Festival od A do Z!!!

Festival od A do Z!!!

AUTEM

Klikněte prosím na tuto stránku https://www.google.cz/maps/preview a zde najdete podrobnou mapu a můžete si naplánovat vaši cestu!!!

Pokud si chcete svou trasu vyhledat sami (zkuste třeba www.mappy.com) tak adresa festivalového areálu je:

Festivalový areál Na Bojišti
Královedvorská ulice
541 01 Trutnov
Česká republika


V Trutnově narazíte na naše vlastní OEF směrovky, které budou umístěny na všech důležitých odbočkách!!! Každopádně festivalový areál se nachází na cestě, která vede na Hradec Králové!!! Z Hradce Králové přijedete do Trutnova a po pravé straně máte areál, všechny ostatní směry stačí následovat ukazovatele Hradec Králové a k Bojišti přijedete z druhé strany. Omrkněte tuto stránku tak měsíc či dva před festem, přidáme sem fotky ať se můžete lépe orientovat...


AUTOBUSEM

Klikněte prosím na tuto stránku, kde získáte kompletní a zcela aktuální informace o vlakovém či autobusovém spojení z místa vašeho odjezdu do TRUTNOVA - www.idos.cz


BE READY

Ano, buďte připraveni, den D, hodina H a sekunda S se blíží!!!


Co sebou?


Je jasné, že na festu strávíte 3-4 dny takže prosím buďte připraveni na vše. Zatím je předpověď počasí pozitivní takže to vypadá že by mělo být slunečno, polojasno a občasné přeháňky, na kolik se předpověď setká s realitou se dovíme až na miste, takže pokud můžeme poradit určitě se vyplatí vzít si vybavení pro obě varianty jak slunečno tak i děštivo. Radíme vzít si mince (hodí se třeba na autobus z nádrau do areálu), občanku, průkaz pojistěnce (hlavně skokani!!!), hygienické potřeby, pláštěnku (skvělý vynález!!!), toaleťák, sluneční brýle, opalovací krém, stan, spacák. Šperky, drahé foťáky, kamery atd. radíme nechat doma.


A jedete na Obscene Extreme takže se určitě bude hodit i pěkná maska!!!


CD

Samozřejmě jako každý rok dostanete ke každé vstupence festivalové CD zdarma jako naše velké díky!!!


DĚTI na OEF - nová generace grinderů a proč ne?

Já říkám jasné ano...děti na OEF samozřejmě patří a mají do 12 let vstup zdarma!!! Ostatně všechny mé děti se povinně účastní každého ročníku (menší dokonce od narození, Nat byl poprvé na OEF ve 3 týdnech, Agátě byly poprvé 2 a půl měsíce) a mohu potvrdit, že se na OEF vždy vyřádí a každý rok se do Trutnova velice těší!!! Takže žádný strach a přivezte své děti!!! I tento rok plánujem Grind školku kde o vaše děti bude postaráno a najdou si nové kamarády!!! Pokud budete chtít s čímkoli pomoci (ubytování, jakékoli info), poradit tak kontaktujte curby@obscene.cz!!!


Otevírací doba (dětský koutek je zdarma a o děti se budou starat 4 fajnový lidičky) :

Čtvrtek 9.7.2015 - 15.00 – 20.00

Pátek 10.7.2015 - 11.00 – 20.00

Sobota 11.7.2015 - 11.00 – 20.00
Pro děti je připravená bohatá zábava v podobě :

sportovního vyžití: skákací guma, fotbal, badminton, lítací talíř, běhací hry...

společenských her: kvarteto, pexeso, člověče nezlob se...

výtvarné činnosti: nalepování tetování, výroba masek, výroba šperků, případně malování na trička, venkovní křídy, výlep vlastnoručně vyrobených plakátů po areálu...

hazardních her: čára, čuníci

skupinových her: schovka, slepá bába...., hry zaměřené na spolupráci ve skupinkách
Připraveny jsou soutěže o drobné dárky, společná obchůzka areálu, návštěva koncertů oblíbených kapel, výlet na benzínku pro nanuky a dále zábava, která záleží na počasí: za horka vodní bitva, v případě deštivého počasí pak společenské hry, hazardní hry, vyprávění strašidelných příběhů, gumákový a pláštěnkový výlet po areálu. Z tohoto důvodu vezměte pro své děti gumáky, pláštěnky a náhradní oblečení, které se může pomalovat, umazat nebo namočit.


