Novinky

PUNK AS FUCK fest!!!

"Určitě se ptáte proč právě punk? No, protože úplně jednoduše bez punku by tady nebyl grindcore, thrash, death, hardcore a možná by tady nebyla spousta dalších věcí!!! Já jsem velice vděčný, že jsem punk na své cestě potkal a mám mezi punkáči spoustu kámošů a taky se sám jako punkáč cítím (alespoň z části).


A punk je prostě skvělej, zbořil skoro vše, co bylo před ním. Totálně šokoval a stále dokáže být nespoutaný, neurvalý a naprosto jednoznačně a nepokrytě vyzývá k osobní svobodě, a to je prostě jedna z nejdůležitějších poselství: Buď víc sám sebou a dělej, co chceš ty, ne, co chce tvé blízké i vzdálenější okolí!!!

Tomu tleskám a je třeba se pečlivě připravit na náš PUNK AS FUCK FEST!!!

Já se těším strašně moc!!!"

Čurby/Obscene


FB event: www.facebook.com/events/2309078052660640/TĚŽKÉ UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ V UK82 STYLU!!! GBH!!!

Máme tady první kapelu pro středeční PUNK AS FUCK FEST a hned se vytahujeme s jedním z headlinerů!!! Britské legendy stylu nazvaného UK82!!! Nikdo menší než čtyři letití punkáči, říkající si GBH!!! Bude to jedna z nejstarších kapel, která na OEF kdy hrála, protože jejich vznik se datuje do roku 1978, kdy spousta z Vás ještě nebyla ani na světě. Začali pod názvem Charged GBH a po několika letech ho zkrátili na jasné a úderné GBH - grievous bodily harm – těžké ublížení na zdraví, z kterého byl obviněn původní basák Sean McCarthy.

GBH od svého vzniku mocně koncertují po celém světě a mají na kontě opravdu spoustu nahrávek, z nichž většina zaslouží označení „legendární“ a my jsme nadšeni, že se nám tyto punkové krysy povedlo dotáhnout na trutnovské Bojiště, kde na Vás vyzkouší jejich špinavě punkové „těžké ublížení na zdraví“!!! GBH na OEF!!!