Novinky

Freak Show - Středa 13.7.2016 - Selfie, ubližující si klaun!!!

Selfie se zrodil o minulém Halloweenu. Když mě požádali, abych udělal představení, které se bude hodit na party (ne tak atmosférické a exhibionistické, jaká jsem dělal předtím), tak mě hned napadl freakshow klaun. Od tohoto přestavení se Selfieho postava vyvíjí.

Selfie se snaží, seč může, aby byl šťastný klaun, ale je to pro něj opravdu těžké a také vždy přesně neví, jak by měl reagovat a být zábavný. To ho hodně psychicky poznamenalo, takže je hodně labilní a ze stresu dělá šílené věci.   

Selfie se vydává na objevnou cestu plnou bolesti, propichování, vyměšování, natahování, zdvihání, ohýbání  a kroucení lidského těla. Co zjistí?


Pro Obscene Extreme připravím speciální show Selfieho klauna. Bude to extrémní a brutální. K tomu bude hrát speciální soundtrack od punkmetalových kapel mých skvělých přátel od nás. Parádních kapel jako: Shchurdistan, Har, DisDisaster, Bat Haim Haktana, TamutAmen, G.O.M, Righteous Tombs a dalších. Také to chceme vydat na CD. 


O Freak-A-Holic:


Freak-A-Holic je Agol (orsula) toeva, 28, z Tel-Avivu, IzraHell. Hodně lidí se mě ptá, jak začne člověk dělat to, co dělám já. Myslím, že to začalo už někde v dětství. 

Vzpomínám si, že jsem něco takového viděl v show jako v Ripleyho věřte nevěřte a nebo v Guinnessových světových rekordech. Věci, co děsí, vzbuzují odpor nebo jen prostě lidi nechápou, mě přitahovaly a chtěl jsem to dělat. 

Vzpomínám si na mou první zkušenost s něčím takovým. Hrát si s vlastním tělem bylo jako poprvé masturbovat. V domě mých rodičů, když byli všichni zaměstnáni v pokoji nebo kuchyni, jsem se vplížil do mého pokoje, zamkl dveře a začal. Znažil jsem se probodnout, propíchnout hřebíkem nos a dokonce jíst sklo. Jasně, že jsem napoprvé neuspěl. Naučit se něco takového zabere hodně času, experimentování a bolesti. 

Když jsem byl teenager, tak už byl doma k dispozici internet a přišel jsem na BME stránky, kde jsem se dozvěděl víc o freak/side show a objevil umění, jak zavěšovat tělo na háky a hodně dalších věcí, co mě bavili. Když mi bylo 18, tak jsem se poprvé zavěsil a začal přemýšlet o tom, že tohle je to, co chci dělat. 

Mé první představení bylo v roce 2007 v Tel-Avivském fetish & BDSM klubu. Od té doby jsem zřídkavě vystupoval pod různýni jmény až do roku 2014.

V roce 2014 jsem začal anonymně vystupovat pod jménem Freak-A-Holic anonymous, které pochází z písně od Egyptian lover. Jednoho dne mi kamarád řekl, že o mně našel píseň a chytilo se to. Po čase odpadlo anonymous a zůstalo jen Freak-A-Holic.

Od té doby jsem začal víc a víc vystupovat. 

V lednu jsem vydal lo-fi živé DVD, které je takové demo DVD s lo-fi videi a fotkami z let 2014-15. 

V březnu jsem poprvé vystupoval mimo IzraHell a udělal malé turné v Barceloně a Berlíně s vystoupením Excramental Regression, které dělám s kamarádem Tiny Trampem, a se Selfie The Clown Show.

V Izraeli je alternativní scéna malá a je těžké najít nějaké místo pro můj typ vystoupení. 

Protože jsem hodně vystupoval před stejným publikem, tak jsem byl nucen dělat pokaždé novou show a to mi hodně pomohlo se rozvinout. Ale teď je čas vydat se ven a vystupovat I mimo Izrael.Vystupovat v Evropě bylo skvělé. Navštívil jsem několik parádních míst a potkal se s několika výbornými lidmi. Také ale bylo někdy těžké vystupovat v těžkých podmínkách a počasí. Někdy nebylo kde vystupovat, jindy nefungovala muzika, takže jsem se naučil improvizovat. A to je pro performera určitě důležitá lekce. Ukončím to tím, že jsem opravdu rád, že se mohu vrátit do Evropy a samotřejmě i velmi nadšený, že mohu vystoupit na obscene extreme.