Pokud chcete přivést/poslat pro děcka nějaký sponzorský dárek budeme jen rádi…


Vezměte své ratolesti s sebou ať si také užijí festivalový nášup!!! Děti do 12 let samozřejmě neplatí vstup!DVD

OBSCENE EXTREME 2006 2x DVD – stále k dostání parádní kolekce z roku 2006!!! Omrkni e-card !!!

OBSCENE EXTREME 2005 2x DVD – stále k dostání tahle mega kolekce z roku 2005!!!

Mrkni na E-card !!!


FACEBOOK 


FESTIVAL AREA

Osvědčený festivalový areál Na Bojišti v Trutnově, který všichni znáte a milujete!!! Relaxační grindcore atmosféru můžeme jako každý rok garantovat!!!


GPS

Pro milovníky GPS a věčně ztracené a bloudící - tady jsou nějaké polohy :


Hlavní brána :

Festivalový areál Na Bojišti

Královedvorská ulice 90

541 01 Trutnov

Česká republika

GPS: Loc: 50°33'10.546"N, 15°54'20.602"E


Vjezd pro kapely

a zásobování je na bráně číslo 2, o 50 metrů dál směrem z města.

GPS: Loc: +50° 33' 7.20", +15° 54' 22.77"


Vjezd na parkoviště

je asi o 300 metrů dál na stejné straně silnice, jako je Bojiště. Najedete na polní cestu a dáte se doleva, kde už potkáte OEF crew.

GPS pro vjezd na parkoviště (za auto 200 Kč na všechny festivalové dny) : Loc: +50° 32' 56.64", +15° 54' 33.94"


GRIND market - jeden z největších na našem území!!!

Pokud scháníte cokoli z grind/crust/power violence/HC/death/thrash/punk/gore undegroundu tak se určitě zastavte v jednom z nějvětších marketů na našem území!!!


Samozřejmě i tento rok připravujeme masivní GRIND MARKET a ten vypukne již ve Čtvrtek 9.7.2015 v 10.00!!! Pokud máte zájem mít na OEF 2015 prodejní stánek prosím kontaktujte nás na curby@obscene.cz pro bližší informace a rezervaci místa.


Pokud máte dobrý nápad jak doplnit náš festival o mimohudební aktivity, případně máte zájem na OEF představit svoji neziskovou organizaci, napište nám!!!


HELL show

Hell yeah, opět body-piercing freak show od Pražského body piercing studia HELL!!! Pokud si přejete být ještě krásnější určitě běžte sem – www.hell.cz


HOTELY, PENSIONY, UBYTOVNY

Aktualni info najdete najdete tady = klikni!


INSTAGRAM 


KAPELY

Jako každý rok, OEF je mezinárodní párty!!! Extrémní hudba a její fanoušci z celého světa se sejdou v Trutnově!!! Tento rok dáme dokupy sestavu 69 kapel!!!


KEMP

V blízkosti festivalového areálu bude k dispozici kemp, kde budete moci stanovat vedle svého auta!!!


MASKY

Masky jsou naprosto nedílnou součástí Obscene Extreme festivalu a určitě nás všechny masky baví!!! Omrkněte elitní masky, který si různí šílenci přivezli na některý z minulých ročníků a zkuste vymyslet nějakou svou „image“ pro další ročník, který je tady co nevidět...PARKOVIŠTĚ

Parkoviště začneme řešit Duben/Květen 2015.


