Novinky

SLÁVA VÍTĚZŮM, VĚČNÉ ZATRACENÍ PORAŽENÝM! FEST CUP VYHRÁLI GRINDERS!!!

Na jedné straně šok a překvapení, na druhé straně zúročené bohaté zkušenosti ze stáže v Jižní Americe. Dámy a pánové, vítězem letošního fotbalového turnaje hudebních festivalů FEST CUP 2019 se stal tým Obscene Extreme Grinders!

Za Bojiště krásnější!!!

18.-19. května - Bojiště Trutnov

Novinka na OEF!!! LOCKERBOXY!!!

Lockerboxy l Šatní skříňky: Skvělá alternativa ke klasickým šatnám! Návštěvník si do své uzamykatelné skříňky odloží oblečení, cennosti i další osobní věci a má k nim neomezený přístup po celou dobu konání akce, bez čekání ve frontě. Skřínky jsou hlídané, pod neustálým dohledem. 

OBSCENE EXTREME 2019 - AFTERSHOW PARTY!!!

Neděle 7.7.2019 - start 18.00 - PIVNÍ STAN

Vstup: 250 Kč l 10 euro. Rozdělíme mezi vystupující kapely!

GRINDCOROVÝ ZMAR PŘICHÁZÍ Z TRUTNOVSKÉHO NÁDRAŽÍ!!!

Česká grindcorová scéna byla vždy skvělá a my tady máme další důkaz o tom, že to pořád platí!!! Domácí trutnovská mlátička ČLOVĚK V PLÍSNI, hrající drtivý mix grindcore, hardcore a metalu vám prožene hlavou své drtivé tóny!!! 

ROZHOVOR – Čurby (Obscene Extreme): Kompletní historii (OEF) by asi nikdo nikdy dokupy nedal!!!

Ak spomeniem meno Miloslav Urbanec, tak možno niektorí nebudú vedieť o kom je reč.

TRITURATION nemohou přiletět do Evropy toto léto, a proto přesouváme jejich vystoupení na rok 2020!!!

"Jak někteří z vás vědí, měli tento rok na festivalu Obscene Extreme v České Republice vystoupit TRITURATION....

OBSCENE EXTREME - Victims Of War!!!

Když mě Čurby požádal, abych napsal něco málo o novém motivu pro Obscene Extreme Festival, tak jsem měl představu, že na to bude stačit jen pár vět. Když jsem to však začal psát, tak jsem zjistil, že mi na to jen pár vět rozhodně nestačí. 

Chceš tištěnou vstupenku na Obscene Extreme 2019??? Vyzvedni si ji ve Forky’s Praha!!!

Stačí napsat na e-mail: aneta@obsceneextreme.cz, telefonní číslo: 737 531 685 nebo FB: Aneta Urbancová a domluvit se na termínu. 

PIVNÍ REVOLUCE NA OEF!!!

V České republice bylo na konci roku 2018 celkem 44 velkých průmyslových pivovarů a více než 450 mikropivovarů. To znamená, že na počet obyvatel připadá jeden pivovar na každých 20 tisíc lidí, zatímco v sousedním Německu připadá jeden pivovar pouze na každých 50 tisíc lidí. 

Ženské freakshow trio!!!

Tohle pekelné trio je na letošním OEF připraveno spálit střechu nad pódiem. Vezmou vás na divokou jízdu spojující oheň a freakshow... Učiní nemožné možným a ukáží vám kousky, které jste nikdy předtím neviděli na vlastní oči! Takže se držte sedadel a buďte připraveni, že vás to dostane... Páč tyto dámy mají pro vás na skladě něco speciálního.

PROGRAM - PUNK AS FUCK FEST 2019!!!

Středa 3.7.2019 - Freak Fest + Final Flag, Indian Nightmare, Mar De Rabia, Scandal, N.V.Ú., Telex 2019, Fleas & Lice, Warhead, Oi Polloi, GBH + Premiere Čurby - The 20th Anniversary of Obscene Extreme.

HALELUJÁ!!! GALERIE Z OBSCENE EXTREME 2018 JE NA SVĚTĚ!!!

Konečně je tady naše oficiální fotogalerie!!! Léto se nám pomalu blíží a tak si pojďme společně zavzpomínat na minulý výroční ročník OEF, který se nám opět mimořádně povedl a začněme se těšit na červenec!!! :)

JAPONSKÝ ÚTOK O SÍLE ATOMOVÉ BOMBY NA VAŠE SLECHY!!! FINAL EXIT!!!

Máme obrovskou radost, že jako úplně poslední kapelu na OEF 2019 můžeme ohlásit skvělé zástupce noise coreové scény ze země vycházejícího slunce, FINAL EXIT!!! 

Zajímavá grind směs v podání BEATEN TO DEATH!!!

Tahle norská grind rubanice s názvem BEATEN TO DEATH zřejmě uspokojí fanoušky všech stylů, kteří se pravidelně účastní Obscene Extreme Festivalu. Totální grind jízda, která se v některých pasážích zvrhává do slušných gore a death metal pasáží. Změny tempa, vyhrávky, srandičky, úchylnosti. Jo úchylnosti.

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace budou ukončeny 20.6.2019 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

NOVÁ VLNA GRINDCORE OD PROTINOŽCŮ!!! BURST!!!

I když si myslíme, že v grindcore bylo už skoro všechno vymyšleno a zahráno, vždy je nás někdo schopný přesvědčit o opaku. Mladá kapela z druhého konce světa, z Nové Kaledonie, BURST je toho živým důkazem!!! 

BĚLEHRADSKÁ THRASHOVÁ REVOLUCE!!! NADIMAC!!!

Pro všechny fanoušky ostrého old school thrash metalu tady máme skvělou novinku!!! Thrashoví maniaci z frontového města Bělehradu, NADIMAC!!!

EXTREMNÍ BRITSKÝ GRINDOVÝ VÁLEC Z ANFIELD ROAD!!! CORRUPT MORAL ALTAR!!!

Drsný a nekompromisní, jako fotbal na Anfield Road, je muzika borců pocházejících z města Beatles, Liverpoolu, CORRUPT MORAL ALTAR!!!

OBSCENE EXTREME 2019 - Nový plakát!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!