• CARNAL DIAFRAGMA

CARNAL DIAFRAGMA Czech Republic

CARNAL DIAFRAGMA -

Info

Trojice CARNAL DIAFRAGMA vznikla v Ostravě roku 1997 a tvrdě se zaměřila na post basáka, kde se do roku 1999 vystřídali vlastně hned tři – než se rozhodli, že to není pro ně.


Ale pak to byla právě basa, která z CARNAL DIAFRAGMA udělala jeden ze základních pilířů české gore scény – toxický mix old-school gore, d-beatového barbarství a kurevsky chytlavého grindcore, ze kterého vám budou skřípat zuby. Teď mají nové, třetí album, naprosto ohavné 'PLANET OF CHILDRENS HEADS'. Mrkněte na ně na OBSCENE EXTREME 2012, jak přecházejí od exovního klokotání až k vřískající nepříčetnosti.

Bio

První výkřiky do tmy kapely Carnal Diafragma se datují počátkem listopadu roku 1997, kdy se na jednom ostravském učilišti spolužáci Kameň a Robert dohodli na založení nového undergroundového hudebního spolku. Robert hrál na kytaru v ostravské death-metalové chásce CADAVEROUS NOISE, Kameň si koupil bicí a o měsíc později se přidal Milan se svým nevšedním vokálem. V téhle sestavě kapela fungovala až do počátku roku 1999 a během této doby se zde vystřídali 3 baskytaristé. Počátkem roku 99 kapela vydává svou první demokazetu "We´ll cut your head off and fucking your neck", která je nahrána na zkušebně a bez basy. "Hudba" by se dala zařadit někde mezi kanálový noise. Tento materiál vychází ve stejném roce i jako 3way split kazeta s PISSED CUNT A RABIES. V dubnu 99 se k sestavě připojuje basák Stezi a kapela v létě 99 vydává druhou demokazetu "Live in Havířov", na které se její hudební projev pomalu začíná měnit v krapet serióznější grindcore. Stezi koncem roku 99 opouští kvůli svým osobním problémům kapelu a začátkem roku 2000 přichází David. O půl roku později se vrací Stezi a kapela začíná hrát v pěti lidech se dvěmi basami.


Hoblujeme pár koncertů a v listopadu 2000 se vydáváme do těšínského studia Fors, abychom zde nahráli náš dosavadní materiál na naše první MCD, které mělo vyjít u Khaaranus Prod.. Michal Cichý nám doporučil dotočit ještě pár minut materiálu, takže v dubnu 01 se vracíme do studia a o pár měsíců později vychází 1000 kusů CD "Preparation of the Patients for Examination". Skladby z tohoto alba se objevily na pár kompilacích jako např. Tribute to GUT, Tribute to Regurgitate, Amore Gore Mio a na split kazetě s P.I.T. ze Slovenska.


V dubnu 2002 jedeme do Jam u Žďáru nad Sázavou natočit deset nových skladeb, které pak v časovém odstupu vycházejí na split MCD s českobudějovickými Bizarre Embalming, sedmipalcovém vinylu s ULCERRHOEA z Německa, na split CD-R s PULMONARY FIBROSIS z Francie. Mimo to celý materiál vychází jako kazeta nazvaná "Daddy´s Steak" s bonusem tří skladeb nahraných na zkušebně. V létě hrajeme na Obscene Extreme 2002 a pomaličku začínáme komponovat materiál na naše aktuální album. V létě 2003 se stává nehoda, při které si bubeník Kameň zlomí obratel. Nehrajeme a ani nevíme, zda ještě budeme moci hrát, ale Kameň je nezmarný chlapík a rehabilituje se rychle na zkušebně za bicími. Začátkem roku 2004 Stezi odchází z kapely a posiluje CEREBRAL TURBULENCY, kteří po odchodu baskytaristy Šimka hledají náhradu. Tam působí dodnes. Od Steziho odchodu hrajeme pouze s jednou basou, naše hudba se trochu mění a nezůstává nám cizí ani crust nebo punk.


Postupem času pracujeme na materiálu, který v říjnu 2005 natáčíme ve studio Šopa, a který v březnu 2006 vychází jako druhé CD nazvané "Space Symphony Around Us" u Lecter Music Agency. V květnu nás bohužel opouští základající a zatím jediný bubeník Kameň na jehož místo během chvilky zručně nastoupil mladý hošík Pode. V záři 2009 za Davida přicházi záskok a to jeho mladší brácha Martin, take přezdívaný Sabon (SUREGO, SZP), jelikož david mizí do zahraničí na nějáký ten rok... Pode se rozhodl založit vlastní projekt - HC band, takže na jeho místo přichází Martinův spoluhráč z kapely SZP a Surego - Porky.V této sestavě hrajem asi dva roky,zkousšíme nové skladby a v ůnoru 2011 se řítíme do studia Šopa natáčet naše třetí full cd z názvem Planet of childrens heads které vychází někdy v dubnu v roce 2011 pod hlavičkou labelu Lecter Music Agency.Záčátkem roku 2012 od nás odchází basák Martin,který to časově přestal stíhat a nahrazujeho opět jeho brácha David.


Takže sestava nasledující:

Robert - kytara

Milan - zpěv

David - basa

Libor(Porky) - bicí


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2007 100WAY SPLATTER FETISH-Compilation CD
2005 OBSCENE EXTREME FEST-Silent sucks DVD
2003 CARNAL DIAFRAGMA / ULCERRHOEA-Split 7ep EP
2002 OBSCENE EXTREME-Compilation CD
2001 COMEBACK OF GOREGODS-TRIBUTE TO REGURGITATE-Compilation CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.

Ivan 25.01.2017 17:41

I love you fucking music bastards! i love this band and let's to play dance P.D. Fan Ivan Nimrob from Mexico City, the band of pornogore Vaginal Fart