Festivalové parkoviště je umístěno co nejblíže festivalového areálu Na Bojišti, přímo navazuje na festivalový areál, od vašeho auta či stanu to je jen kousek do areálu a k centru dění, k pódiu!!! Parkoviště stojí 200,- Kč na jedno auto (500 Kč auto nad 3,5 t) a to po celou dobu trvání festivalu...Možná se ptáte, proč za parkoviště vybírat peníze? Samozřejmě proto, že nás pronájem dalšího místa vedle areálu stojí další (nemalé) peníze, plus samozřejmě platíme OEF crew, kteří Vám s parkováním pomohou a budeme rádi, když nám finančně pomůžete. Parkoviště otevřeme společně s kempem ve středu 8.7.2015 v 10.00. Cena za parkování platí po celou dobu trvání festivalu, do neděle 12.7.2015 12.00!!! Není možné parkoviště opakovaně opouštět a přijíždět. Přijedete, ukáže parkovací voucher či zaplatíte parkovné, OEF Crew Vám pomůže najít vhodný flek, zastavíte, zatáhnete ruční brzdu a odjíždíte až po skončení festivalu v neděli. Parkovné za vaše auto můžete zaplatit předem přes Obscene e-shop, systém funguje stejně jako v případě vstupenek, po zaplacení částky dostanete voucher na vaše jméno a při příjezdu se prokážete voucherem a vaším občanským průkazem.


Parkoviště je součástí nového kempu, který právě připravujeme a o kterém vás budeme informovat co nevidět a samozřejmě můžete parkovat všude kolem areálu, hlavně parkujte mimo silnici a nikomu před vjezdem!!! Nezapomeňte, že být v pohodě s místnimi je pro nás základní věcí!!!


PIVO

Festivalové pivo bude letos opět Gambrinus, ale pro znalce budeme točit i Plzeňský Prazdroj, nealkoholický Birell a přidáme také Velkopopovického Kozla!!!


POČASÍPOMOC s propagací

Pomozte nám s promotion festivalu a šiřte plakát, banner, e-card a info vašim grind přátelům!!! Stahuj na tomhle webu : http://obsceneextreme.cz/cs/promopage


PROGRAM

Středa 14.00 - ?? Čtvrtek 14.00 - 02.00, Pátek 10.00 - 03.00, Sobota 10.00 - 03.00


SECURITY

Oranžová trička– security/crew, jsou tu pro Vás a vaši bezpečnost. Dbejte prosím jejich pokynů!!!


SPRCHY

Zhruba 600 metrů od areálu směrem do města (první kruháč rovně, za kruháčem podchodem doleva) bude v Základní škole Komenského otevřena budova a poběží zde pro vás sprchy!!! Adresa je Komenského 399, více informací (otevírací doba atd.) přidáme tak měsíc před festivalem...další sprchy máme i přímo v areálu.


STAGE DIVING 

Přímo zbožnujeme, když se královsky bavíte!!! Ale je nutno stanovit jasná pravidla. Pro skákání je vyhrazen první jeden metr pódia. Nesnažte se na pódiu zdržovat déle než 5 vteřin či se pohybovat za odposlechy a mezi členy hrající kapely!!! Tento rok budou na pódiu pomáhat kapelám borci z INGROWING, ISACAARUM nebo MALIGNANT TUMOUR, tak se prosím podle toho chovejte, nezapomeňte, že i tyhle lidi pro vás na festu hrají a přesně vědí kam už prostě nemůžete zajít!!!


TIPY NA VÝLETY V OKOLÍ TRUTNOVAKaždý rok nabízíme i pár tipů na výlety v okolí místa konání...kromě tutové klasiky jako je třeba Kostnice. Omrkněte tyhle stránky a přírodní krásy...Trutnov je brána do našich nejznámějších hor do Krkonoš, takže pokud plánujete dovolenou tady jsou nějaké tipy a přidáváme i pár fotek...


