• DERANGED

DERANGED Sweden

DERANGED -

Info


Velice rádi Vám oznamujeme, že na Obscene Extreme festivalu 2010 vystoupí švédská death metalová stálice DERANGED!!! Tahle parta švédských řezníků produkuje nejryzejší death metal od svého vzniku v devadesátých letech a stála vždy daleko od módních trendů, které nás během let provázeli. DERANGED jsou známí pro svá intenzivní vystoupení, která nemají žádné slitování, a to je samozřejmě to, co od nich můžete čekat i na Obscene Extreme. Jak jistě víte, kapela se v roce 2008 na krátkou dobu rozpadla, ale nyní jsou zpátky v mnohem silnějším složení než kdy předtím. Hudebně se DERANGED blížili spíše svým americkým kolegům než stálicím švédské death metalové scény, ale vždy si potrpěli na unikátním zvuku, který je stále provází!!!

Bio

Deranged, one of the few swedish bands that came out during the early 90..es that have always done their own kind of no remorse showing, intense and truely brutal death metal. No matter what other bands around was and is doing, you can be sure that Deranged will always create the most brutal and violent metal man can create!


The band disbanded in march 2008 but are now back with a new fresh and impoved line up, and will for sure leave you dead with a broken neck in the pit. CUT. CARVE, RIP, SERVE!


Line-up :

Martin Schönherr : Vox

Thomas Ahlgren : Guitar

Andréas Johansson : Bass

Rikard Wermén : Drums


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2008 THE REDLIGHT MURDER CASE CD
2005 OBCSCENITIES IN B FLAT CD
2002 PLAINFIELD CEMETERY CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.