Novinky

FIEND byli nuceni zrušit vystouepní na OEF i celé turné!!! Drtiči NO GOD RHETORIC vrací úder z Brna!!!

"Kvůli nepředvídaným okolnostem několik měsíců před tím, než jsme měli s Haggus vyrazit, musí Fiend oznámit, že to tento rok bohužel nezvládne. Vážné rodinné záležitosti, které měli dopad na finance, znemožnili, abychom teď mohli dorazit. Jsme tím zničeni, protože jsme se opravdu na všechno moc těšili. ...

Doufáme, že se pro nás jednoho dne vše v dobré obrátí a budeme si to moct se všemi užít, jak jsme vždy chtěli. Naše upřímná omluva všem, kdo nás chtěli vidět. Pokusíme se objevit, co nejdříve budeme moci."

prohlášení FIEND


NO GOD RHETORIC je konečně po dlouhé době brněnská banda, která dokázala skvěle namixovat powerviolence a grindcore v ideálním poměru jako když namícháš správně absint s vodou (nebo vodkou?). Nezapomeneš. Když jsme je poprvé viděl na koncertě cítil jsem z toho energii jako z mých oblíbených The Dillinger Escape Plan.

Svojí muziku směřují do fastcore až grindcore vod a je z nich cítit ovlivnění kapelama jako Chiens, Lycanthrophy, Magrudergrind či The Afternoon gentlemen, od kterých také v jejich podáním můžete slyšet vynikající cover Grind in the mind. Rychlé hutné nekompromisní pasáže NGR jsou plné zvratů, změn tempa a efektivních stopek, najdou se rozhodně i "mosh circle pit pasáže" pro mosh suicide kids. Celkově tě 16-ti minutový set rozseká a zatluče do země, kde tě sežerou zombie grindcore červi!!!