Zkuste i tyto weby :

www.kudyznudy.cz

www.czech.cz/cz/turistika

Adršpach – Bizarní skalní útvary Adršpašsko-teplických skal jsou přitažlivým cílem turistických výletů severovýchodních Čech. www.adrspach.cz


Adršpach - Cesta

Adršpach - Gilotina

Adršpach - Starosta

Adršpach / Vodopád


Relax park je nově vystavěné sportovně relaxační centrum. Nachází se pod vrcholem nejvyšší hory ČR Sněžky a při návštěvě Pece pod Sněžkou ho nemůžete přehlédnout. www.relaxpark.cz


Relax park

Relax park
  Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.). Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro váš výlet z Pece pod Sněžkou. Lanovka Vás pohodlně dopraví přes mezistanici na Růžové hoře (1334 m n.m.) na Sněžku (1594 m n.m.). Během necelé půlhodinky překonáte převýšení více než 680m. Ze Sněžky můžete dál pokračovat po značených turistických cestách směrem k Luční boudě, do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou nebo do Horní Malé Úpy. 

Sněžka

Sněžka


Státní zámek Kuk www.kuks.cz


Kuks

Krkonoše mapa


Další užitečné webstránky :

Hory - Krkonoše
Trutnov.cz - památky a zajímavosti v okolí
Krkonoše - Wikipedia


TWITTER 


UMÝVÁRNA

Samozřejmě s umývarnou počítáme i tento rok.


YOUTUBE

OEF profil na youtube s řadou pohyblivých obrázků : www.youtube.com/ObsceneExtremeFest


VEGANSKÉ + VEGETARIÁNSKÉ OBČERSTVENÍ

Férově říkáme, že pokud bude existovat OEF tak bude na tomto festivalu pouze a jen veganské a vegetariánské občerstvení!!! Tak je tomu od roku prvního ročníku a bude to tak i dál...Stále se ptáte proč? Sám jsem léta vegan a tento životní styl je pro mě natolik zásadní, že prostě nemohu ani na festivalu, který pořádám podporovat krvavý byznys...zvířata vám poděkovat nemohou, já mohu a také to dělám: díky všem, kteří se alespoň na tento víkend stanou vegany, vegetariány a zkusí naše pochoutky během tohoto víkendu a možná, že vám to dá i něco víc do vašeho osobního života...


VIDEOPROJEKCE

Jako lahůdku jsme pro vás opět připravili videoprojekci, kde budete moci sledovat dění na pódiu a poběží tu i infoservis!!! Půjde o velkou LED obrazovku na jedné straně pódia, takže pojedeme celý den!!!


VIP KEMP 


VIP Kemp se nám velice osvědčil a tak budeme mít speciální VIP kemp i tento rok. Pro větší bezpečnost použijeme osvědčený systém, kde VIP kemp bude umístěn za plotem a bude přímo nalepený na festivalový areál), a vstup plus vchody do kempu budou hlídány a možnost pohybovat se budete mít jen ve svém sektoru!!!


Abychom Vám nabídli větší komfort a bezpečí v rámci kempu, rozhodli jsme se provozovat VIP kemp, ve kterém si budete moci za poplatek postavit svůj stan. 


VIP kemp bude splňovat následující parametry:


  • - ubytování v oploceném prostoru
  • - pohyb osob je možný pouze v rámci sektoru, ve kterém máte postavený stan
  • - osvětlení v průběhu noci
  • - úschovna v bezprostřední blízkosti vstupu do VIP kempu, kterou můžete využít bezplatně (uložení nebo vyzvednutí zavazadel nebo dobíjení mobilu/baterií)
  • - VIP kemp je střežen nepřetržitě od středy 8.07.2015 od 10:00 hod. do neděle 12.07.2015 do 8:00 hod.

