Novinky

HELL! HELL! HELLO všichni!

"Tady je SelfieTheClown a píše všem vám chorobným fuckerům! První věc, co musím říct je WOW! Je tady 20. výročí Obscene Extreme a já jsem opravdu nadšený, že se ho můžu zůčastnit.


Bude to moje třetí účast na OEF a cítím, že se stal mým domovem a rodinou, místem, kde můžu dát průchod své úchylnosti a sdílet ji s vámi všemi. Na tenhle festival pojedu především jako fan!

Pro tento rok připravuji intenzivní, rychlou, brutální show! Uvidíme, kolik toho vydržím!?!? Připojte se ke mně na tenhle experiment, přijďte a buďte svědky bolesti až na hranicích snesitelnosti, které pak padnou a budou prolomeny. Nebude kdy přestat lapat po dechu nebo zatlačovat vyhřezlé tkáně zpět, kam patří. Bude to sprint rovnou do pekla! PRO ZKAŽENÉ NENÍ ODPOČINKU!"


SelfieTheClown JEŠTĚ NEZNÁTE SELFIE THE CLOWNA?!?!?

Selfie vám předvede živé představení, které zahrnuje nebezpečné, krvavé úkony a přitom bude dělat klauniádu. Snaží, seč může, aby byl šťastný klaun, ale je to pro něj opravdu těžké a také vždy přesně neví, jak by měl reagovat a být zábavný. To ho hodně psychicky poznamenalo, takže je hodně labilní a ze stresu dělá šílené věci.  

Selfie se vydává na objevnou cestu plnou bolesti, propichování, vyměšování, natahování, zdvihání, ohýbání  a kroucení lidského těla. Co zjistí?