Novinky

Tahle show bude L.E.G.E.N.D.Á.R.N.Í!!! TERRORIZER LA!!!Tahle show bude jedním slovem legendární, ano musíme to opakovat l.e.g.e.n.d.á.r.n.í. !!! Co jiného by to také mělo být, když na Obscene Extreme 2015 vystoupí jedna z kapel, která dala vzniknout fenoménu grindcore?

Kapela, která ovlivnila následující generace mladých a nasraných mužů a žen, kteří se svojí vlastní krví upsali hudebnímu stylu, který je dodnes živý. Slovy Čurbyho „….já se klepu už teď, když si pomyslím, že uvidím tuhle jízdu!!!“. A má pravdu!!!


Kapela, která natočila koncem 80.let možná nejlepší grindcore album všech dob „World Downfall“ (…a to vážně nekecáme, schválně si to najděte na wikipedii!) vám s přesností neurochirurga zajede skalpelem hluboko do šedé kůry mozkové a zanechá v ní jizvu, kterou si ponesete navěky věků. Sestava, která se vám v Trutnově představí se vytvořila kolem původního zakladatele kapely Oscara Garcii (mj. Nausea) v letošním roce pro speciální set k nedožitým 45. narozeninám dalšího ze základních kamenů této kapely Jesse Pintada. Po skvěle přijatém vystoupení na akci s názvem „Grindcore JP 2014“ se kapela rozhodla pokračovat a jednou z plánovaných show bude právě i vystoupení na Obscene Extreme 2015!!!

Nenechte si to ujít!!!