Novinky

Dostali jste někdy kokosovým ořechem do hlavy? Že ne? !!! Tak si přijďte poslechnout ANALKHOLIC na OEF 2015, má to podobný efekt.Tak se podržte, toto je řádně exotické koření na našem festivalu. 

Na OEF se každoročně snažíme dotáhnout i nové, zajímavé spolky z netradičních koutů světa. Nová Kaledonie je skupina ostrovů v tropické Melanésii, kde bych tedy já osobně tipoval, že největší hudební extrém zde budou zvuky tropických zvířat :) Omyl, přátelé! V tomto tropickém pásmu totiž operuje stále žíznivá dvojice šílenců skrývající se pod názvem ANALKHOLIC.

 

Tito dva exoti neukecali za bicí bohužel žádného orangutana, tak naprogramovali automat a hurá dělat tropický gore-grind. Kapelka je to vážně mladá a na palmě mají jen dva zářezy. Jedno ep z roku 2013 a novinku nazvanou After Party - Shit Stinks, o které se postaralo Bizarre Leprous Prod. Nečekejte žádné technické ani originální zvraty. Na to máme na OEF jiné kapely. ANALKHOLIC si prostě jdou svůj hopsavý gore - grind ve standardním provedení. Už se těším, jak tato dvojice ochutná české pivo a zažije atmosféru, jaká na Bojišti panuje. To se jim ani do toho svého ráje nebude chtít vrátit :)