Více informací : 


VLAK

Klikněte prosím na tuto stránku, kde získáte kompletní a zcela aktuální informace o vlakovém či autobusovém spojení z místa vašeho odjezdu do Trutnova - www.idos.cz


VSTUPENKY


Vstupenky na Obscene Extreme 2015 můžete objednávat!!!


VOUCHER systém - ušetřete na poštovném a využijte Voucher systém!!! Voucher systém provozujeme posledních 5 let a vše běží bez problémů!!! Tento systém je velice podobný objednávání letenek po internetu. Objednejte lístky, do komentářů k objednávce napište : Prosím o voucher. Po zaplacení vstupenek na náš bankovní účet (informace o čísle účtu Vám zašleme emailem) Vám vytvoříme voucher s vaším jménem a adresou, počtem vstupenek, infromacemi o festivalu, který nám předložíte na bráně (první den na OEF 2015 bude u hlavní brány fungovat speciální vstup pro předprodej a vouchery, což usnadní rychlejší odbavení festivalovýchšílenců.) společně s vaším občanským průkazem, podepíšete příjem vstupenek a dostanete Vámi objednaný počet vstupenek.


LÍSTKY na Obscene Extreme 2015 – můžete objednávat přes Obscene e-shop!!!


Cena vstupenky včetně Obscene Extreme 2015 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! Děkujeme za podporu!!!


Předprodej vstupenek na OBSCENE EXTREME 2015


V Praze si můžete koupit vstupenky v obchodě Day After records!!

REKOMANDO Shop
TROJANOVA 9 (cca 15 m od Palackého náměstí)
PRAHA 2


Jde o HC, punk, metal shop úzce spolupracující s DAY AFTER records, takže pokud máte cestu kolem stavte se pro lupeny právě tady!!!

telefony : pevná linka: 224 910 041, mobil (vždy na pultě): 733 769 228

web : www.rekomando.eu


Rozšiřujeme možnost zakoupení OEF 2015 vstupenek o Hradec Králové!!!


Marre style s.r.o. - Prodejna piercingu, šperků atd.
Dukelská 21/2
500 02 Hradec Králové

web : www.marre.cz


Stavte se pro lístky v novém salónu, který vede náš letitý OEF spolupracovník Fousage!

Inkdividual Piercing & Tattoo Experience
Šrobárova 3/2182
Praha 3, Vinohrady
130 00


telefon : +420 777 033 845

web : http://www.inkdividual.cz/


Další prodejci OEF vstupenek:


Nice To Eat You records, web : www.ntey.wz.cz

Khaaranus prod., Michal Cichý, web : www.khaaranus.wz.cz

L'Imphantile collective, web : neonarcis.comSLOVENSKO : 
Vstupenky pro OEF 2015 distribuce na Slovensku kontaktujte : FORENSICK music, web : www.forensickmusic.com, info@forensickmusic.com

a nebo : HIRAX records, web : hirax@hirax.sk


POLSKO :

Bilet na OEF 2015 distribuce v Polsku kontaktujte : SELFMADEGOD records, website : www.SHOP.selfmadegod.com, e-mail : karol@selfmadegod.com, phone +48 600 87 82 17


ZA BOJIŠTĚ ČIŠTĚJŠÍ!!!

Opět zvýšíme počet odpadních košů a věříme, že společně uděláme festivalový areál ještě čistejším a příjemnějším místem pro strávení víkendu. Výkup kelímků od piva je již několik let samozřejmostí, tento rok plánujeme třídění papíru a plastů a řešíme vratné kelímky na pivo a ostatní nápoje!!!


ZAKÁZANÉ

Žádáme Vás o laskavost nepřinášet do areálu festivalu cokoliv, co může být nebezpečné. Jedná se především o sklenice, láhve, plechovky a jakékoliv jiné sklo, nebezpečné věci, výbušniny, chemikálie, jakékoliv zbraně a zvířata!!!