Novinky

V rámci dnes již neodmyslitelné tradice na Obscene Extreme vám s hrdostí představujeme The OEF Freak Show aneb "Grindcore pro oči"!!!

Letošního ročníku Freak Show se zúčastní: Samora Squid, idiotský Tasmánčan s gumovými kostmi a železným žaludkem, který zde předvede bombastické divadlo, jaké zde nebylo k vidění od roku 2015. Tohle vám najisto rozdrtí koule!

Bude své tělo ohýbat, kroutit, různě jím manipulovat a dostávat se do zkurvených pozic jen pro vaši diváckou nelibost tak, jak to znáte a milujete.Také se kvůli velkému zájmu vrací jedinečná Princess Tweedle Needle, nebojácná a divoká femme fatale! Tweedle kombinuje tradiční fakírské scény s hrůzostrašnými a cirkusovými čísly. Je okouzlující, komická a naprosto neohrožená, když zvedá podivné předměty ještě podivnějšími částmi těla, a kterou si mnozí mohou pamatovat z minulého roku. Předvede některé zbrusu nové bláznivosti, ale vrátí se i s některými obecenstvem oblíbenými šílenostmi.
Zora Wan Der Blast je polská vzdušná akrobatka, hadí žena a počestná lamačka srdcí s nejsilnějším zadkem ve vesmíru (ne, opravdu)! Ukáže se nám poprvé, což je vaše šance, aby vám předvedla opravdu pokroucené, mučivé, děsivé výkony lidské vytrvalosti a fyzické zručnosti, které by většina lidí nepřežila a určitě bude šokovat a ohromí vás!