Novinky

BRAZILSKÁ THRASH METALOVÁ BRUSKA POPRVÉ NA OEF 2017!!! VIOLATOR!!!

Brazilský thrash metalový kvartet VIOLATOR vznikl v roce 2002 a patří ke špičce brazilské druhé vlny thrash metalu. Ovlivněni, jinak neslavnější brazilskou bandou Sepulturou, v jejich thrash letech. Ovšem tito mladíci, vedeni basákem Pedrem, dávají starým pardálům pěkně na prdel!!!

Po debutu Chemical Assault, který byl na evropském kontinentě vydán slovutnými Earache records, chlapci čile koncertovali ve své zemi i jinde po světě napřiklad s Destruction, Malevolent Creation nebo na japonském festivalu True Thrash Fest v Ósace. Po několika dalších split nahrávkách vydávají LP Annihilation Process a v roce 2013 zatím jejich poslední nahrávku a to špičkovou věc  Scenarios of Brutality, nahranou, smíchanou a zmasterovanou v německém Stage One studiu pod producentskou taktovkou samotného Andyho Classena.  

VIOLATOR předchází pověst skvělé a intenzívní live kapely, takže se můžeme těšit na extatický, nasraný, divoký thrash metalový set čerpající z odkazu těch nejlepších smeček na přelomu 90. let, na jediném letním festivalu v Evropě v roce 2017. TOTAL THRASH, VIOLATOR na OEF 2017!!! A chtějí vidět peklo pod podiem. To jim hravě splníme!!!