• INGROWING

INGROWING Czech Republic

INGROWING -

Info


Po pěti dlouhých letech jsou INGROWING opět na prknech OEF!!! Po menších personálních změnách jsou staří známí zpět, a to jak sami tvrdí, silnější než kdy před tím!!! S novým bicmenem Jurgenem za zády se můžete těšit na opravdovou kanonádu sypců made in Ingrowing !!!

Bio

Po rozpadu kapely PLASTIC GRAVE, v červenci 1995, vzniká nová grindcore bruska s názvem INGROWING. Po prvních krůčcích začíná kapela okamžitě pilně koncertovat a již v lednu 1996 vzniká první demo nazvané „Perverted Look At The World“, kterým se INGROWING definitivně dostávají do podvědomí fans a připravují si dobrou výchozí pozici pro další činnost.


Po několika dalších demo a split počinech a taktéž po řadě koncertů vychází koncem roku 1998 debutní CD „Cyberspace“.Následuje množství koncertů (tentokrát už i v zahraničí), split nosiče a v roce 2000 dochází k dohodě s labelem OBSCENE productions s cílem užší spolupráce. Ta je korunována o rok později vydáním druhého alba „Suicide Binary Reflections“ (2001), následovaného evropským tour ve společnosti EXHUMED a ISACAARUM. O dva roky později (2003) vychází již třetí album s názvem „Sunrape“ podpořené opět velkým evropským turné a to po boku US grinderů PHOBIA.


V únoru 2005 odlétají INGROWING do jihovýchodní Asie za účelem uskutečnění „Sunris(c)e Raping tour 2005, které zahrnuje 11 koncertů v zemích jako jsou Thajsko, Malajsie, Singapur a Indonésie. Chvíli předtím vychází unikátní album k desetiletému výročí existence kapely s názvem „Decameron Of Grind“ obsahující kromě výběru best of songů také dosud nevydané skladby. V dubnu 2006 je venku další album „Cloned And Enforced“ , po kterém kapela projíždí Evropu společně se stájovými kolegy ISACAARUM. Tímto pak INGROWING zakončují dlouhodobou a úspěšnou spolupráci s OBSCENE productions a dále kráčejí svou vlastní cestou. V říjnu 2006 kapela absolvuje polské headline tour za podpory grindcore sebranek AFGRUND (Švédsko) a SCABIES (Polsko).


Rok 2008 začínájí INGROWING velice úspěšným tour po boku legendy grind coru NAPALM DEATH. Toto tour čítá 8 zastávek po území České a Slovenské republiky. Kapele se v tomto roce daří zdolat také třetí kontinent v jejich historii a absolvují své první US tour po východním pobřeží Spojených států, které zakončují účastí na největším festivalu extrémního metalu MARYLAND DEATH FEST!


Rok 2009 je ve znamení personálních změn na postu bubeníka. Nahrává se také MCD Aetherpartus, které sklízí velice pozitivní ohlasy a posouvá tak kapelu o značný kus dál. K příležitosti vydání tohoto MCD vyrážejí INGROWING na další tour Evropou, kterou křižují společně se svými brazilskými kamarády thrashery TORTURE SQUAD. Celé tour končí na prestižním metalovém festivalu BARROSELAS METAL FEST v Portugalsku !


Za svou dosavadní existenci odehráli INGROWING kolem 800 koncertů ve více než 20 státech na třech kontinentech.


Line-up :

Vlakin - Vocals, Bass

Eddie - Guitar

Rob - Guitar

Jurgen – Drums


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2009 Aetherpartus MCD MC (TAPE)
2006 Cloned & Enforced Full-length
2006 Something Sickened This Way Comes / To Clone And To Enforce Split / EXHUMED

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.