

Podmínkou účasti je především věk 18+ a střízlivost (bude testováno alkohol testerem). Zárověň musíme upozornit účastníky, že nebude možné zajistit naprosté soukromí. Pokud by měl někdo zájem o závěs v klidném prostředí, bude lepší se přihlásit na náš standartní workshop. Cena je 1000 kč. Kontaktní email pro více informací: oef2019.sws@gmail.com. Registrace na místě. 

BEER REVOLUTION - Plzeňský Pivovar!!!

Pivo se v Plzni vařilo střídavě u jednotlivých právovárečných měšťanů. Kvalita byla různá, a proto se v hlavách plzeňských měšťanů zrodí myšlenka na vlastní pivovar s dobrým pivem. V novém Měšťanském pivovaru vaří 5. října 1842 sládek Josef Groll první várku nového plzeňského piva, které brzy dobude celý svět.

S&M meets kind? - Harlot!!!

S/M, BDSM, D/s, Bizzare, Fetish, Freak, Spanking, Piss, BodyMods, Erotic, Performance, Show, Photoshooting, Alternative, Productions etc. to vše je naše hobby, Sultan Sade a Majkelina Cat.

BEER REVOLUTION - ČESTMÍR - GRINDCORE pivovar!!!

Pivovar Čestmír sídlí v Brandýse nad Labem a vznikl teprve nedávno, na konci ledna letošního roku, zhruba po roce a půl fungování jako tzv. létající. Pivovar je pouze výrobní, bez vlastní hospůdky, na místě se však dají zakoupit skleněné lahve 0,7l. či litrové PET, případně v rámci prohlídky okoštovat pivo přímo z tanků.

BEER REVOLUTION - PIVOVAR CLOCK!!!

Vaříme z vody, sladu, chmele a kvasnic. Nic víc dobré pivo nepotřebuje. Suroviny vybíráme s ohledem na nekompromisní kvalitu tak, aby každý pivní styl obsahoval to, co má.

Obscene Extreme 2019 - PROGRAM!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a sdílejte kde se dá!!! Děkujeme!!! www.obsceneextreme.cz/cs/program

SLÁVA VÍTĚZŮM, VĚČNÉ ZATRACENÍ PORAŽENÝM! FEST CUP VYHRÁLI GRINDERS!!!

Na jedné straně šok a překvapení, na druhé straně zúročené bohaté zkušenosti ze stáže v Jižní Americe. Dámy a pánové, vítězem letošního fotbalového turnaje hudebních festivalů FEST CUP 2019 se stal tým Obscene Extreme Grinders!

Za Bojiště krásnější!!!

18.-19. května - Bojiště Trutnov

Novinka na OEF!!! LOCKERBOXY!!!

Lockerboxy l Šatní skříňky: Skvělá alternativa ke klasickým šatnám! Návštěvník si do své uzamykatelné skříňky odloží oblečení, cennosti i další osobní věci a má k nim neomezený přístup po celou dobu konání akce, bez čekání ve frontě. Skřínky jsou hlídané, pod neustálým dohledem. 

OBSCENE EXTREME 2019 - AFTERSHOW PARTY!!!

Neděle 7.7.2019 - start 18.00 - PIVNÍ STAN

Vstup: 250 Kč l 10 euro. Rozdělíme mezi vystupující kapely!

GRINDCOROVÝ ZMAR PŘICHÁZÍ Z TRUTNOVSKÉHO NÁDRAŽÍ!!!

Česká grindcorová scéna byla vždy skvělá a my tady máme další důkaz o tom, že to pořád platí!!! Domácí trutnovská mlátička ČLOVĚK V PLÍSNI, hrající drtivý mix grindcore, hardcore a metalu vám prožene hlavou své drtivé tóny!!! 

ROZHOVOR – Čurby (Obscene Extreme): Kompletní historii (OEF) by asi nikdo nikdy dokupy nedal!!!

Ak spomeniem meno Miloslav Urbanec, tak možno niektorí nebudú vedieť o kom je reč.

TRITURATION nemohou přiletět do Evropy toto léto, a proto přesouváme jejich vystoupení na rok 2020!!!

"Jak někteří z vás vědí, měli tento rok na festivalu Obscene Extreme v České Republice vystoupit TRITURATION....

OBSCENE EXTREME - Victims Of War!!!

Když mě Čurby požádal, abych napsal něco málo o novém motivu pro Obscene Extreme Festival, tak jsem měl představu, že na to bude stačit jen pár vět. Když jsem to však začal psát, tak jsem zjistil, že mi na to jen pár vět rozhodně nestačí. 

Chceš tištěnou vstupenku na Obscene Extreme 2019??? Vyzvedni si ji ve Forky’s Praha!!!

Stačí napsat na e-mail: aneta@obsceneextreme.cz, telefonní číslo: 737 531 685 nebo FB: Aneta Urbancová a domluvit se na termínu.