Novinky

PRVNÍ VLNA VSTUPENEK NA OEF 2019 JE VYPRODÁNA!!! DĚKUJEME VÁM!!!

Právě teď je v prodeji další edice vstupenek za 1800 Kč, kterou budeme prodávat do 31.1.2019.

LITTLE PUPPY PRINCESS vám předvedou prvotřídní grind core jízdu!!!

Jižní Korea grind core vrací úder! LITTLE PUPPY PRINCESS (hodně zlý název pro kapelu!) začali hrát jenom z toho důvodu, že na korejské UG scéně chyběla nějaká hodně rychlá a brutální kapela. A že se jim to povedlo!

ÚTOK THRASHCOROVÉHO ŽRALOKA V MOŘI PIVA!!! WEHRMACHT!!!

„Drink beer be free“, tak s tímto mottem se setkáváme už 30 let díky americké legendě thrashcorového běsu, a není to nikdo menší než WEHRMACHT!!! Myslíme, že tady není velkého představování potřeba, protože všichni maniaci napříč styly určitě mají a znají legendární nahrávky jako „Shaark Attack“ nebo „Biermacht“. 

Veteránské bratrské hardcore/punk duo ACTIVE MINDS na OEF 2019!!!

Veteránská kapela z Anglie, která již více než 30 let působí na DIY hardcore/punk scéně. Kapelu tvoří pouze bratrské duo a i v této, řeklo by se osekané, sestavě dokážou rozpogovat každého, kdo má rád rychlý a úderný hardcore/punk se sociálně-kritickými texty.

Druhý hardcore nálet v podobě DROPDEAD na OEF 2019!!!

Tak a ten, kdo si myslel, že už je neuvidí anebo je prostě nehezky prošvihnul, tak ten se, sakra, spletl! Králové rychlého hardcoru jsou opět tady! DROPDEAD podruhé na Obscene Extreme Festivalu! 

ŠPATNÁ REPUTACE RUMUNSKÝCH POULIČNÍCH PUNK ROCKERŮ!!! SCANDAL!!!

Ohlašujeme další úlovek pro OEF PUNK AS FUCK FEST a to drsné street punkové bojovníky z Rumunska, SCANDAL!!! Kapela nám představuje trošku jinou tvář punku, než na kterou jsme na OEF zvyklí. V jejich muzice najdeme punkové melodie i sing-along popěvky tak typické pro Oi muziku!!! 

ZUŘIVÝ PUNKOVO METALOVÝ VZTEK POD BIČEM DIKTÁTORA!!! MAR DE RABIA!!!

Ano, znovu kapela z latinské Ameriky!!! Nikdy se nenabažíme těch nasraných tónů jejich muziky tak, jak to umí muzikanti z těchto končin!!! Není divu, když borci z venezuelské kapely MAR DE RABIA žijí drtivou většinu svého života pod státní diktaturou, tedy něco, co my tady v Česku ještě velmi dobře pamatujeme. 

Rumunská krvavá jízda pokračuje! Z transylvánských lesů k nám míří goregrindové seskupení CLITGORE!!!

Tihle rumunští vampýři vám vysají veškerou krev z vašich těl a nebudou k tomu používat zuby a nebudou vás kousat do krku. 

HIMALAJSKÝ TANEC HORSKÉ SMRTI!!! UGRAKARMA!!!

Po letošním vystoupení skvělé nepálské kapely Chepang na OEF jsme neváhali a zasekli dráp do této hornaté země a dalším jménem na OEF 2019 jsou skvělí horští death metalisté UGRAKARMA!!! 

Čím dál lepší grind hardcore sype v podání IMPLORE!!!

Tahle německá grind/hardcore rubanice prošla od svého založení v roce 2013 sakra znatelným vývojem. Dalo by se říct, že čím déle fungují a hrají, tím lepší jsou. Zrají jako kvalitní víno.

Američtí praotcové agresivní a rychlé hudby - SIEGE!!!

Opravdu legendární a kultovní kapela, jinak se ani američtí SIEGE nedají nazvat! I přes nepočetnou diskografii čítající debutní kazetu „Drop Dead“, třísongovou účast na neméně kultovní kompilaci „Cleanse The Bacteria“...

Grind závazek v podobě nastupující grind generace TANTALUM!!!

Houston, Texas. Město zasvěcené kvalitní underground produkci. Jedním z důkazů budiž poměrně mladá grind sypanice s názvem TANTALUM, která přesně v době příštího Obscene Extreme Festivalu bude brázdit v dodávce evropské krajiny spolu se svými krajany ze stejného města i těsta, Cryptic Void.

Další hnilobný virus se k nám hrne z centra Mexika, jmenuje se PARACOCCIDIOIDOMICOSISPROCTITISSARCOMUCOSIS a vy už jste teď nakaženi!!!

Mexické kapely neodmyslitelně patří k OEF prakticky od prvopočátku našeho festivalu. 

CRYPTIC VOID s protřelými tvářemi UG scény na OEF 2019!!!

Škatulky, škatulky. Americkou kapelu CRYPTIC VOID si můžete přidat do škatulky s názvem grind/thrash. A navzdory všem škatulkářům musíme konstatovat, že tohle je ultra, mega, rychlej parádní nářez, ze kterýho Vám poteče krev ušima.

MEXICKÁ EXTRÉMNÍ NENÁVIST, BEZ LÍTOSTI A TVRDĚ!!! PODRIDO!!!

Toto je lektvar jen pro ty otrlé!!! Když smícháme hlučný punk s pořádnou dávkou crustu, grindcore a powerviolence, dostaneme toto zabijácké trio z mexické Pachucy, PODRIDO!!! Toto Vás přenese do 80-tých let, kdy byla extrémní muzika v nejspodnějších patrech hudebního undergroundu.

Na Bojiště se vrací indický brutal death metalový orkán zvaný GUTSLIT!!! První likvidace nestačila, ta druhá už bude úplná!!!

Tihle čtyři vražední gentlemani z indické Mumbaie, kteří se u nás ukážou po dlouhých pěti letech, si libují v technickém extrému a v duchu klasik jako Suffocation, Cannibal Corpse, či Dying Fetus.

Jihoamerický crust punk útok v podání SOBRAS DEL DESCONTENTO!!!

Surový crust/punk z Chile, který zanechal na jejich evropském tour v roce 2016 tak silný dojem na českou scénu, že se chystá split LP s tuzemskou hardcore kapelou Conquestio.

Praotcové násilného a agresivního hardcoru NEGATIVE APPROACH!!!

Opravdová legenda světové hardcore scény. O téhle kapele by se dalo jako o jedné z mála napsat a tvrdit, že jde o praotce hlučné a rychlé punkové hudby. Jepičí první existence téhle kapely se datuje do let 1981 až 1984. A i přes tuhle velice krátkou dobu vytvořili zásadní nahrávky světového hardcoru.

PACH HARDCOREOVÉ HLÍNY Z KYSÚC!!! THE PUBLIC!!!

Jedna z mála kapel od našich východních sousedů, která na OEF ještě nikdy nehrála!!! Hardcoreové inferno z Kysúc, THE PUBLIC!!! Nadupaná muzika od skvělých muzikantů, s neméně skvělými texty, na nás útočí už od roku 1995, kdy trojice Ozón, Horák a Giňo dali THE PUBLIC dohromady.