Novinky

STŘEDEČNÍ OEF SPEED MANIA FEST 2017!!!

Pozor, pozor!!! Po středečních programech na OEF jako byl Doom fest, Noisecore fest nebo Italian Hardcore Night či Wrestling Mania, vám představujeme OEF SPEED MANIA FEST 2017 pro old school maniaky a všechny ostatní milující nadsvětelnou rychlost kytar, údernost bicích a maximálně vyřvaně vysoké vokály. 

Muzika, na které jsme většina začínali, Speed a Thrash metal v podání německých legend S.D.I.  a belgických mlaďochů EVIL INVADERS,  vám bude bušit do hlav a my očekáváme absolutní megamosh pod podiem!!!

Pochopitelně nepůjde jen o tyto dvě kapely, ovšem headlinera SPEED MANIA festu ještě ladíme a vše nasvědčuje tomu, že ho zveřejníme za několik týdnů!!!

SATAN'S DEFLORATION INCORPORATED na OEF!!! MEGAFUCKINGMOSH!!!

Kdo by je neznal…S.D.I., z německého Osnabrücku, jsou evropskými legendami speed metalu. Na pažbách svých kytar mají zářezy jako „Sign of the Wicked“ nebo „Mistreated“ nebo megahit „Megamosh“ a přijedou vás rozsekat jako jedna z kapel středečního programu OEF SPEED MANIA FESTU.

Kapela, existující od roku 1986, si prošla obdobími úspěchů a rozpadů, ovšem jejich comeback z roku 2014 stále trvá a ukazuje kapelu v plné energii a je vidět, že tyto víc než 50 leté chlapíky to pořád baví a o tom vás přesvědčí i na prknech OEF!!! Připravte se na S.D.I.!!! MEGAFUCKINGMOSH!!!


NOVÁ SÍLA SPEED/THRASH METALU!!! EVIL INVADERS!!!

Středeční OEF SPEED MANIA fest vám představí novou krev, EVIL INVADERS z Belgie. Ač velmi mladá, přesto velmi divoká kapela, založena v roce 2013, má za sebou mraky koncertů bezmála po celém světě nebo smlouvu se známými Napalm records. Jejich debutní fošna Pulses of Pleasure, vydaná v roce 2015, dokonce několik týdnů bodovala v belgických hudebních žebříčcích. Jako první belgická speed/thrash metalová banda.

EVIL INVADERS jsou mladí, ale vrátí nás v čase do let, kdy metal byl METALEM. Živě, skvěle sehraná parta, plni energie a agrese, toto jsou EVIL INVADERS!!!