• BOWELFUCK

BOWELFUCK Czech Republic

BOWELFUCK -

Info

Kapela Bowel Fuck jest čerstvou krví na poli české extrémní scény. Nicméně členové této smečky nejsou žádní nováčci, ale naopak se jedná o ostřílené mazáky ze zaběhnutých českých spolků (DEOAG, Choked By Own Vomits, Pisstolero, Decomposing Manure).


Jejich špinavý grind / gore jest poctou klasikám žánru, jakými jsou například Regurgitate, Dead Infection, Rotten Sound, či z novějších kapel třeba Gaf. Už jen kontrakt s předním evropským labelem Bizarre Leprous dává tušit, že to pánové myslí opravdu vážně a vy se na jejich prohnilou jízdu můžete těšit na OEF 2012!!!


Bio

BowelFuck, to je tříčlenný band složený z odpadlíků gore ansámblu Destructive Explosion of Anal Garland a ze současných členů kapel jako Choked by own VomiT, Intestacy, Decomposing Manure a Pisstolero. Vznik se datuje na podzim roku páně 2010. Po necelém půlroce bylo nahráno promo (PROMO 2011) a následně proběhla dohoda s uznávaným vydavatelstvím Bizarre Leprous Prod. . V současné době připravuje BowelFuck nový materiál a jeho nahrání a vydání se plánuje na jaře roku 2012. Kdo doma opačovává a utírá prach z CDček kapel jako Regurgitate, GAF, Neuraptia a jim podobné, bude pod pódiem trsat v rychlých rytmech grindcore.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2011 Coming out soon - debut album on Bizarre Leprous

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.