Novinky

FEST CUP je mrtev, ať žije FEST CUP!!!

V Praze nás na hřišti ve Šterboholích čekala pekelná výheň!!! Hned na začátku musíme připomenout, že náš team, jako jediný, má v kádru i dívky a děti (čest jediné výjimce v dresu Ninjas , Tereza skutečně hrála parádně a jasně dokázala, že hezčí pohlaví nesmíme ignorovat ani na zeleném pažitu) a to nás poněkud znevýhodňovalo. Ovšem jsme team, který věří v budoucnost a není nač si stěžovat!!!
Začátek nám pekelně nevyšel, DJ hrál neskutečnou muziku (mnozí z nás ji slyšeli vůbec poprvé!!!), u které trpěli jak naše uši, tak jak se později ukázalo, i další části těla. Než jsme se připravili na odpor, tak nás Rebels doslova rozpárali a po zásluze vyhráli 6:1. Pochopitelně musíme poznamenat, že tenhle team šlapal nad poměry jen v zápase proti nám, takže se neustále nemůžeme zbavit dojmu, že nějaký ten doping v sobě tihle mladý hoši museli mít :)


Každopádně jako šampióni a bájný Fénix jsme se zvedli z popela a s podporou námi navoleného playlistu a hezkých akcí, jsme parádně přehráli Ninjy z Rock for People. Tenhle zápas se nám opravdu povedl, kontrolovali jsme dění na hřišti a předvedli i několik pěkných akcí a po zásluze vyhráli 3:1!!! Díky losu pana Tajtrlíka, promiňte Karlíka, jsme šli okamžitě na další zápas a to proti družině obskurních individuí z Brutal Assaultu. Každý ví, že tenhle zápas pro nás znamená derby a vítězství je prostě věcí prestiže!!! Od začátku jsem se do Obscuros zakousli a brzy vedli 3:0 a doslova devastovali soupeře precizní tika-taka hrou!!! Předváděli jsme nádherné věci a je škoda, že něco z toho nepřišlo i v prvním zápase. Každopádně drobnou nepozorností v druhé půli, se podařilo Obscuros upravit stav na konečných 3:2 v náš prospěch. Dvě vítězství, jedna porážka, celková druhá příčka. Vítězství nám uteklo hned v prvním zápase. Do teamu jsme (nominovali) dvě posily a obě se osvědčily. Gigi Bilos, předváděl v bráně parádní robinsonády a Caffeinator nás potěšil svou geniální levačkou a vyšvihnul dva nádherné góly!!! Přísaháme při odkazu kultovní desky "Scum", že příště se připravíme mnohem lépe a pokusíme se urvat vavříny nejvyšší!!! 

FEST CUP 
 
Brutal Assault Obscuros vs Rock For People Ninja's 0:0 

Mighty Sounds Rebels vs Obscene Extreme Grinders 6:1 

Grinders gól : Skoři 

Brutal Assault Obscuros vs Mighty Sounds Rebels 2:3 

Obscene Extreme Grinders vs Rock For People Ninja's 3:1 

Grinders góly : Skoři, Čurby, Caffeinator 

Obscene Extreme Grinders vs Brutal Assault Obscuros 3:2 

Grinders góly : Skoři, Čurby jr., Caffeinator 

Rock For People Ninja's vs Mighty Sounds Rebels 3:2   

Winner : Mighty Sounds Rebels 
2: Obscene Extreme Grinders 
3: Rock For People Ninja's 
4: Brutal Assault ObscurosPohled rozhodčího: vynikající výkon podal i rozhodčí Jirka Říha. Jirko, děkujeme!!! Jsi borec!!! 

Tady je jeho pohled:   

FEST CUP - svátek všech metalistů majících v srdcích krom muziky i fotbalový míč. Letošního ročníku se v přímých bojích o mety nejvyšší účastnila čtveřice týmů. Kdo jak dopadl je v tuto chvíli vedlejší, chci se na turnaj podívat optikou rozhodčího. Dovedu si představit vize "normálních" smrtelníků o masakru na hřišti, kdy si obutí ve Steelech metálisti vzájemně lámou kosti, nenávistně se prohánějí na hřišti i mimo něj ... Zkrátka lidičkové od metalu stále budí hrůzu (viz. díl nějakýho přihlouplýho seriálu detektivek z nedávný doby). Přitom za celou dobu konání turnaje jsem musel písknout odhadem tak třikrát pro porušení pravidel. Ohleduplnost, přátelství, vzájemná úcta - to byl letošní turnaj FEST CUP z mého pohledu fotbalového rozhodčího.