Novinky

LEGENDÁRNÍ NĚMECKÝ MLÝNEK SMRTI NA OEF 2018!!! FLESHCRAWL!!!

Občas se stávají smutné věci a i my musíme ohlásit kapelu, která se nakonec OEF 2018 nezúčastní. A těmi jsou američtí profesoři smrti, SOLSTICE!!! Díky dlouhodobějším zdravotním problémům bubeníka Alexe Marqueze, které se poslední dobou ještě zhoršily, musela kapela SOLSTICE zrušit celé plánované evropské turné!!! Přejme Alexovi brzké uzdravení a brzký návrat SOLSTICE na podia!!!


Ale samozřejmě my máme v rukávu další smrtící eso a tím je legendární německý death metalový spolek FLESHCRAWL!!! Velmi starý band, založen v roce 1991 a i před tím existoval pod jinými jmény už od roku 1987!!! Všem death metalovým maniakům nemusíme připomínat, že tady máme čest slyšet extra evropskou death metalovou palbu ve švédském stylu!!! Jak by taky ne, když své desky nahrávají ve švédsku a to i pod taktovkou takových pánu jako Peter Tägtgren.

FLESHCRAWL do dnešních dnů mají na kontě osm dlouhohrajících desek a několik EP nebo split nahrávek. Samozřejmě spoustu odehraných koncertů po celém glóbu a turné se světovými veličinami jako Vader, Six Feet Under, Kataklysm nebo Hypocrisy. Ale čert to vem, vždyť oni sami jsou už obrovský pojem. Nejlepší bude se přesvědčit na vlastní oči a uši, jak Vás tato pětice na OEF 2018 rozemele do salámu!!!