• PERFECITIZEN

PERFECITIZEN Czech Republic

PERFECITIZEN -

Info

 

Charakterizují se jako 'post-mental neo-grind'. Posláním českého tria PERFECITIZEN je pohrát si s vaším mozkem – poslechněte si jejich ječivé promo z roku 2011, které je možno streamovat/stahovat nawww.perfecitizen.com.

 

Povstali z prachu starých, progresivních death metalistů/grinderů ALIENATION MENTAL v roce 2011 a se dvěma bývalými členy MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY v sestavě není pochyb, že úžasné dovednosti, oddanost scéně a transcendentní témata je to, co je důležité.

 

OBSCENE EXTREME připrav se na to otevřít své třetí oko...

Bio

Tato death grindová formace povstala z popela Alienation Mental, kapely, která se podílela na formování české grindové scéně od roku 1997, dokud v roce 2011 neukončili působení - hned po vydání jejich posledního alba.

 

Tři ze čtyř posledních mentálů okamžitě založili novou kapelu, PERFECITIZEN. Počáteční line-up byl vokalista Olda Kamenetski (EX Mincing Fury, ...), kytarista Tomáš Mleziva a sickdrummer Jarda Haž. Krátce poté se přidal Petr Vaněk, když obsadil post basáka. Od března 2011 do konce roku odehráli řadu koncertů po celé ČR. Hlavním důvodem pro opuštění zavedené značky (AM) a pro nový začátek byl záměr dělat modernější grindovou hudbu s více vlivy z jiných žánrů, s matematicky a technicky vyspělejšími postupy a s ještě extrémnějším ksichtem. Perfecitizenovou vizí je dát grindové hudbě smysl, použít ji jako nástroj pro vyjádření příběhu, se kterým se dokáže ztotožnit každý z nás, kdo žijeme v této době a jsme zapojeni do celosvětového výrobního ústrojí.

 

Na podzim 2011 byl ve Vyškovském studiu Davos nahrán první materiál, ze kterého vzniklo FREE on-line promo s názvem "Promo MMXI". Promo materiál zaznamenal pozitivní odezvu ze strany médií i veřejnosti. Krátce na to se rozhodl k odchodu baskytarista Petr kvůli pracovní nabídce. V roce 2012 pokračují Perfecitizen s koncertováním po České republice a to jak na klubových akcích, tak na některých lokálních festivalech, jako jsou Krhanice open air nebo Antitrend fest. Promo materiál se dostal do povědomí i v zahraničí, odkud se začaly ozývat četné kladné ohlasy na sociálních sítích.

 

Perfecitizen v současné době dokončují svou práci na debutové desce, jejíž nahrávání je naplánováno na jaro 2013.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2011 PERFECITIZEN - Promo MMXI

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.