Novinky

Nejrychlejší kapela australské scény ABU GHRAIB!!!

Tahle australská nová mladá grind core kometa by se mohla stát synonymem pro termín „opravdu rychlý grind core“. Sami sebe označují za nejrychlejší kapelu australské scény a po poslechu jejich nahrávek to musíme uznat.

Nový sypec se starými tvářemi v podání PURE!!!

Jestliže některé zahraniční kapely označujeme za černé koně konkrétních ročníků Obscene Extreme Festivalu, tak nesmíme samozřejmě zapomenout ani na tuzemskou grind scénu. Přesně tohle označení si právě zaslouží nově vzniklá grind core rubanice s názvem PURE, kterou tvoří velice známé postavy naší podzemní scény. Původně jam projekt členů a ex členů kapel jako But, Ingrowing, Isaacarum, Uprise, Pigsty či Malignant Tumour.

STOVKY DRTÍCÍCH A HLUČNÝCH SONGŮ V NĚKOLIKA MINUTÁCH!!! 3 ONANY BOYS!!!

Do extrémní scény od nepaměti patří taky pořádně hlučný styl, noisecore a my jsme nadšeni, že do line upu Obscene Extreme festivalu 2020 můžeme přivítat legendární české těleso 3 ONANY BOYS!!! 

ENTRAILS!!! Rozparovač (Reaper) se vrací!!!

Švédský death metal zmrazený v čase, který nenechá chladného žádného DM maniaka. Ničivé komando ENTRAILS přináší dokonale zaprášenou muziku bez sebemenší známky dnešní doby!

Fastcore nářez ze severní Itálie!!! FAILURE!!!

Fastcore/power violence kapel není na Obscene Extreme Festivalu nikdy málo! Vítané a tradiční zpestření každého ročníku. Nejinak tomu bude i u italské mladé kapely FAILURE. Solidní porce rychlého fastcoru, šmrnclá tradičními power violence aspekty v podobě změn tempa, zasekávaček a neuvěřitelně rychlého střídání riffů.

ČURBY - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME FILM je nyní k dispozici zdarma na Youtube!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!

TOXICKÝ SMRAD HNILOBNÉHO GORE GRINDU!!! VOMI NOIR!!!

Neuvěřitelné!!! Ve francouzských hnilobných vodách se nám podařilo ulovit vskutku klenot!!! Pokračovatele nejstěžejnějšího gore grindového díla „Reek of Putrefaction“, trojici z francouzského Toulouse, VOMI NOIR!!! Existují pouze od roku 2015, ale jejich muzika má přesně ten zvuk a atmosféru jako kapely, které gore grind na konci 80tých let začali hrát!!!

Vzkříšení klasici švédského death metalu 90. let: GOD MACABRE!!!

V roce 1991 se ve švédském městě Karlstadt rozpadla mladá skupina Macabre End, která se od původního grindcore vypracovala během tří let v jednu z prvních ikonických kapel domácího death metalového undergroundu.

Grind core se sludge prvky z Izraele!!!

Izraelský grind core. Už jenom tahle věta vás musí nalákat k poslechu kapely KLUVIM. Zase tolik profláklá izraelská grind core scéna není, tudíž s touhle kapelou přichází i trochu exotiky. Ale nemusíte se bát, tahle čtveřice zná pravidla hry.

Lekce hudební grind violence destrukce s ESCUELA GRIND!!!

Neobvyklé personální propojení dalo tuhle smečku dohromady. Všichni současní členové pocházejí každý z jiného kouta USA a stejně se sešli na jednom místě, kde založili ESCUELA GRIND. Kapela, která si do vínku dala popisek grind violence. V sestavě s Jesse Fuentesem z Kill The Client. Hrubý, špinavý a zlý grind masakr.

VRAŽDA, SMRT, ZABITÍ V ORIGINÁLNÍM STYLU MURDER METALU!!! MACABRE!!!

Tak a je to tady!!! Máme zde jednoho z dlouho očekávaných headlinerů OEF 2020, a tím jsou naši dlouholetí kamarádi, kapela, která už na prknech Obscene Extreme stála třikrát, americká Murder Metalová banda MACABRE!!! 

D-beat mangel z Malmö v podání CRUTCHES!!!

D-beat mangel z Malmö! To jsou CRUTCHES! Kapela, která od svého vzniku datujícího se do roku 2010 poctivě a pravidelně objíždí doslova celý svět! Tahle cháska má za sebou turné po jihovýchodní Asii (2x), Japonsku a USA plus bezpočetně evropských turné. Prostě život v dodávce. Na kontě tři alba, která byla celosvětově vřele přijata!

Tuzemští praotcové power violence!!! SHEEVA YOGA!!!

Veteráni hardcore scény, tmelící prvek a kmeti moravskoslezského DIY hardcore punku. A v podstatě asi jedna z mála českých kapel, která hraje styl nejvíce podobný power violence štýlu. Takže sypačky, změny tempa, prostě klasické a standardní atributy pro styl, který proslavil kapely jako Spazz, Infest, Crossed Out či Lack Of Interest.

PŘÍLIŠ PUNK PRO METALISTY, PŘÍLIŠ METAL PRO PUNKERY!!! HELLBASTARD!!!

Co dostanete, když smícháte vlivy legendárních kapel Crass a Slayer? Už od roku 1985 na toto šílené spojení přišli angličtí HELLBASTARD!!!

OHAVNĚ SEPTICKÝ GORE Z OCELOVÉHO MĚSTA!!! CARNAL DIAFRAGMA!!!

Fanoušci gore grindu by měli zbystřit!!! Dnes už opravdu „veteránská“ banda z ocelového města Ostravy, CARNAL DIAFRAGMA, nás opět po mnoha letech poctí svojí účastí!!! Jsou tady už od roku 1997, kdy vznikli jako pohrobci death metalových Cadaverous Noise a dnes patří k pilířům české gore grindové scény.

TIŠTĚNÉ DESIGNOVÉ VSTUPENKY PRÁVĚ TEĎ NA E-SHOPU!!!

TIŠTĚNÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2020 na dobírku/platbou převodem (ideálně s nějakým dalším zbožím CD, LP, tričko...) můžete objednávat přes OBSCENE E-shop.

Roztrháni na kusy na OEF 2020: DISMEMBER!!!

Zatímco jsme si mysleli, že DISMEMBER po deseti letech absence na pódiích už napořád zůstane na věčném odpočinku (In Death's Sleep), vrátili se znovuzrozeni v plné síle. K údivu všech jsou zpátky v úplně původní sestavě, která nahrála nadčasové klasiky, jako je Like an Ever Flowing Stream, Indecent and Obscene nebo EP Pieces. 

Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME Film!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!

GRINDOVĚ ÚCHYLNÝ SURREALISMUS!!! AGGRESSIVE TYRANTS!!!

Existují víc než 20 let a ještě na OEF nikdy nehráli!!! Podle svých slov se potřebovali naučit hrát!!! Nejde o nikoho jiného, než o české úchylné hrobníky a perverzáky AGGRESSIVE TYRANTS!!! 

Death metal kometa zazáří i v Trutnově! GATECREEPER!!!

GATECREEPER! Zapamatujte si tohle jméno! S klidným svědomím Vám můžeme zaručit, že tahle kapela bude jedním z černých koňů Obscene Extreme Festivalu v roce 2020! Hype kolem téhle kapely je v poslední době až neuvěřitelný.